Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (443. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakem biraz daha çabalarsa Ali palabıyık olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Santrafor yok takım resmen alarm veriyor. Transfer sezonu çöpe gitti.
  • Hakem rezil.
  • Ozy böyle giderse rotasyona girer.
  • Ya bu Adidas nasıl forma tasarlıyorsa futbolcuların üzerinde bile kötü duruyor, hepsi dilenci gibi geziyor sahada. Böyle üstlerine oturmuyor forma, beyaz atlet gibi zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maç böyle biterse ben turu alabileceğimizi düşünmüyorum Avusturya'da. Zaten iki takım da bir şey oynamıyor ama deplasman takımı evinde daha sert oynar ve alır turu gibi duruyor.
  • Serbest vuruşu Caner kullanıyor! Başka adam kalmamış gibi.

Deplasman sıkıntılı geçer, turu zora sokuyoruz pek farkında değiliz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Diğer maçta Başakşehir, geçen senenin PL 7.si Burnley'in içinden geçti haberiniz olsun Başakşehir bu sezon da çok sağlam belli oldu. Bizim ise şu köy takımına bir organize atağımız yok.
    Dedim 4/5 tane attılar herhalde mesajı okuyunca,açtım berabere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Alıntıları Göster
    Forvetleri yok bizim gibi olsaydı atmışlardı çok gol kaçırdılar. En azından oynadıkları futbol olumlu. Neyse sezon sonu yine tabelada senin önünde bir yerde bitirirler ligi o zaman da bakar bakar avutursun kendini.
  • Negredo ve Quaresma kulübede diye biliyorum ikisi de girmeli. Tolgay çöp olmuş ne işi var sahada anlamak zor.
  • Takıma net Forvet , Kaleci , Sağ bek ve 10 Numara gerekiyor . İnsallah bu macdan ders alir yönetim yoksa üzgünüm ne güzel futbol , nede şampiyonluk bekleyebiliriz bu sene .

• Quaresma üzerinde bile çuval gibi duruyor forma, Napoli'nin formaları gibi sıkı olsun demiyorum ama gerçekten çok kötü.

En iyi formamız çubuklu siyah fakat geçen sezon olduğu gibi bu sezonda giymeyeğiz en güzel formamızı sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Ya bu Adidas nasıl forma tasarlıyorsa futbolcuların üzerinde bile kötü duruyor, hepsi dilenci gibi geziyor sahada. Böyle üstlerine oturmuyor forma, beyaz atlet gibi zaten.
    Benzer yorumu ekşide de yazan senmisin yoksa alıntımı yaptın ;)
  • Hala "Quaresma oley oley oley" diye bağırıyorlar. Bu taraftara 4. lük müstehak. İnşallah bu sezonu 4. lükten de daha aşağıda bitiririz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-674C86621

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Lens ne zaman iyi oldu ki? Lens'in hala oynuyor olması bile saçmalık zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valentino

Forvetleri yok bizim gibi olsaydı atmışlardı çok gol kaçırdılar. En azından oynadıkları futbol olumlu. Neyse sezon sonu yine tabelada senin önünde bir yerde bitirirler ligi o zaman da bakar bakar avutursun kendini.

Alıntıları Göster
    korkmayın bu kadar.. geçen seneki gibi doğramazlarsa bizi şampiyonuz. laga luga yapma
  • quote:

Benzer yorumu ekşide de yazan senmisin yoksa alıntımı yaptın ;)

Alıntıları Göster
    Oradan gördüm aynı düşünceleri paylaşmışız yazanla.

• Adamın çektiği şuta bak ya. Şunu başkası yapsa arabası taşlanırdı. Ama adam tanrı muamelesi görüyor burada. Doğru, neden gitmek istesin ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

korkmayın bu kadar.. geçen seneki gibi doğramazlarsa bizi şampiyonuz. laga luga yapma

Alıntıları Göster
    Aynen aynen yanına da Avrupa Ligi'ni alıp taçlandırırız şampiyonluğu. Nasıl hayal dünyalarında yaşıyorsunuz anlamıyorum ki.
  • quote:

Alıntıları Göster
    o yazan arkadaş renkli..
  • 
Sayfa: önceki 441442443444445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.