Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fizik olarak hazır değil denilen adam bugün erzurum deplasmanında ilk 11.. Hoca çok hata yaptı bu konuda. Kamplara katılsa belki geçen senekinden daha iyi olacak adama mobbing yapıldı. Sanki elinde başka santrafor var. Bi de Love'a komple futbolcu felan dedi inanamıyorum hala hocaya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Tolgay atibanın muadili oyuncu değil, tolgay 8 atiba 6 numara gözünle izlesen tabi bu sorunlar olmaz.

Alıntıları Göster
    Ah be evladım açıklasam bile anlamazsın ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

Arkadaşlar şunu sakın ama sakın unutmayın .

İyi adamı her türlü keserler. Bana bir tane açıklama yapın diyin ki lens şu nedenden dolayı kesik yedi diye ?

Hadi beni ikna edin ?
    Perşembe günü çok yorucu bir deplasman oynadı. Bu perşembe oynayacağımız Partizan deplasmanı çok ama çok daha yorucu olacak bizim için. Hoca bu yüzden dinlendirmek istemiş olabilir.

Aklıma gelen tek mantıklı açıklama bu. Bunun dışında bir sebeple Lens’e kesik attıysa, Perşembe günü de Q7 ilk 11’de başlayacaksa, o zaman yaygara çıkarabiliriz. Hoca kötü niyetlidir diyebiliriz. Ama yukarıda açıkladığım sebepten ötürü ise saygı duyuyorum. Orada da neden Töre’ye şans vermek yerine hala Quaresma denen herif oynuyor diye eleştirebilirsiniz, hakkınızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lens yedek hahahhaha.

Şenol Güneş ve kardeşim forma adaleti ve kardeşim.

Bu takımın yeni heyecanı yeni ve yeni teknik ekipten geçer! Şenol Güneş'te diretmek artik zarar!!!

• Hoca Lens konusunda iyi yapmış. Q7 madem oynamak istiyor çıksın maçı alsın bakalım. Öyle vodafone'da taraftara karşı şov yapayım, olmadı yelek fırlatırım demekle topçu olunmuyor. Bu maçı Lens olmadan da kazanırız fakat Q7 şaklabanının sesini uzun süre keseriz. Deplasmanda top oynadığı hiçbir zaman görülmedi zaten bu sefer de görülmez.

• Lens dinlensin diye çekilmiş olabilir, Quaresma'nın son şansı olmalı bu maç. Ayrıca Babel'in kırmızı kafasını görmekten sıkıldım iş yaptığı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

Adam en iyi yaptığı işi yapıyor içer de adam gibi forvet yoksa canerin suçu ne düşüncene saygı duyarak katılmıyorum. Bence Lens ve Caner yorgun olduğu için kesik yemiştir. Defansif olarak adriano daha iyi tabi.

Alıntıları Göster
    Hucum olarak da adriano daha iyi. Caner 10 asist yapsin sezonda yine degismez bu. Verimliligine bakilinca Canerin oyuna olmayan katkisi, defansif zaafiyetlerini dengelemesi icin 15 civari asist yapmasi gerek sezonda. O zaman bile verimliligi dusuk olacaktir. Adrianonun oyuna katkisi her alanda daha yuksek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Tüm Beşiktaş kariyerinde deplasmanda maç aldığını gören oldumu Quaresma nın ? Yani şu basit analizleri yap artık hoca. Lens geçen seneden beri oynamayı bekliyor. Bir maç daha oynar problem olmaz yahu.
    Sizin Lens'i oynatmamanız çok enteresan zaten. Bizim Advo'lu seneye benzer bir futbol yapınız var. Lens hızlı futbolcu, koşularıyla çok can yakar. Siz bir sürü transfer yapıyorsunuz (bu sene hariç) ama nedense senelerdir kadronuzun büyük kısmı aynı futbolculardan oluşuyorç
  • Şenol Güneş yıldız yönetiminde kesinlikle başarılı DEĞİLDİR.

Milli takımında formda İlhan dururken, bitik Şükür'ü oyuna alarak letonya'ya elenmemizi sağlamıştı.

• 25 günde 5 maç oynadık, 4 gün sonra Partizan maçımız var. Lens Avrupa için dinlendirilebilir. Quaresma çok kötü oynuyor lakin ilk 11 başlaması olumlu bu maç sıkışıklığında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Sizin Lens'i oynatmamanız çok enteresan zaten. Bizim Advo'lu seneye benzer bir futbol yapınız var. Lens hızlı futbolcu, koşularıyla çok can yakar. Siz bir sürü transfer yapıyorsunuz (bu sene hariç) ama nedense senelerdir kadronuzun büyük kısmı aynı futbolculardan oluşuyorç

Alıntıları Göster
    Sıkıntılı bir sezon başlangıcı yaşıyoruz. Çözülmesi gereken epey sorun ve cevaplanması gereken o kadar soru var ki...
  • Orta kafa gol

• Lens'in dinlenmesi gereken mac Linz maciydi bu mac degil. Cunku adam gecen hafta cok iyi oynamisti ligde bu hafta formasini almak bu adami etkiler. Zaten hassas.

Yine uyumsuzluklari defalarca tescillenmis olan Quaresma-Negredo baglantisiyla cikiyoruz hoca atmis zehirli oku. 30 orta acmis sekilde 1-1 biter bu mac golu de duran toptan pepe atar akan oyunda gol atamayiz.

Arka dortlunun topla olan iliskisi zaten ptt seviyesine göz kirpiyor Erzurumsporun akli varsa azicik onde basar bize. Gerci bekleyerek oynarlarsa da cozum uretemez bu kadro.

• Şenol Güneş: Üst üste maçlar var. Bu dönemi böyle rotasyon yaparak geçireceğiz. Umarım ligde puan kaybı yaşamadan, Avrupa Ligi'nde gruplara kalırız.

Hoca rotasyon yaptım dedi ama yorgun Lens şu etkisiz Babel'den daha canlı oynardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utilcan

yönetimin silkelenme ayağına seçime gitmesi gündemi değiştirip transfer yapmamak için olduğunu düşünüyorum bi de hodri meydan diyor da yeni gelen ne yapıcak ? transfer sezonu kapandıktan eldekileri gönderme imkanı kalmadıktan ödenmemiş borçları eldeki çöplerin maaşlarını mı ödemek için gelecek ayıptır ya madem silkelenme haziran temmuz da yapsaydın o silkelenmeyi transfer dönemi bittikten sonra ne yapacak.

Sayın Fikret Orman aşıkları cevap verirse sevinirim.
    Bir fikret orman aşığı olarak eldeki oyuncu satmadan oyuncu alıp gelecek seneleri satmak istemiyorum. Başka başkan geleceksede transfer kapanınca gelsin sizin gözünüzü boyamak için aziz gibi transfere abanmasın elde 2487384 oyuncu varken. Oyuncu satmadan 10 no’dan başka oyuncu alınmasın. Forvet alınacaksada 10 no alınmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 19 Ağustos 2018; 18:51:55 >

• Necip-Medel-Oğuzhan orta sahası pek ümit vermiyor sağda Quaresma kanseri tek umudumuz Alvaro Negredo yap bi kıyak daha kral.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 19 Ağustos 2018; 18:53:58 >
  • Babel de kesik yer, Medel oynamaz. O zaman rotasyon yaptın derim hocam. Rotasyon motasyon bizi yeme sen. Quaresma dan korktum, bu maçta 11 oynatmazsam beni yerdi de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Belliki daha iyisini alamıycaz bari kiralık alsalar alıyolarsada , sonra göndermeye uğraşmayalım sezon sonu tutmazsa.

Alıntıları Göster
    Makul bir opsiyon ile en mantıklısı bu mümkünse.

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.