Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.447
Cevap
66
Favori
1.355.080
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vagner saha dışında da gayet iyi çalışıyor, özel antrenör tutuyor devamlı, saha içinde de varını yoğunu ortaya koyuyor ama fiziği artık kafasından geçenleri yapamıyor. Geldiğinden beri 11 golü var, oynadığı maçlarda takımın en fazla hava topu alan adamlarından oluyor o boy ve fiziğine rağmen. Ama birçok şeyi de yapamıyor çünkü 5 ay sonra 35 olacak. Aylardır parası ödenmeyen, takımdan gitmesi için 2 kez kadro dışı bırakılan üstüne bir de yok uçakla gitsin diye küstahça alay edilen bi adamın uğradığı demotivasyonu hiç katmıyorum. Insanlar makine değil sana da o kontratı yapman için kafana silah dayamadılar, 3.7 Milyon Euro bonservis verdin, yıllık 1.9-2 milyon Euro sözleşme yaptın yahu, 33,5 yaşındaki adama böyle yatırımı hangi über zeka yapıyor bu devirde?

Yöneticiye selam vermediği için kadro dışı kaldığı iddia edilen Tolga Zengin var mesela veyahut dürüm olayından ötürü olduğuna inanmadığım(para cezasıyla geçiştirilebilecek olay) Fifa'ya gittiği için kadro dışı bırakıldığını düşündüğüm Tolgay var. Beşiktaş'ın marka değerlerine yakışmıyor bu olaylar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

daha fazla para veriyor demedim,
    elinde isterse daha fazla para sunarak alma şansı da var.
    ama genelde zaten avrupada yaşamak ve "isme" gelmek adına genç adam zaten onları tercih ediyor.

bize gelmesine ikna için tek şansımız adamlardan çok daha fazla para vermek.

Alıntıları Göster
    Bize gelmesini sağlamak için çok daha fazla para vermene gerek yok. Önce tutarlı olacaksın kulüp olarak, parasal sıkıntı yaşanmayacak, vitrin takımı olmaya çalışacaksın sonrası kendiliğinden gelir zaten. Yani belli ilke ve kurallar ile yasayacaksın. Bir standartın olacak. Scouting iyi çalışacak ve yönetim de buna destek verecek. Misal iyi ve tanınmış oyuncu yine alınır ama bunları da düşük maaliyet ile olursa almalı yanına da scout ekibinin bulduğu 1-2 oyuncu da almalı. Hata elbette yapılacaktır neticede karpuz almıyorsun. Kaldı ki karpuz alırken bile yanılır insan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Umarım Burak olur yanında.Burak saha dısına karısmazsa sadece işine bakarsa sezon sonu geldıgınde kımse bu zamanı hatırlamaz bile.Burak kendını atmıs falan bakmamak lazım bunlara.Saha dısında olumsuzluk yapmasın benım ıcın yeterlı oynayacagı 17 maç var.Cıksın işine baksın

Ama aksi olursa işte o zaman ilk fırsatta damlayacaklar olacak tabi.
    2 gun once burak yilmaz gelmez gelmemeli oha yok artik bu kadari da olmaz diyordu, simdi hale bak.

yok artik yaaa

• Arkadaşlar selam,

Gecen seneden beri ben #SenolDefol gibi şeyler yazarken bana kizmayan yoktu burada. Şimdi ne oldu da lafıma geldiniz? Şenol ve Quaresma severlerle ben kapisirken onlara arka çıkanlar şimdi ne oldu da benim tarafıma geçtiniz?

Açık net söylüyorum Turkiyenin çoğunda olduğu gibi Beşiktaş taraftarinda da sizin gibi dönekler çok fazla. Sizleri firil firil döndürmek de bizim gibilerin görevi. Yüzü olan utanır, olmayan da dönmeye devam.

#SenolDefol

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Bazı oyuncu takımlar ıcın para lazım doğru , ama bazıları da basamak olarak kullanır.İşte bunu kovalamak lazım

Bu da iyi bır ekıp ıle olur araştırma planalma ıle olur saha ıcı değil saha dışı dahil araştıracaksın.Fabri Cenk Tosic gitti mesela oradaki performansları bile önemli oluyor bizim ıcın . Su ana dek malesef olumsuz referans oldular.

Ama bizim yönetici Burak seçeneğinden iyisini bulamadık diyor ! Böyle bır sey kabul edılemez ,başka adam yokmuş gibi , gelmesi falan o ayrı bır konu ama başka isim bulamayız demesi çok komik düşündürücü bir yani? Neyse ki diğer mevkiler için gidilenlere bakacak olursak bu transfer döneminde bıraz doğru adımlar atıyorlar gibi ?

Engellediğim kişilerin tarafıma alıntı yapması sonrası mesajlarını görmeye başladım bildirim ile.Nasıl oluyor bu ? Forum yine sıkıntı var sanırım.

Valentino ,bak arkadaş merak etme ne yazdığımı biliyorum.İlla ki bir yerlere çekmeye çalışma sabah sabah.Okuma yazman var git iyice oku anla.Ben Burak ile ne yazdıysam halen arkasındayım.Daha önce yazdım gelmesin ama gelirse de şundan şundan dolayı pek taraf değilim diye.Yukarıda da sıkıntılarını yazdım yine.Adam gelmiş artık ne yapayım ? Evini mi basayım ? Kendisine küfür mü edeyim ?Beşiktaş forması giyecek , sadece tepkisiz kalırım o kadar.Sadece işini yaparsa zaten sıkıntı da olmaz burada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 11 Ocak 2019; 9:37:47 >

• quote:

Bazı oyuncu takımlar ıcın para lazım doğru , ama bazıları da basamak olarak kullanır.İşte bunu kovalamak lazım

Bu da iyi bır ekıp ıle olur araştırma planalma ıle olur saha ıcı değil saha dışı dahil araştıracaksın.Fabri Cenk Tosic gitti mesela oradaki performansları bile önemli oluyor bizim ıcın . Su ana dek malesef olumsuz referans oldular.

Ama bizim yönetici Burak seçeneğinden iyisini bulamadık diyor ! Böyle bır sey kabul edılemez ,başka adam yokmuş gibi , gelmesi falan o ayrı bır konu ama başka isim bulamayız demesi çok komik düşündürücü bir yani? Neyse ki diğer mevkiler için gidilenlere bakacak olursak bu transfer döneminde bıraz doğru adımlar atıyorlar gibi ?

Engellediğim kişilerin tarafıma alıntı yapması sonrası mesajlarını görmeye başladım bildirim ile.Nasıl oluyor bu ? Forum yine sıkıntı var sanırım.

Valentino ,bak arkadaş merak etme ne yazdığımı biliyorum.İlla ki bir yerlere çekmeye çalışma sabah sabah.Okuma yazman var git iyice oku anla.Ben Burak ile ne yazdıysam halen arkasındayım.Daha önce yazdım gelmesin ama gelirse de şundan şundan dolayı pek taraf değilim diye.Yukarıda da sıkıntılarını yazdım yine.Adam gelmiş artık ne yapayım ? Evini mi basayım ? Kendisine küfür mü edeyim ?Beşiktaş forması giyecek , sadece tepkisiz kalırım o kadar.Sadece işini yaparsa zaten sıkıntı da olmaz burada.
    Tespitlerine bende katılıyorum. Plânlı programlı olur bu işler, emek ister. Burak konusu ayrı bir komedi zaten. O konu aslında geçen yıldan bu yıla varan çıkmaz bir durum da ondan. Kısa vadeli, uygun çözüm hesabı. Istemiyordum ama bu zamanda daha ucuza halletmek pek mümkün değil sanırım, yapacak bir şey yok.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Sadece bonservis verilmesi hoşuma gitmedi o kadar.Kendisine verilecek para bence çok fazla değil.Love mesela o kadar alıyor gol atamıyor, dahası elimizde kaldı.Aynı paraya hiç olmazsa gol atabilecek adamı aldık. İnşallah yani.Love da gol atıyor diyorduk oldu bu iş diyorduk neler çekiyoruz.
    Kısa sürede hemen 2.maç çıkıp gollerini atar diyeceğimiz adam sınırlı evet.Ama asıl sıkıntı yönetimin uzun süreli planı var mı ? Desinler ki bize bu sene şöyle şöyle yapacağız ama sonrasında merak etmeyin planlarımız hazır yapacaklarımız şunlar diye.
    Ama sürekli yok kur yok ülke şartları.Tamam biliyoruz ülke şartları fakat madem şartlar böyle altyapıya yöneleceğiz de buna kaç kişi karşı çıkar ki ?

• Orta sahada sayısal fazlalık var diyor da önemli olan nicelik değil niteliktir. Bunu hiç demiyor.

Umarım orta sahadan 1-2 satış olur da yerine bir oyuncu alırlar.

Tolgay, Oğuzhan, Medel, Atiba... dördünü topla bir orta saha etmez. Tolgay ve Medel'in satışı çok önemli. Oğuzhan'a talip çıkması zor. Her ülkede şu anki formuyla Oğuzhan gibi bin tane futbolcu vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ocak 2019; 12:27:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sen beni engelleyemezsin.

• Beşiktaş bu sene şampiyon olamayacağını tescillemiş oldu. Seneye yatırım yapmalı. Burak, Caner, GG ile bir çete kurulur. Şenol hoca mayıs sonunda Beşiktaşa teşekkür edip ayrıldığını açıklar .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım Şenol Hocanın toplantısı 2.dönem için ilk ateşin yanması anlamına gelir. Başta Burağı taraftara kazandırmak ve takımın yeniden takım olgusunu kazanmasında bizlere güven verir. Aksi takdirde 2. Devre çok daha zor geçecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    32 yaşındaki Zapata'nın yaşı soru işaretiymiş Bunu diyen adam 1 hafta önce 34 lük santrafora 2,5 yıl sözleşme yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Orta sahada sayısal fazlalık var diyor da önemli olan nicelik değil niteliktir. Bunu hiç demiyor.

Umarım orta sahadan 1-2 satış olur da yerine bir oyuncu alırlar.

Tolgay, Oğuzhan, Medel, Atiba... dördünü topla bir orta saha etmez. Tolgay ve Medel'in satışı çok önemli. Oğuzhan'a talip çıkması zor. Her ülkede şu anki formuyla Oğuzhan gibi bin tane futbolcu vardır.

Demesin zaten.Satmayı düşündüğü adamlar hakkında neden verim alamıyoruz desin ki ?

Medel-Oğuzhan bile bir anda gidebilir yani hiç belli olmaz.Ben Vida'nın kalma ihtimalinin daha fazla olduğunu düşünüyorum.

• Bizim transfer bütçemiz artıda. NEDEN TRANSFER YAPMIYORSUN BAŞKAN??? Bunca eksik varken takımda.

Sol Bek kesin , bi de Orta saha lazım!!!

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey anlatmıyor ki resmen top çeviriyor.
  • Şenol Güneş: "Ben Tolga Zengin'in hiçbir ters hareketini görmedim. Kulüp içinden kadro dışı kalması istendi. Üzülerek kabul ettim bunu. Umarım sezon sonuna kadar takımda kalır."

Ayrıca Utku kiralık gönderilsin, Tolga kalsın, dedi. Doğrusu da bu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 11 Ocak 2019; 15:19:07 >
  • Şenol Güneş: "Hakkılar, Şükrüler, Sebalar gibi olamasa da Beşiktaş camiasına yakışır bir Burak olacağını düşünüyorum. Burak, taraftarla kucaklaşacaktır. Taraftarlığı bilen bir adamın taraftarla buluşması kolay olacaktır."
  • Stoperler oyun kurmadığı için orta sahamız oyundan düşüyor.

Ön libero eksikliği yüzünden Oğuzhan ve Ljajicden tam randıman alamıyoruz.

Forvet gol atamadığı için takımdaki diğer oyuncuların emekleri boşa gidiyor.

Forvet ve stoper alındı ama ön libero hala lazım, sağ bek lazım Adriano sol bekden sağ beke geçiyo ve her zaman oradan hatalı gol yediriyo hiç şaşmaz bu durum.
  • Şenol Güneş: "Orta sahada sayısal olarak fazlalık var, onlardan giden olursa alınabilir. Ama sağ bekte sıkıntı var. iyi bir Gökhan'ı her zaman oynatırım ama bazen sakatlık sorunu oluyor."

• 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.