Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciganito

Ulan başladılar yine şişirmeye, görüyoruz işte şu herifi ne pohpohladınız. Lige yeni çıkmış takım darma duman etti şanssızlık olmasa içimizden geçiceklerdi 3-4 atacaklardı. Şansımızın sayesinde 2. kere kurtardık. 3.'de patlayınca görürüz Quaresma'yı da takımı da. Skor taraftarları ortaya çıkıveriyor tek tek.

Kötü oynamadık bu tarz anadolu klüplerine karşı oynarken olur bunlar doğaldır ilk yarı rakibi koşturursun yani yorarsın ikinci yarı yorulmuş anadolu takımına golleri yağdırırsın. Bugünde yaptığımız buydu. Quaresma olmasaydı bügün değil 3 gol, rakip kaleye bile gidemezdin. Quaresma bu takımın değişmez oyuncusudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolgacim bosa dua etme bu saatten sonra seni allah bile kurtarmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5F6A14216

İlk yarı Beşiktaş çok kötü Erzurum iyi oynamıştı. İkinci yarı Beşiktaş iyi başladı, canlandı. Erzurum ilk yarının aksine kötü oynamaya başladı. Anadolu takımlarının genel sorunu bu golü attıktan sonra defans da yapamama :D
    erzurum tüm enerjisini ilk yarı harcadı hocam. geçen sene fenere aynı şeyi diyordum hep geriden gelip 2. yarı maçı alıyorlardı. bizim büyük takımların başarısı değil anadolu kulüplerinin 1 yarılık kondüsyonu olması sorun. erzurum ilk yarı gibi oynasa biz şut atamadan maçı bitirir yenilirdik. nefret ediyorum bizim sahada yürüyen züppelerden. aldıkları parayı hak etmiyorlar.
  • Çekirge yine sıçradı. Fikretçiğim bak son kez söylüyorum. Bu takıma en az 4 oyuncu almazsan ligi unut. Bakü hayalini zaten hiç söylemiyorum. Elek ederler bizi net!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens'in durumu kötü değildir umarım. Zaten kadromuz kısıtlı bizim için çok kötü olur.

İlk yarıda gördük onun alternatifi yok kulübede.
  • 1-3 bittiğine göre bir mykonos hak edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Georges St-Pierre

Fındık fıstık maçı aradan çıktığına göre bekle bizi Partizan, baban geliyor.
    Fındık fıstık? Adamlar kaçırdıklarını atsa görürdük fındığı da fıstığı da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

2-3 adam yerine bir tane net formunda 29'undan gün almamış 10 numara alsınlar.

Alıntıları Göster
    Maç için söyledim normalde orta saha değil forvet arkası golcü lazım.
  • Şükür

Ama TRANSFER ŞART

Bir şekilde sesimizi kulübe duyurmamız lazım

• Oyuncu falan fasa fiso Aybaba döneminde daha iyi atak yapıyorduk resmen.

• 2. golde rakip defans bıraksa o golü atamazdık, resmen Quaresma'yı kısa yoldan ceza sahasına yönlendirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Çekirge yine sıçradı. Fikretçiğim bak son kez söylüyorum. Bu takıma en az 4 oyuncu almazsan ligi unut. Bakü hayalini zaten hiç söylemiyorum. Elek ederler bizi net!
    Maç 1-3 bitti diye transferi iptal eder beklerim bunlardan hele kaleci alınmazsa her maç 1 hata banko.

• rakım kötü kötü ciddi rakiplerde seyir kötü olur ben ışık görmüyorum partizan maçıda çok zor geçecek.
  • Antalyayı içerde taraftarla ne yapıp eder yeneriz. Transfer de (eğer yapılırsa) bursa maçına hazır hale gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Çekirge yine sıçradı. Fikretçiğim bak son kez söylüyorum. Bu takıma en az 4 oyuncu almazsan ligi unut. Bakü hayalini zaten hiç söylemiyorum. Elek ederler bizi net!
    Kur felaket yüksek. Yükselmeyede devam edecek.. Transfer çok zor
  • Aspor da yerden yere vuruyorlar BJK yi. Beyaz saçlı olan Oğuzhan düşmanı.

• Kaleci ve Orta saha lazım ozi yerine yoksa böyle gitmez başkası gelir 2 3 atar
  • Bakalım balonumuz nerede patlayacak

10 numara gelmediği sürece bu takımdan bi halt olmaz. Şansa bala göte kazanıyoruz

• 10 numara mevkisi bağırıyor

Forvet mevkisi bağırıyor Negredonun golü aldatmasın inanılmaz ağır oyuncu tehdit etmiyo rakibi Babel forvete geçince rakibin dengesini bozduk.

Kaleci zaten %100 lazım ayakları inanılmaz kötü her geri pas gerilim filmi gibi.

Bide 6 numara lazım Atiba gibi uzun boylu orta sahayı tutamıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.