Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Quaresma Twitter da son maç diye paylaşımda bulunmuş. Ciddi ciddi gidiyor çingen.
    Yanlış anlamışsınız. Son maç hakkında diye paylaşım yapmış yani Akhisar maçı hakkında.
    Zaten girince de iyi takım ruhu falan yazmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Quaresma'nın eşi Türkiye'de mutsuz olduğu için Porto'ya gidiyormuş alacaklarına karşılık bonservissiz bir şekilde. Çarşı grubu ile birlikte güle güle gitsinler.
    https://twitter.com/HaberKartali/status/1087499277855846401

Lizbon'a değil Porto'ya gitmişler. Niye şehir değil de kulüp adı yazılmış ki.

• Sabah Q7 portekiz e uçtu özel izin le diyolar.
  • Yazdım ya planlama sıfır diye.
    Önce kadro dışı.Sonra kampa al ,sonra adam gitmek istiyorum desin.Bir anda çıkmış olamaz bu istek ? Senin önceden konuşmuş tartmış ölçmüş biçmiş olman gerekmez mi yönetim olarak ? Zaten Babel gitti.Bir de Q7 gidecek kampa katılmayanlar takımda katılanlar gidiyor.Böyle garip iş olmaz ki ? Umarım yönetim her iki kanat içinde yerine adamları hazır tutuyordur.
    Kalmış 6 gün.Maçlar başlamış, kim gelecek ? Bari Adriano gitmese.Sözleşme verelim 1+1 sonrasında yeni sezon için o bölgeye adam bakılsın.Adriano-GG rotasyonlarda çok iş yapar.
  • Quaresma yaptığı asistleri orta ile sürekli orta açması olup olmadık yerde topun kaybetmemize neden olur mesela Başakşehir'in maçını izleyin içerde tek adam varsa orta açma yerine yanında ki adama pas verip yerleşmeye çalışıyorlar olması gerekende bu zaten ama Quaresma ona uymaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayat çok garip değil mi?

yıl 2012 aralık:

Fikret Orman, Quaresma'yı gönderirken milyonlarca taraftarı karşısına almıştı.

yıl 2019 ocak:

Fikret Orman, Quaresmayı gönderirken milyonlarca taraftarı mutlu etti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 22 Ocak 2019; 11:18:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wake Up Lieutenant

hayat çok garip değil mi?

yıl 2012 aralık:

Fikret Orman, Quaresma'yı gönderirken milyonlarca taraftarı karşısına almıştı.

yıl 2019 ocak:

Fikret Orman, Quaresmayı gönderirken milyonlarca taraftarı mutlu etti...
    O zamanki Quaresma skora daha etki yapıyor ama takımı daha çok bozuyordu.Şimdi daha az etki yapıyor takımı da nispete daha az bozuyor
  • Yalana bak.
    https://twitter.com/HaberKartali/status/1087632591623213056

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 22 Ocak 2019; 11:49:54 >
  • Trezeguet ismini kendine koymuş, adından utanan bu tip, aslına bakarsanız etkili bi oyucnu. 11 tabi ki traş da. 5-6 ya alınabilir bu piyasada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanUygur

Trezeguet ismini kendine koymuş, adından utanan bu tip, aslına bakarsanız etkili bi oyucnu. 11 tabi ki traş da. 5-6 ya alınabilir bu piyasada.
    Dediğiniz gibi 5 eder fazlası zarar.Bizimde zaten 5 verecek paramız yok.Eski Kasımpaşa olsa iyi kötü eldeki çöpleri itelerdik ama şu an Kasımpaşa Türkiye liginin en iyi transfer yapan takımı.Tutar tutmaz ayrı ama scout ekibi iyi çalışıyor.
  • Quaresma ve Pepe nin bu ortamda yaptıkları adamlıktır. Buna Negredo da dahil. İsteseler paralarını son kuruşa kadar alırlardı, sorun çıkarırlar, huzuru daha da bozabilirlerdi. Ama bunu yapmak yerine, alacaklarından vazgeçerek ve sorun çıkarmadan gitme yolunu seçtiler. Ciddi bir karakter koydular. Verdikleri ve oyunculukları tartışılır. Ama bu konuda yaptıkları tartışılmaz diye düşünüyorum.

Pepe yerine 27 yaşında Mirin,
    Quaresma yerine 24 yaşında Trezeguet,
    Negredo yerine geçte olsa 33 lük bu ligi en iyi tanıyan Burak,

Ben hepsine ok im valla. Sadece lig kulvarı için daha dinamiklere uygun isimler.
  • Q7'nin gitmesi iyi oldu. Oyun planımız artık tek düze olmayacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roberto Baggio

Quaresma ve Pepe nin bu ortamda yaptıkları adamlıktır. Buna Negredo da dahil. İsteseler paralarını son kuruşa kadar alırlardı, sorun çıkarırlar, huzuru daha da bozabilirlerdi. Ama bunu yapmak yerine, alacaklarından vazgeçerek ve sorun çıkarmadan gitme yolunu seçtiler. Ciddi bir karakter koydular. Verdikleri ve oyunculukları tartışılır. Ama bu konuda yaptıkları tartışılmaz diye düşünüyorum.

Pepe yerine 27 yaşında Mirin,
    Quaresma yerine 24 yaşında Trezeguet,
    Negredo yerine geçte olsa 33 lük bu ligi en iyi tanıyan Burak,

Ben hepsine ok im valla. Sadece lig kulvarı için daha dinamiklere uygun isimler.
    Konoplyanka ile anlaşıldı diyorlar
  • Artık sıkıldık valla..hergün saçma sapan isimlere..31 ocak gelmeden su muhabbet bitmeyecek..maaş ödemesi yapılamayan bir ortamda yeni transfer gelir mı.pek inandırıcı değil.ama 2. Olmak istiyorsak en kötü bi sol açık şart ve adı geçen herkes takımda ciddi katki yapar gibi düşünüyorum. Q7 de gidecekse hele..

• Başakşehir Demba Ba'yı almış sanırım.

https://twitter.com/ibfk2014/status/1087651120552517632

• quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Başakşehir Demba Ba'yı almış sanırım.

https://twitter.com/ibfk2014/status/1087651120552517632
    Yalnız güldürdü şu yorum

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Allahım çok şükür. Resmiyete dökülsün mahallede çocuk sevindireceğim.

Trezeget keşke gelse.

Burak
    Trezeguet Adem Reyiz Lens
  • Başakşehir Milan’daki Zapata’yı da alsa da üç büyükler bir kurtulsa şu çöp tayfadan. Her transfer dönemi aynı isimler ya.

• Yine gitmedi kovaresma

• instagramda bizim hesap trivelalı bişeyler paylaşmış gitmeyecek heralde
  • 
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.