Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir Kullanıcı, 19 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.118
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    6919 Mesaj

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

sidnei bizdeyken daha 22 yasindaydi, benfica 7 milyona almisti internacional'den. agirdi ama oyle pedro franco agirligi degil. zeki, hamleli, sertligi olan bir stoper.

asıl bomba julio alves ve edu alves futbolu birakmis, biz 1,4 milyon euro vermistik. kim o transferden para yediyse haram zıkkım olsun.

ayrica su an karius'un bir problem oldugunu dusunmuyorum. bu dengesiz kadroda bana kalirsa iyi bile oynadi. kritik kurtarislari hatalarindan fazla.
    edu ve uzaktan attığı füzeler
    |
    |

• Yüzbaşı
    985 Mesaj
    Ajdin Hasic hayırlı olsun.
    |
    |

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Binbaşı
    1392 Mesaj
    |
    |

Kalecin güven vermiyor boşuna uğraşma
    Kariusun un 1 maçı aldığını biliyoruz
    Sistem kötüyse otobüs çek gol yeme hoca geri kafalı genç aç değil oyuncularda böyle

maçları zar zor 2-1 kazanıyoz
    atan olmayıncada kazanamıyoz

Morinhoda bitik artık klopp,guardiola önde mesela sistemler ezberlendi akıllı olan değiştiriyor
    |
    |
    TheCaliph_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hasic 17 yaşında yani önümüzdeki Ocak ayına kadar oynayamaz. Bu sürede bizim leş altyapıda bldiklerini de unutur. Bedava gelmiyorsa boşa para vermesinler. Ya da yazın alsınlar 6 ay as takımla çalışsın oynamasa da olur.
    |
    |
    Herkes tolga'ya sallıyor tamam cok iyi kaleci değil ama en azından aldırdıgı maçı hatırlıyorum (leipzig maçi ) karius'un öyle bir maçı aklıma gelmiyor malesef sana maçı aldırabilecek bir kaleci değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: arslantr55

Herkes tolga'ya sallıyor tamam cok iyi kaleci değil ama en azından aldırdıgı maçı hatırlıyorum (leipzig maçi ) karius'un öyle bir maçı aklıma gelmiyor malesef sana maçı aldırabilecek bir kaleci değil.
    Gecen sene SL oynayan takimla bugunku Besiktas arasinda ohoooooo isik yili var

Kalede Fabri de olsa bu sistemle o da bıkar.

|
    |
    Hasic, olursa Orkun, Guven ve Dorukhan gibi genc ve yetenekli oyuncularin yanina Vida gibi tecrubeli oyuncularla kadro yaparsak uzun bir sure ekmek yeriz.

Gelelim son transferlere. Burak ile ilgili soylenecek pek fazla birsey yok.

Mirin ise surekli hucum yapan bir takimdan geldi. Hal ve hareketleri ozellikle tamda aradigimiz gibi. Takimi sahiplenen, sicak kanli ve takimdasligi pekistirecek tipten bir oyuncu. Dikkat edin takimdaki oyuncularin yuzu guluyor. Ayrica hocayi uzun zamandir ilk defa bu kadar neseli gordum.

Durun daha hele bir bekleyelim maçlar başlasın o zaman bakarız

Evet umutlanmak istiyoruz tamam bunun için ise en ufak şeyden bir anlam çıkartmaya çalışıyoruz.Ama beklemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 7 Ocak 2019; 23:22:47 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: K E N

Larin içinde geçen sene yaş mevzusu olmuştu diye hatırlıyorum.Yine Larin 600-800'e aldık demiştik kaç para çıktı adam.Bu da aynısı olmasın

larinin çöplüğü kesindi, bunu real barça bvb benfica felan istiyormuş en azınddan qenç. ++ larine 1.85 milyon euro bonservis verdik....................
    |
    |
    eyoruk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    bu torino tolgay davası doğru olabilir. baktım, torino'nun elinde ilk 11 oynattığı 3 merkez orta sahadan başka orta saha yok ve 3-5-2 oynuyorlar, net 3 merkez orta saha ile oynuyorlar, ellerinde de sadece 3 tane var. tolgay'ı istiyorlarsa eğer doğruluk payı vardır gibi geldi bana. alternatifsizler çünkü o mevkide.

bi ara napoli teknik direktörü tolgay'ı takımımda görmek isterdim diyordu. noldu o adama
    |
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 0110engin

bi ara napoli teknik direktörü tolgay'ı takımımda görmek isterdim diyordu. noldu o adama
    chelsea'nin başında şu an, fabregas'ı beğenmiyor; bizimki de soyunma odasında kavurma pilav yediği için kadro dışı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 8 Ocak 2019; 1:29:19 >

Orijinalden alıntı: Pitx1

Hasic, olursa Orkun, Guven ve Dorukhan gibi genc ve yetenekli oyuncularin yanina Vida gibi tecrubeli oyuncularla kadro yaparsak uzun bir sure ekmek yeriz.

Gelelim son transferlere. Burak ile ilgili soylenecek pek fazla birsey yok.

Mirin ise surekli hucum yapan bir takimdan geldi. Hal ve hareketleri ozellikle tamda aradigimiz gibi. Takimi sahiplenen, sicak kanli ve takimdasligi pekistirecek tipten bir oyuncu. Dikkat edin takimdaki oyuncularin yuzu guluyor. Ayrica hocayi uzun zamandir ilk defa bu kadar neseli gordum.
    Hocam çok güzel yazmışsınız ama Vida olmaz abi olmazzz. Neden olmaz tamda 2.paragrafta yazdığınız gibi hücum oynayan takım oyuncusu değil Vida. Rakibi geride karşılıyor, ağır oyuncu, penaltı yapma oranı yüksek. Son maçlarımızda güzel hamlelerle iş yapsada kötüye gidişimizin nedenlerinden biri de Vida'dır

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Vida çok iyi oyuncu ama bizim sisteme uymuyor para ederken dünya kupası sonrası satmamız lazımdı...şimdide ederi var da alıcısı var mı
    |
    |

Orijinalden alıntı: arslantr55

Rodellagadan yediği gol

Başaktan yediği gol

Kpaşa nın ilk golü say say bitmiyor

Bende geldiğinde ümitliydim ama adam bitmiş biran önce kurtulmak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

ya o değilde ben nedense hâlâ tolgay'a bi şans daha verilmesi taraftarıyım. oyuna sonradan oğuzhan girceğine tolgay girsin
    |
    |
    Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
SEO
son dakika
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
3,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.