Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2608. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın Rizesporu yenebileceğimize inanan var mı ?

• Bu tolgay harbiden ağır çöpmüş. Bizde yıllarca boşu boşuna oynadı. Bizdeyken elle tutulur 3-4 maçı ya var ya yoktur. Az önce yine orta sahada kaptırdı fb ye yedirdi golü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...araya girme çabası, Tolgay kaybetti...

klasik oldu artık
  • Şu fener maçında ne oldu dışarıdan geldim kırmızılar uçuşmuş ben bu maçı akşam sanıyordum 19 da
  • quote:

Orijinalden alıntı: KonsolMania

Bu tolgay harbiden ağır çöpmüş. Bizde yıllarca boşu boşuna oynadı. Bizdeyken elle tutulur 3-4 maçı ya var ya yoktur. Az önce yine orta sahada kaptırdı fb ye yedirdi golü.
    Günaydın yeni mi anladınız 45 dakka anca bir şey oynuyor oda formda olacak tabi ayda 1 kere belki.
  • u15 takımı açık ara lider, her rakibini ezip geçiyor; buna rağmen sadece 2 futbolcu milli takıma alınmış.

gerçi koltukta raconcu tolunay kafkas'ın oturması daha büyük skandal. ne diyeyim, hak yiyen tez zamanda işinden def olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Çok şükür. Dönmez umarım oradan. Sakın iyileşme. Başak şampiyonluğu perçinledi. Haftaya bizi çok rahat yenerler. fb stopersiz gsyi rahat geçer yine. En kötü yenilmez. Puan farkı 8 ya da 9.

• Sakatlık falan ben inanmıyorum bu haberlere. Parasını alamadığı için gitti büyük ihtimal.

Umarım bir ay sonra yeni takımıyla formalı pozunu verir.
  • Yarın yenersek 5. oluyoruz bizim için önemli bir maç

• Topçular para alamadıkları için resmen ayrılıyorlar. Kulüp sakatlık haberi servis ediyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Sakatlık falan ben inanmıyorum bu haberlere. Parasını alamadığı için gitti büyük ihtimal.

Umarım bir ay sonra yeni takımıyla formalı pozunu verir.
    aynen öyle sakatlık bahane.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

arasla 1 yıl uzatmışız :D
    mantığı anlatan çıkmadı hala. hayır adamın sözleşme de devam ediyor ne alaka.
  • bu arada linnes 950 bine oynuyormuş onlar töreye çöküyorken biz de bunu alsak.
  • Fikret Orman kendine bir sirk aç. Oraya en sevdiğin soytarıları, şaklabanları topla. Izleyicin nasılsa hazır, sana tapan ergen fanatiklerini al ve git

• Fikosavarlar gelmiş, büyük ihtimal bugün yazdıklarınızı okur ve istifa eder fiko. Biraz daha yardırın
  • imamoğlu effect ile malum şahıs ülkesine kaçmış... robbeni torontofc istiyormuş ve robben bu teklife sıcak bakıyormuş, bu qudubeti porto hocası istemiyor yine dönüp dolaşıp kontratı bitene kadar başımızda bela olarak kalacak...
  • Rizespor-Beşiktaş digiplay isteyenler yazabilir

• Bir nostalji forması şart yeni sezona

• https://store.donanimhaber.com/4c/dd/c9/4cddc90522f8f96e0f74f9dfeb701e5d.png

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.