Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (442. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakemin ligimizdeki palabıyıktan aşağı kalır yanı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Larin'in mükemmel pasını hiç etti Oğuzhan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 9 Ağustos 2018; 22:15:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan bey bunları atacaksın ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

İyi futbol adına hiç bir şey yapmadık.Takım top şişiriyor,saçma sapan pas hataları,organize olamıyoruz.Gözüyle izleyen herkes bu durumu görmüştür.Gol dahil 1-2 tehlikeli atağımız da ortayla oldu sadece.

Sen ne gördün bu maçta söyle dinleyelim.

Alıntıları Göster
    yeni sezonda 3. resmi maçımız ne kadar iyi futbol bekliyorsun takım oturmuş mu hayır. Saha zemini kötü, oyuncular tam hazır değil birçok etken var. İyi futbol adına elinden geldiğince mücadele ediliyor hiç bişey yok demek haksızlık olur.

• Oğuzhan denen çöpün şut çekme kabiliyeti olmadığı için ne zaman topla cezasahası içinde buluşsa içim rahat oluyor, boşuna heyecan yapmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lens sene ıcı cok sovdurur kendısıne

• Oğuzhan bugün çok fazla saçma sapan top kayıpları yaptı ama hücumdaki aksiyonlarını beğendim kaçırsa da yapıyor olması iyi.Bu adam 10 numara değil bitiriciliğinin de bu derece düşük olması çok şaşırtmıyor beni.
  • İlk pozisyonda vuracaksın önüme indireyim vs açını kaybedersin.
  • Yazık yaa Larin'in o asistini hiç etti resmen vitaminsiz.
  • 2. yarı bir tık daha baskılıyız gol gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Şu sahadaki oyunu beğeniyor musun gerçekten?

Alıntıları Göster
    Siz her maça 45 dk mı bakıyorsunuz ? Benfica iki gün önce ilk yarı pozisyona giremedi. Çöp felan lafları dolanıyordu. Maç sonunda kimsenin sesi çıkmadı ama.
  • Yemeden bir gol daha atsak ne iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

yeni sezonda 3. resmi maçımız ne kadar iyi futbol bekliyorsun takım oturmuş mu hayır. Saha zemini kötü, oyuncular tam hazır değil birçok etken var. İyi futbol adına elinden geldiğince mücadele ediliyor hiç bişey yok demek haksızlık olur.

Alıntıları Göster
    Ben iyi futbol adına mücadele edildiğini göremiyorum benim için hiç bir şey yok senin görüşüne saygı duyarım. Zeminin kötü olması vs. etken tabi ki var ama arada takımlar arası kalite farkı var bu kadar kötü olmayı kabul edemiyorum.

Sezonu en erken açan takımız hazırlık maçlarını geçtim 3.resmi maçımıza bile çıktık bugün.Salı günü ilk resmi maçına çıkan ve 90 DK ezildi denilen FB'nin yüzde 10'u kadar bile oyun disiplinimiz yok. Bizim bu zamana kadar bazı şeyleri oturtmamız gerekirdi,dağınığız.

• Diğer maçta Başakşehir, geçen senenin PL 7.si Burnley'in içinden geçti haberiniz olsun Başakşehir bu sezon da çok sağlam belli oldu. Bizim ise şu köy takımına bir organize atağımız yok.
  • forvet yok takımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Siz her maça 45 dk mı bakıyorsunuz ? Benfica iki gün önce ilk yarı pozisyona giremedi. Çöp felan lafları dolanıyordu. Maç sonunda kimsenin sesi çıkmadı ama.

Alıntıları Göster
    tamam hocam siz haklısınız ne diyim.
  • Farklı kazanamazsak deplasmanda sıkıntı yaşayacağız. Adamlar dayak attı bize hakem oralı olmadı.
  • Tolgay ile Oğuzhan'ın en iyi özellikleri ayak içi ile rakip kaleciye pas atmalarıdır. Maşallah, maşallah.

• böyle gidersek deplasmanda eleniriz.
  • 
Sayfa: önceki 440441442443444
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.