Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Quarejmaya laf atan haindir! onun kadar hırslı ve takım için çabalayan kim var?

cigano bizim efsanemizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A62F0AF

Fenerbahçe ile aramızda sadece 12 puan var yalnız. Bizi geçerlerse şaşırmam.
    Valla Aziz olsa belki derdimde şuan imkansız birşey bu ve Fenerin puan geçmişi ve durumuna bakarsakta baya zor Fener için en iyi sonuç bu dönem komik ama ligde kalmak.En iyi ihtimal fikstürlerinede bakarsak aldığı puanlar ve malum bu dönem küme düşme felan takımalr daha agresif oynuyor şampiyonluk düşme felan o yüzden en iyi alabileceği mental ve fiziki durumları ile en iyi ilk 10 a girmek olur.
  • 9 puan var şampiyon olmamız zor , 12 puan var Fener bızı gecebılr öyle mı ?

Vay be...vay arkadas... Ne bitmez nefret varmış be sizde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkan haberlere göre Adriano'nun Brezilya veya Japonya yolculuğu yakın gibi.

Umarım sezon sonu bu ayrılık yaşanır. Sol beki tek başına Caner'e vermek intiharla eş değer.

• 35 yasinda bir oyuncu icin ne kadar zırlayan var inanamiyorum cidden gorunce. takim icinde de vardir eminim. acınası bi durum valla.

salın gitsin olum manyak misiniz 35 yasinda bir adam neden elde tutulmaya calisilir

• di marzio yazar ki fener milandaki fosil zapataya 2.5 yıllık kontrat ve yıllık 2.4 milyon euro teklif yapmış bizi soyup soğana çeviren komisyoncu menajerler fenere dadanmış sadıkı da bize çakmaya çalışıyoladı bunu da
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

35 yasinda bir oyuncu icin ne kadar zırlayan var inanamiyorum cidden gorunce. takim icinde de vardir eminim. acınası bi durum valla.

salın gitsin olum manyak misiniz 35 yasinda bir adam neden elde tutulmaya calisilir
    Adam 35 yasinda ozi kac yaşında

İkisininde bir fizigine gucune bak

Ozi sürünüyor

Takimdaki en cok gole etki eden oyuncu yollanmamali

• quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Adam 35 yasinda ozi kac yaşında

İkisininde bir fizigine gucune bak

Ozi sürünüyor

Takimdaki en cok gole etki eden oyuncu yollanmamali

Alıntıları Göster
    ligin en cok asist yapan oyuncusu deyince kulaga hos geldiginin farkindayim. keske o haberlerde bu istatistigin yanina ligin en cok isabetsiz orta acan oyuncusu oldugunu da ekleseler.

kendisi sanirim duz bir hesapla her 1 asist icin 20 isabetsiz orta falan aciyor. orta acmak disinda bi numarasi kalmamis bir adamdan bahsediyoruz. top ayagina her geldiginde artik kafasi baska bisey dusunmeye, dusunse bile fizigi bunu yapmaya yetmediginden sadece orta acmayi dusunuyor adam. at gozlugu takmissin gibi ne etrafini ne arkasini ne onunu gormeden bombaliyor topu iceri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 22 Ocak 2019; 2:38:42 >

• quote:

ligin en cok asist yapan oyuncusu deyince kulaga hos geldiginin farkindayim. keske o haberlerde bu istatistigin yanina ligin en cok isabetsiz orta acan oyuncusu oldugunu da ekleseler.

kendisi sanirim duz bir hesapla her 1 asist icin 20 isabetsiz orta falan aciyor. orta acmak disinda bi numarasi kalmamis bir adamdan bahsediyoruz. top ayagina her geldiginde artik kafasi baska bisey dusunmeye, dusunse bile fizigi bunu yapmaya yetmediginden sadece orta acmayi dusunuyor adam. at gozlugu takmissin gibi ne etrafini ne arkasini ne onunu gormeden bombaliyor topu iceri.

Alıntıları Göster
    Forvetmi var kime aticak

Seytan vagner e mi

Arap larinemi

Gecen donemlerde tali cenk vardi iceri roketliyorlardi

Bu adam bu sene tolgay a guvene kafa golu attirmis adam

Canerin mal ortalarina sesiniz cikmaz ama dimi

• quote:

Orijinalden alıntı: vc1903

Bu bölümde oy verebilmek için bölümün takımından olmalısınız

Niye bu hatayı veriyor bilen var mı. Takım Beşiktaş seçili haliyle.
    herkeste ilk öyle oluyor forumun bug'ı. Forumda destek talep bölümünden talep oluştur, düzeltiyorlar.
  • yav forvet yoksa orta acmamasi lazim tam tersine. forvet mi var kime orta acicak demen gerekirken sirf adami ovmek icin lafi ceviriyosun

valla takimin quaresma'yi boyle oynamaya ittigini dusunmuyorum. adamin artik eski yaptiklarini yapmaya atletizmi yetmediginden sadece orta acmaya yonelmis durumda. bu bariz gorunuyor. adam kendisi bile bunun farkinda, bi fanatikleri farkinda degil.

oyun olarak tek yonlukugu bi kenara bir de karakteri sivri. bu adam talisca'dan 2 yilda yaklasik 15-20 tane frikik caldi. bakin talisca'dan diyorum hadi adem'i falan gectim, besiktas tarihinde sergen ile birlikte en iyi frikik kullanan oyuncudan bahsediyorum.

35 yasinda bir oyuncu zidane falan olmadigi surece arkasindan aglamanin manasi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 22 Ocak 2019; 2:51:28 >
  • Geçen sezon herkes Medel hayranıyken burada Medel gitmeli,6 numara alınmalı diye ağlıyordum.O zaman çok laf yemiştim.Şimdi geçte olsa Medel'in ne halt olduğunu anlaşılması iyi haber.Şimdi herkes 6 numara alınmalı diyor.Elimizde zaten genç,potansiyelli bir 6 numara mevcut şuan.Değerlendirip önünü kapatmamak gerek.Dorukhan'ı 8 olarak görenler yarın bir gün 6 numara alındığında niye üretken bir ortasahamız yok diye ağlayacak.

Dorukhan 6 numaradır.Bizim ihtiyacımız olan iyi bir 8 numara.
  • Quaresma'nın eşi Türkiye'de mutsuz olduğu için Porto'ya gidiyormuş alacaklarına karşılık bonservissiz bir şekilde. Çarşı grubu ile birlikte güle güle gitsinler.
    https://twitter.com/HaberKartali/status/1087499277855846401

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Ocak 2019; 3:6:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Geçen sezon herkes Medel hayranıyken burada Medel gitmeli,6 numara alınmalı diye ağlıyordum.O zaman çok laf yemiştim.Şimdi geçte olsa Medel'in ne halt olduğunu anlaşılması iyi haber.Şimdi herkes 6 numara alınmalı diyor.Elimizde zaten genç,potansiyelli bir 6 numara mevcut şuan.Değerlendirip önünü kapatmamak gerek.Dorukhan'ı 8 olarak görenler yarın bir gün 6 numara alındığında niye üretken bir ortasahamız yok diye ağlayacak.

Dorukhan 6 numaradır.Bizim ihtiyacımız olan iyi bir 8 numara.
    dorukhan ile uyumlu olacak 8 numara kim mesela ? aklindaki ikiliyi cozmeye calisiyorum bir ornek verirsen guzel olur

• quote:

yav forvet yoksa orta acmamasi lazim tam tersine. forvet mi var kime orta acicak demen gerekirken sirf adami ovmek icin lafi ceviriyosun

valla takimin quaresma'yi boyle oynamaya ittigini dusunmuyorum. adamin artik eski yaptiklarini yapmaya atletizmi yetmediginden sadece orta acmaya yonelmis durumda. bu bariz gorunuyor. adam kendisi bile bunun farkinda, bi fanatikleri farkinda degil.

oyun olarak tek yonlukugu bi kenara bir de karakteri sivri. bu adam talisca'dan 2 yilda yaklasik 15-20 tane frikik caldi. bakin talisca'dan diyorum hadi adem'i falan gectim, besiktas tarihinde sergen ile birlikte en iyi frikik kullanan oyuncudan bahsediyorum.

35 yasinda bir oyuncu zidane falan olmadigi surece arkasindan aglamanin manasi yok.
    Fizikten sikayet edilecekse takimda poposu yag baglamis o kadar oyuncu varki Qua ya sira gelmez.

Taliscadan o kadar calmadi calsa o holleri goremezdin orta yapilacaksa tum dunyada Quaresma yapar milli takimdada bu boyle zaten

Arkadaşlar her kuşu optunde sira Quaresma yami geldi

Adam atak oyuncusu begenmezsen cikarirsin bu defans ne olacak

Caner utanmasa Quaresma dan fazla orta yapacak isabet de sifir sonra geri de kosmuyor butun gollleri sol bekten yiyoruz

Ozi tolgay yag baglamis yatıyolar

45 yasinda atiba

Serseri mayin medel

Dorukhan ( bu cocuk olmasa bitmistik zaten)

Orta saha yok sol bek yok gg sakatlaniyor sag bek yok babel gitti yerine adam gelmedi bunlar onemli olanlar takmisiniz bi Quaresma da Quaresma hay Quaresma sevsin sizi

• quote:

dorukhan ile uyumlu olacak 8 numara kim mesela ? aklindaki ikiliyi cozmeye calisiyorum bir ornek verirsen guzel olur

Alıntıları Göster
    Oğuzhan tarzı 8 numara yada Bernard tarzı bir 8 numara ikisiyle uyumlu olma ihtimali var,tam olarak hangi tarz 8 numarayla uyumlu olacağını bende kestiremiyorum ama Dorukhan'ın 6 da oynaması gerektiğini düşünüyorum.Sezon başı hazırlık maçlarında Dorukhan'ın 6'da alan savunması yapabildiğini görmüştüm.Dorukhan'ın 8 numara için oyun görüşü,tekniğinin kısıtlı olduğunu düşünüyorum.6 numara içinse gayet yeterli.

Defansif ortasaha+Dorukhan ile üretkenlik bir yerde tıkanacaktır.Dorukhan+Uyumlu olacağını benimde bilmediğim eli ayağı düzgün 8 numara tercihi daha risk alınası bir tercih kanımca

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Oğuzhan tarzı 8 numara yada Bernard tarzı bir 8 numara ikisiyle uyumlu olma ihtimali var,tam olarak hangi tarz 8 numarayla uyumlu olacağını bende kestiremiyorum ama Dorukhan'ın 6 da oynaması gerektiğini düşünüyorum.Sezon başı hazırlık maçlarında Dorukhan'ın 6'da alan savunması yapabildiğini görmüştüm.Dorukhan'ın 8 numara için oyun görüşü,tekniğinin kısıtlı olduğunu düşünüyorum.6 numara içinse gayet yeterli.

Defansif ortasaha+Dorukhan ile üretkenlik bir yerde tıkanacaktır.Dorukhan+Uyumlu olacağını benimde bilmediğim eli ayağı düzgün 8 numara tercihi daha risk alınası bir tercih kanımca

Alıntıları Göster
    ya şimdi oyuncuları illa net 6 numara, net 8 numara diye ayırmaya gerek yok. oğuzhan-bernard gibi oyuncular 8-10 arası oyuncular, dorukhan 6-8 arası bir oyuncu, medel-atiba-kabore gibi adamlar net 6 numara. ben dorukhan'ın yanında oğuzhan-bernard kadar ofansif ağırlıklı bir oyuncuyla oynadığında başarılı olacağını düşünmüyorum şahsen, o kadar da net bir 6 numara değil benim gözümde. ljajic'in dahi girmediği kadar ceza sahasına giriyor, kenardan girip yerden pas atıyor, şut çekiyor, bunlar daha çok 8 numaralarda gördüğümüz özellikler. dorukhan'ı 6 numara oynatırsak ikinci bir medel olur diye korkuyorum.

net bir 6 numarayla da yaratıcılığımız azalabilir haklısın fakat yedek kulübesi, oğuzhan da bunun için var

• quote:

ya şimdi oyuncuları illa net 6 numara, net 8 numara diye ayırmaya gerek yok. oğuzhan-bernard gibi oyuncular 8-10 arası oyuncular, dorukhan 6-8 arası bir oyuncu, medel-atiba-kabore gibi adamlar net 6 numara. ben dorukhan'ın yanında oğuzhan-bernard kadar ofansif ağırlıklı bir oyuncuyla oynadığında başarılı olacağını düşünmüyorum şahsen, o kadar da net bir 6 numara değil benim gözümde. ljajic'in dahi girmediği kadar ceza sahasına giriyor, kenardan girip yerden pas atıyor, şut çekiyor, bunlar daha çok 8 numaralarda gördüğümüz özellikler. dorukhan'ı 6 numara oynatırsak ikinci bir medel olur diye korkuyorum.

net bir 6 numarayla da yaratıcılığımız azalabilir haklısın fakat yedek kulübesi, oğuzhan da bunun için var

Alıntıları Göster
    8 numarada Oğuzhan'ı izledikten sonra o ofansifliğin altında bir oyuncuyu kabullenemediğim için böyle düşünüyorumdur belki

Eskişehir dönemini izlemedim orada sağ bek-önlibero olarak oynuyordu sanırım ama dediğim gibi sezon başı hazırlık kampındaki maçlarda 6 numarada beğenmiştim,Medel gibi olmadığı için beğenmiştim zaten Şenol Hoca yeni yeni değerlendiriyor biz hep onu yanında 6 numara varken izledik kendisi de daha ofansif bir role büründü,biraz daha ofansif bir oyuncuyla da izlemek gerek defansif role büründüğünde de ben başarabileceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Quaresma Twitter da son maç diye paylaşımda bulunmuş. Ciddi ciddi gidiyor çingen.
    O maça da çıkmaz inşallah futbol fakiri. Erzurum maçında yüzünü görmek istemiyorum. Hadi köyüne ufak ufak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Quaresma Twitter da son maç diye paylaşımda bulunmuş. Ciddi ciddi gidiyor çingen.
    O maça da çıkmaz inşallah futbol fakiri. Erzurum maçında yüzünü görmek istemiyorum. Hadi köyüne ufak ufak.
  • 
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.