Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1959. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de Tolga'nın çok kolay topun ağzına konduğunu düşünüyorum. Böyle bir gidişi haketmedi.
  • Arkadaslar baskan suanda mikonosda müthiş bir yunan yetenek için pazarlık yapıyor fiktos ommanis taptaze bir genç.Sağ bek oynar solbek oynar.Ayrıca yakışıklı ve çapkın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.transfermarkt.de/igor/profil/spieler/380350

İgor manyak defans roma peşinde ah şöyle adamları bulamıyoz salzburg çok iyi çalışıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Lens nereee qü7 nere. Biz her maç takım satan, bencil bir heriften bahsediyoruz. Herşeye rağmen banko oynayan bir adamdan. Sen diyorsun ki, onun yedeği takıma ne verdi? Çok farklı konular.
    Lens 5.6 m€ ya geldi

52 maçta 9 gol 10 asist yapmis

Bunlarin cogu dandik maclar zaten

Bu adam gol olup yagdi dami senol bilerek kenarda bekletiyor

Qua 22 macta 3 gol 11 asist

Quaresma takimi satmis mis kirmizi yedigi macta zaten mac bitmis yeniliyorduk yenmemize imkan yoktu hep ezbere bos lafsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    salzburg'un arkasında red bull var,direk red bull'un takımı.
  • Şu kampa sag bek ve 8 numara yerine göre de kanatta yetişmeli şu çöplerinde 4-5 tanesini yollamak lazım.

O değilde İsimat e çok ısındım ben iş yapacak sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Lens 5.6 m€ ya geldi

52 maçta 9 gol 10 asist yapmis

Bunlarin cogu dandik maclar zaten

Bu adam gol olup yagdi dami senol bilerek kenarda bekletiyor

Qua 22 macta 3 gol 11 asist

Quaresma takimi satmis mis kirmizi yedigi macta zaten mac bitmis yeniliyorduk yenmemize imkan yoktu hep ezbere bos lafsiniz

Alıntıları Göster
    O kadar topu Lens'e de atsalar o da bu kadar istatistik kasardı

• Tolgay 5-6 milyon euro dışında Türkiye de bir takıma verilmemeli fb de gs de görmek istemem
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    Quaresmayla da Lens le de olmayacak bize daha iyisi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Quaresmayla da Lens le de olmayacak bize daha iyisi lazım
    keske ikisi de gitse. hatta babel de gitse kanat rotasyonu soyle hepten bi yenilenebilse. takimin çehresi degisir ciddi seviyede.

hayal tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

keske ikisi de gitse. hatta babel de gitse kanat rotasyonu soyle hepten bi yenilenebilse. takimin çehresi degisir ciddi seviyede.

hayal tabi.

Alıntıları Göster
    Ben yine de aklı karışmayan bir Babel i takımda görmek isterim
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

O kadar topu Lens'e de atsalar o da bu kadar istatistik kasardı

Alıntıları Göster
    Atiyorlar kaybediyor

• Bu oyuncuyu çok beğeniyorum hızlı bize karşı oynadıgında da güzel oynadı bizim ligde iş yapar gsnin yaptığı gibi gary için bizde buna yapabiliriz sonra gönder gitsin

https://www.transfermarkt.com.tr/dieumerci-ndongala/profil/spieler/103284
  • quote:

Tolgay 5-6 milyon euro dışında Türkiye de bir takıma verilmemeli fb de gs de görmek istemem
    4 senedir gol atamayan, Son 3 sezondur bu sezon hariç TR ligin en formda hücum takımında istatistikleri yerlerde sürünen bir adam gidip GS ve FB de başarılı mı olacak sence? Gazla 2-3 maç oynar ondan sonra tekrar kendi performansına döner. Bu adam artık yaşını da aldı. Gelişecek ve kendini geliştirecek çağı geçti. Olacak olsa şimdiye kadar olurdu zaten.
  • tam şenolfikretspor transferi... nerede leş oyuncu varsa bulup getiriyorlar.

italya'da oynamayan adam burada mı oynayacak? motta'yı bile arattı reziller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wake Up Lieutenant -- 6 Ocak 2019; 3:37:58 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Quaresma elinden geleni yapiyor

Ne yani oyuncu biraz agresif olamazmi yilda 1 kere kirmizi yesin ne olacak ama babel gibi milleti kandirmasin

• Forumdaki FB'lilerin ne yazdıklarını okumadım ama twitterdaki FB'lilerin yazdıkları çok komik.

Neymiş Tolgay-Şener takasında para veren tarafın BJK olması lazımmış.Şener'i çok istiyorsak parayı biz verecekmişiz.Gerçekten inanılmaz komikler.

-Bu transferde Şener'i isteyen mi biziz yoksa Tolgay'ı isteyen mi onlar.Tolgay'ı onlar almak istiyor biz bu transferde tok satıcı durumundayız.Tolgay Arslan'ın 2022'ye kadar sözleşmesi var,Şener Özbayraklı'nın sözleşmesi sene sonu bitiyor.

-Tolgay Arslan, Şampiyonlar Ligi seviyesinde maça çıkmış bir oyuncu,bunlar ne olursa olsun futbolcunun değerini arttıran şeyler.Biz evet Tolgay Arslan'ı kampa almayarak değerini otomatikman düşürdük ama piyasa değerleri açısında Şener'den daha değerli.

-Şener Özbayraklı şimdi gelmezse sene sonu bedava gelecek.FB bunu bildiği için en azından Tolgay'ın bonservisini düşürmek için Şener'i takasta kullanıyor mantıklı.

-FB'liler bu tavırlarıyla yani Şener'i gereğinden fazla değerli göstererek(Ben BJK'li olarak Şener'i istiyorum fakat Şener sadece idare edecek bir topçu çokta fazlası değil)Şener+Para verildiğinde kazık yedik düşüncesine kapılacaklar.Kendi kendilerine sallayacak,eleştirecek mevzu yaratıyor adamlar

Bence 2M/2,5M+Şener=Tolgay takası idealdir.Kadro dışı bırakmasaydık tabi az olurdu bu ama maalesef değerini düşürdük.

• quote:

Orijinalden alıntı: MbayeDiagne

Quaresma elinden geleni yapiyor

Ne yani oyuncu biraz agresif olamazmi yilda 1 kere kirmizi yesin ne olacak ama babel gibi milleti kandirmasin

Alıntıları Göster
    Quaresma,Malmö maçında dakika 65'te kırmızı kart görerek takımı sattı.1-0 geride olduğumuz maçı berabere bitirebilseydik gruptan çıkacaktır.Maçın bitimine 25 dakika vardı.

Quaresma,2 sene önce Bursa deplasmanında sezonun bütün emeğini çöpe atacaktı.Hakem,Quaresma'nın akılsızca yaptığı o faullere kırmızı gösterseydi ne şampiyon olabilirdik ne de Şampiyonlar liginde son 16 görebilirdik.

Quaresma, sadece çizgide bekleyen,ceza sahasına girmeye korkan,bencil,takım arkadaşlarına ve hocasına saygısızlık yapan ve onların emeklerini hiçe sayan emek hırsızından başkası değildir.

• quote:

Ben yine de aklı karışmayan bir Babel i takımda görmek isterim

Alıntıları Göster
    iste bazi insanin akli karisiyor ama, engelleyemiyorsun. babel de o tipte birisi. yoksa bu dortlu arasinda kalmasini istedigim tek kisi babel yine. dortlu derken q7-lens-babel-töre rotasyonundan bahsediyorum.

bak bu sorunlar başlayalı 3-4 ay oldu, 1 kere bile adam akıllı bir özür falan göremedik. hadi özürü geçtim herhangi bi atılım yok. adam daima tripli. şu sakatlıktan çıkıp kadroya döndüğü zamanlarda 1-2 hafta önce doğum günü kutlandı, izledim videoyu. adam resmen somurttu kutlama boyunca, bi kere bile gülümsemedi, takımda herkese kini var sank. eleştirdiğimi quaresma bile en ufak hatasında, en ufak bir durumda hemen akşamına sosyal medyadan ya özür diliyor, ya bir açıklama yapıyor. bahsettiğim video şu;

https://www.youtube.com/watch?v=kIEn8_sQiLM

tavırlara bak. "doğum günü gevur işi bir müslümanız" diyen amca gibi rahatsız olmuş resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Ocak 2019; 5:20:18 >

• başak 4.5 e ,da costa yı iyi satmış

• 
Sayfa: önceki 19571958195919601961
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.