Şimdi Ara

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1784. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.469
Cevap
80
Favori
2.066.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kim bu paylaştığın kişi? Beşiktaş'ta yönetici mi?

Taraftarsa milyon tane taraftar var. Gs kulübü buna bakıp, bana ne küstüm ben, Terim'e tiyatrocu dediler, Beşiktaş'a geçmiş olsun demeyeyim dediyse vah ki ne vah. Kulüp koltuğuna 23 Nisan'da bir çocuk oturtup orada unuttunuz herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Aynen siz zaten her zaman iyi niyetli ve efendisiniz.

Alıntıları Göster
    Kardeşim ben kulüpten bahsediyorum, resmi twitter hesabından bahsediyorum sen bana bir taraftarın attığı mesajı gösteriyorsun. Sizin taraftarınızın yok mu böyle mesajları sanıyorsun?

• Fifa 20 turnuvasını bırakıp geçmiş olsun demek 6 saat sonra akıllarına geldi. Devreye kim girdiyse vicdan sahibiymiş.
  • Şunlar ile muhatap olmayın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Kardeşim ben kulüpten bahsediyorum, resmi twitter hesabından bahsediyorum sen bana bir taraftarın attığı mesajı gösteriyorsun. Sizin taraftarınızın yok mu böyle mesajları sanıyorsun?

Alıntıları Göster
    Var. Ama sizinkiler ay yapım, tiyatro falan demese belki GS taraftarı da böyle bir çıkış yapmayacaktı. Sosyal medyadakiler bir anlamda Terim'e tiyatrocu diyenlerden intikam almaya çalışıyor aynen karşılık vererek. Neyse geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 9 Mayıs 2020; 23:10:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmanın pek anlamı yok biz lyon'a elendiğimizde resmi hesabın ne paylaştığını biliyoruz kendi hallerine bırakın. elbet koronanın çaresi bulunur ama diğerinin bulunmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 10 Mayıs 2020; 15:10:21 >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    anlatır hem de böğüre böğüre... "Para nerede, ben orada" zihniyetini taşıyan biridir Ercan Taner...

geçen sene bein'den kavga dövüş ayrılıp 3 ay sonra 3-3 biten fb-bjk maçında geri dönen adam stadlara da gider, maç da anlatır, hatta maç biter bitmez koşarak bein sports'un "maç sonu" programına bile katılır...
  • Voleybolda ligler iptal edildi.

Şampiyon yok, küme düşme yok.

Türkiye Kadınlar ve Erkekler Voleybol ligleri bu sezon tescil edilmeyecek.

Futbolda da böyle olması lazım ama yapacak maça yok kimsede.
  • Helal olsun.

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Sağlık her şeyden önemlidir.

Voleybol, basketbol ligleri iptal edilirken bu sezonu iptal etmeyen TFF'ye göre ne önemli acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Mayıs 2020; 17:0:55 >
  • İptal edilen basketbol ve voleybol liglerinin devamı için başvuran bir kulüp olduğu yazılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Basketbol ve Voleybol Liglerinin Sonlandırılması Hakkında Açıklama

Bakanlıklarımız ve Bilim Kurulumuz ile basketbol ve voleybol federasyonu yetkililerinin toplum sağlığını her şeyin önünde tutarak almış oldukları kararları yerinde ve doğru bulduğumuzu belirtmek isteriz.

Ayrıca; karar sürecine kulüpleri katan Türkiye Basketbol Federasyonu ile Türkiye Voleybol Federasyonu’na olumlu tavırları nedeniyle teşekkür ederiz.

Covid-19 salgını nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tedavisi devam eden vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.

Beşiktaş JK
  • Caner'e bak, yılın kadrosuna seçildi adam.

[Beşiktaş 2019/2020 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Daha 1 vaka varken " bizim ailemiz yok mu, biz insan değil miyiz " diyenlerden ses çıkmadı, hayret
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Daha 1 vaka varken " bizim ailemiz yok mu, biz insan değil miyiz " diyenlerden ses çıkmadı, hayret
    Corona'yı fazla abartıyoruz diyenlerden çıktı mı?
  • 
Sayfa: önceki 17821783178417851786
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.