Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
58.685
Cevap
80
Favori
1.288.697
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    6014 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Lazzow

Abi 3 senedir öğrenemediniz mi bizim başkan son hafta hatta son gün yapıyor transferi.

Akşam pazarı piyasası ucuz olur hesabı. Arkanıza yaslanın daha 2 hafta var nerdeyse :)
    Doğruya doğru ama burda lig ve kupa maçları durmuyor biz transfer yapacağız diye. 2 hafta 6 puan demek, şl gitmeyi kaç puan ile kaçırdık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 18 Ağustos 2018; 21:37:53 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Logan1990

Hocam borç batağı diyorsun ama tüm borcumuz tl ye çevrilmiş alacak farkımızla beraber 1.6 milyona tekabül ediyor.

Alıntıları Göster
    3 takımda borç batağında ve bu devam edecek
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lazzow

Abi 3 senedir öğrenemediniz mi bizim başkan son hafta hatta son gün yapıyor transferi.

Akşam pazarı piyasası ucuz olur hesabı. Arkanıza yaslanın daha 2 hafta var nerdeyse :)
    Yok bu sefer sona birşey kalmaz birde seçim belasını musallat etti başa sıkıntı var içerde.
    |
    |
    Takip ettiğim Beşiktaş'lı yazarların geneli bile transfer olmayacak diyor. Turgay Demir 1 transfer zor olsa da olabilir dedi geçen dün.

Gerçekten durum çok üzücü bir o kadar düşündürücü. 2 sene sonra nasıl bu hale gelindi birisinin çıkıp açıklaması lazım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1683 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Mustafa Cengiz: "Borçları TL'ye çevirmeyi 31 Temmuz'da yaptık. Kurda şimdiki gibi patlama da yoktu. Krediler kısa vadeliydi, 1 yıl içinde öde, önünde engel. Kısa vadelilerin %70'lerini alarak tamamını ödenebilir dört yıla ayırdık. Karşılığındaki Euro ve Dolar'ı TL'ye çevirdik."

Alıntıları Göster
    1-2 bankadaki kredi borclarini cevirmisler tum borclar degil..oyle bi yaziyorsunuz ki sanki tum borclar tl ye cevrilmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: mrbaronx

Emre Akbaba yi parlatir satariz diyorlar ama bu sefer pahali transfer Belhanda yi kaybetmis zarar etmis olacaklar..Bajalim Akbaba buyuk takimda nasil olacak..Vagner de Alanya da gol krali olmustu bizdeki durumu ortada..

Alıntıları Göster
    vagner size 33 mü 34 mü yaşında ne geldi, başarıya doymuştu. ha ben de çok daha iyi bir performans beklerdim, ki bayern maçlarında o kadar da kötü bulmadım. ama olmadı.

CL'den de elenince, vagner bayağı bir saldı, tabiri caizse yattı açıkçası.

bu sezon takımda kalırsa yine +10 golle katkı verecektir. kafasını tamamen futbola verirse +15 +20 de olabilir ama şu anda o görünüm yok.

her neyse emre'ye gelelim. emre, 25 yaşında, hayalini kurduğu kulübe geldi. daha iki sene önce alanyaspor'u süper lige çıkarıyordu. 2 senedir süper ligde neredeyse maç kaçırmadı. Allah nazarlardan saklasın, bir kere bile sakatlanmadı 2 senede, cezalı olduğu 2-3 maç harici hep 90 dakika oynadı. geçen sezon da 23 gole katkıda bulundu.

+15 gole katkıda bulunacaktır bence. +20 gol olası +25 gole katkı ise muazzam olur.

Turgut Burkay Korkmaz (1997 - ∞)

• Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: paramedical

Hala odamda bu poster asılı çünkü daha kaliteli kadro gelmedi..

Galatasaryın 2000 başarılarından sonra Türkiye de kurulmuş en iyi kadrodur. Öyle kolay kolay da gelmez bir daha.
    |
    |

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Binbaşı
    1881 Mesaj

Belhanda tam bir 10 numara değil, Sneijder gidince 10 numarayı çocuğun üstüne yıktılar tipik bir 8 numara özelliklerini daha çok taşıyor, oynayışından belli oluyor. 10 numara kavramını tam olarak hakkını verebilmesi için şutör özelliği yok. belhanda 8 numara oynar, Emre Akbaba 10, Ndiaye de gelirse belhanda Ndiaye dönüşümlü oynayabilir. Ndiaye gelirse dediğin gibi Belhanda da satılabilir.
    |
    |
    Vict0ry kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-
  • Yüzbaşı
    855 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tomthejeer

vagner size 33 mü 34 mü yaşında ne geldi, başarıya doymuştu. ha ben de çok daha iyi bir performans beklerdim, ki bayern maçlarında o kadar da kötü bulmadım. ama olmadı.

CL'den de elenince, vagner bayağı bir saldı, tabiri caizse yattı açıkçası.

bu sezon takımda kalırsa yine +10 golle katkı verecektir. kafasını tamamen futbola verirse +15 +20 de olabilir ama şu anda o görünüm yok.

her neyse emre'ye gelelim. emre, 25 yaşında, hayalini kurduğu kulübe geldi. daha iki sene önce alanyaspor'u süper lige çıkarıyordu. 2 senedir süper ligde neredeyse maç kaçırmadı. Allah nazarlardan saklasın, bir kere bile sakatlanmadı 2 senede, cezalı olduğu 2-3 maç harici hep 90 dakika oynadı. geçen sezon da 23 gole katkıda bulundu.

+15 gole katkıda bulunacaktır bence. +20 gol olası +25 gole katkı ise muazzam olur.

Alıntıları Göster
    Emre akbaba 5 gol 5 asist yapsın öpün adamı, kucaklayın. +20 25 gol katkısı ne demek yahu. Geçen sezon ligi sallayan Talişca 14 gol 9 asist ancak yaptık. 23 gol katkısı demek. Adamın değeri şu anda 35-40 mio. Siz gerçekten 3 e aldığınız adamın bunu yapacağına inanıyorsunuz ya ne diyeceğimi bilemedim. Belhanda da 10 gol 10 asist feguli 15 gol felan atıyordu geldiğinde.

HE atacaklar he görelim.

Yorum yapmayayım yapmayayım dedim ama bizim konumuzda Emre akbaba muhabbetleri dönünce dayanamadım. Abi siz futbol izlemiyorsunuz herhalde, gidin NBA felan izleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xayro -- 18 Ağustos 2018; 21:49:49 >

Gazi Mustafa Kemal Atatürk

• Teğmen
    127 Mesaj
    [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Emre Akbaba'yı Tartışma ve Transfer (!) Konusu

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Emre Akbaba yeni geldi ya hemen gömün.

Alıntıları Göster
    Ben gelmeden öncede fikrim buydu zaten gelsin gelmesin başka bir takıma farketmez.Alanın elinde patlar dedim.

yıl olmuş 2018 odasında poster bulunduranlar var .

ben en son posterimi 2004 yılında ilhan mansız ve 100. yıl kadrosuyla donatmıştım odamı. tabi o dönemler bjkliydim, ta ki 2017 kasım'a kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 18 Ağustos 2018; 22:4:49 >
    |
    |
    paramedical kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    166 Mesaj

Overrated sezon ve kadro. Bu takımın avrupada üstünlük kurabildiği ve yenebildiği tek rakip skenderbeu idi. Bu kadronun 2 maçta şut atmakta zorlandığı lokomotivi, vitor pereira güle oynaya yendi.

2017 kadrosu kötü de oynasa napoli benfica vbye karşı sonuç alabildi.

2018 kadrosu gruplarda tüm rakiplerini eze eze yendi.

|
    |
    paramedical kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ciganito

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Emre Akbaba'yı Tartışma ve Transfer (!) Konusu
    Eeee sen transfer yapamazsan sana uyacak adamı rakip alıyorsa ne konuşulacak ? Başkanın tatilini konuştuk, seçimi konuştuk, umut denilen yöneticiyi konuştuk, konuştuk oğlu konuştuk

|
    |

Orijinalden alıntı: Hendrik Johannes Cruijff

Ben gelmeden öncede fikrim buydu zaten gelsin gelmesin başka bir takıma farketmez.Alanın elinde patlar dedim.

Alıntıları Göster
    Kaç maçını izledin Emre Akbaba nın ?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Mitolojiden Biri

Overrated sezon ve kadro. Bu takımın avrupada üstünlük kurabildiği ve yenebildiği tek rakip skenderbeu idi. Bu kadronun 2 maçta şut atmakta zorlandığı lokomotivi, vitor pereira güle oynaya yendi.

2017 kadrosu kötü de oynasa napoli benfica vbye karşı sonuç alabildi.

2018 kadrosu gruplarda tüm rakiplerini eze eze yendi.
    Şampiyonlar ligi grupları mı bu eze eze dediğin ?

Leipzig i ezdin mi oyun olarak ? Adamlar sayısız gol kaçırdı.

|
    |

Adamları deplasmanda yedeklerimizle yendik. Kendi evimizde ilk 45 dk bizim yarı alanımıza gelmedi top. Skoru korumak için geri çekilince gelebilmeye başladılar. Bu ezmek değil de ne?

|
    |
    Raul R kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Xayro

Emre akbaba 5 gol 5 asist yapsın öpün adamı, kucaklayın. +20 25 gol katkısı ne demek yahu. Geçen sezon ligi sallayan Talişca 14 gol 9 asist ancak yaptık. 23 gol katkısı demek. Adamın değeri şu anda 35-40 mio. Siz gerçekten 3 e aldığınız adamın bunu yapacağına inanıyorsunuz ya ne diyeceğimi bilemedim. Belhanda da 10 gol 10 asist feguli 15 gol felan atıyordu geldiğinde.

HE atacaklar he görelim.

Yorum yapmayayım yapmayayım dedim ama bizim konumuzda Emre akbaba muhabbetleri dönünce dayanamadım. Abi siz futbol izlemiyorsunuz herhalde, gidin NBA felan izleyin.

Alıntıları Göster
    Adam geçen sene 14 gol 11 asist +25 gole katkı yapmış, kariyeri boyunca 1 sezon hariç 10 gol barajını sürekli gecmiş, geçemediği o sezonda da 6 gol 6 asist +12 gole katkıda bulunmuş, bomboş yorum yapmışsın elinin altında google gir bak.aynı oyuncu size gelse bu yazdığım kariyerindeki istatislikleri herkesin yüzüne vyururdunuz, bize gelince NBA oyuncusu oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 18 Ağustos 2018; 22:11:46 >
    SAMSUNG 24" CFG70 144hz 1ms FreeSync Curved Gaming Monitor /// Asus Maximus V Gene /// İntel Core i7 2600K OC @4.5Ghz 7/24" /// NZXT KRAKEN X62 LIQUID COOLER /// MSI RX 480 GAMING X 8G /// CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE LOWPROFILE /// SEAGATE 3.5" 2TB BARRACUDA /// XIGMATEK MC NRP-MC751 750W 80+ /// THERMALTAKE CORE V21 /// ASUS DRW-24B5ST /// Logitech R-20 2+1 Speaker /// Philips SHP9500 HiFi Stereo + V moda Boompro Mic /// Corsair H2100 Wireless Dolby® 7.1 /// Ozone Strike Pro Mechanical Keyboard /// Steelseries Rival 300 Gunmetal & Steelseries Qck+ NiP Team Edition Mousepad

PSN: KeNji-xo-

• Binbaşı
    1993 Mesaj
    Alanya da oynamak başka GS'de oynamak çok başka. Love en iyi örnek. Gelmeden önce ligde gol kralı olan adam bizde 5 tane zor attı. Şimdi çömez Larin'i kesip kadroya bile giremiyor.

ŞL ve ligde kısa sürede gerçeği göreceksiniz nasılsa.
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
kolayoto.com
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.