Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
58.750
Cevap
85
Favori
1.282.334
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    2192 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

töre bitik love dan farkı yok sezon başından beri böyle kadroya almamasının nedeni belliydi. sözleşmeside bitiyor erkenden kurtulmak gerekiyor orkan-sedatın önünü kesmesin .

Orkan ve sedat töre ile kıyaslanamaz bile
    Avrupa altyapısı almış oynamış
    Chelsea hamburg kazan westham görmüş
    Ne oyunculara sabretmiş kulüp gencecik adama sahip çıkmıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Kulübümüz, Trabzonspor'a Burak Yılmaz'ın bonservis bedeli olarak 8.4 milyon ₺ ödeyecek.

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    6 ay sonra sözleşmesi bitecek kadro dışı kalmış 34'lük kronik sakat adamı 1,3 milyona sattılar. Maaş yükünün bir kısmından kurtulup gerisini taksite bağladılar. Zamanında Olcay'ı bedava vermiştik. Yazıklar olsun yazıklar, yazıklar...
    |
    |

With Donanımhaber since 2005
  • Twitterda Burak geldiyse Quaresma'nın da kalması gerektiğini,uyumlu olacaklarını söyleyenler var.Neye dayanarak bunu söylediklerini gerçekten merak ediyorum.Quaresma, Negredo varken defalarda adamı ofsaytta bıraktı.Ofsayta yakalanmayan adamı zamanında orta açmaması yüzünden defalarca ofsayt pozisyonuna soktu.Ofsayt Kralı Burak Yılmaz'la nasıl uyumlu olacaklar gerçekten merak ediyorum.Q7 kalırsa saha içindeki ilk kavga Burak-Q7 arasında olacağından eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9802 Mesaj
    2 yıl bonservis vermeyen başkan son 1.5 yıldır paralar veriyor ? Yaw 1 hafta daha bekle zaten adam bedava gelecek ? Yıllardır transferlerini kampa bile yetiştirmezsin.Tam olmadık zamanda en ters transferini kampa yetişsin diye acele edersin.Bu nedir nasıl bir çelişkidir anlamıyorum ? Olcay transferinde de bir şeyler yapıldı hiç unutmadık onu. Tamam hoca istemiş acele ettirmiş olabilir ama hoca hep acele edin diyordu ? Ne yaptı bıçak falan mı dayadı da yeter artık ya her transfer gecikiyor bıktım diye ?
    [17 Aralık 2019 21:49:52 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Twitterda Burak geldiyse Quaresma'nın da kalması gerektiğini,uyumlu olacaklarını söyleyenler var.Neye dayanarak bunu söylediklerini gerçekten merak ediyorum.Quaresma, Negredo varken defalarda adamı ofsaytta bıraktı.Ofsayta yakalanmayan adamı zamanında orta açmaması yüzünden defalarca ofsayt pozisyonuna soktu.Ofsayt Kralı Burak Yılmaz'la nasıl uyumlu olacaklar gerçekten merak ediyorum.Q7 kalırsa saha içindeki ilk kavga Burak-Q7 arasında olacağından eminim.
    Bu Quaresma denilen hastalikli sahsiyet Negredo'yu yedi Ljajic'i taraftar korudu Burak'i da hoca korur zanediyorum.

Her ne kadar her turlu saklabanligina sussa da Burak'a Negredo'dan farkli yaklasir diye dusunuyorum.

|
    |

Böyle bir kavgada hoca Burak'ı mı tutar Quaresma'yı tutar emin değilim. Negredo ile tartıştığında Negredo'yu hemen oyundan almıştı.

Umarım 3-4 güne kalmaz Portekiz'den teklif gelir de Porto'ya geri döner.

|
    |
    Menemenci Kenpachi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Böyle bir kavgada hoca Burak'ı mı tutar Quaresma'yı tutar emin değilim. Negredo ile tartıştığında Negredo'yu hemen oyundan almıştı.

Umarım 3-4 güne kalmaz Portekiz'den teklif gelir de Porto'ya geri döner.
    Burak'ı tutar tabi ki.Quaresma'yı çiğ çiğ yer öyle bir olay yaşanırsa.
    |
    |

Cenk'i ilk maçlarında çöp diye yerden yere vuran bundan ancak yedek olur diyen,
    Aboubakar'ı ilk maçlarında bu topçu bile değil , çöppp diyen

bu tipler,

Şimdi deQ7 ve Burak hakkında da atıp tutmaya başlamış..

sabırsız genç kardeşlerim benim.. kulübe en büyük zararı sizler veriyorsunuz.
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Yarbay
    9802 Mesaj
    Yaw lise mi orası acayip acayip muhabetler edıyorsunuz arkadaş
    Yok onu tutar yok onla kavga eder falan

|
    |

Orijinalden alıntı: gimmeluck

bakıyorum da,

Cenk'i ilk maçlarında çöp diye yerden yere vuran bundan ancak yedek olur diyen,
    Aboubakar'ı ilk maçlarında bu topçu bile değil , çöppp diyen

bu tipler,

Şimdi deQ7 ve Burak hakkında da atıp tutmaya başlamış..

sabırsız genç kardeşlerim benim.. kulübe en büyük zararı sizler veriyorsunuz.
    aynı şey LArin için de geçerli,

ya geldiği ilk yıl parlayıp coşacak kadar büyük bir genç yetenek olsa bu adam, avrupa takımları Sana bırakır mıydı?
    ya sabır,
    gençleri alıp hemen coşalım başarıdan başarıya koşalım,,
    sanki futbol menejerlik oyunu oynuyor veletler.
    |
    |
    YIL 2008 PC== E8400 CPU* ASUS P5Q PRO* ati HD4850- HD5850 * SAMSUNG T260 MONITOR*GIGABYTE POSEIDON Kasa*FSB EPSILON 600W*CREATIVE INSPIRE 6100*JBL CREATURE-II*XFI GAMER*SKYSTAR HD2 pci* A4tech X7 fare ve klavye- Razer Absluys Fare
    YIL 2004 PC==Amd Barton 2500+*Epox 8rda*Leadtek 6600GT*Logitech Z5500*X-fi GAmer*AeroengineII kasa*Termaltake 420W psu*gigabyte cpu cooler*19 SAMSUNG 957MB
    DIGER == Fuji S6500fd ** Sony H5 **Canon A1000 ** Canon D10 (wp) ** TZ7** Sony H20** PAnasonic GH1 w/PANCAKE F1.7 20mm* STOKLENS 14-140mm* Samsung WB650
  • Yarbay
    6919 Mesaj
    |
    |

O profil resmi ne öyle 🤣🤣🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Valentino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Şafak Mahmutyazıcıoğlu: "Ara transfer döneminde bonservis bedeli ödeyerek oyuncu almak istemiyoruz

Kulübümüz, Trabzonspor'a Burak Yılmaz'ın bonservis bedeli olarak 8.4 milyon ₺ ödeyecek.
    Dediği ile yaptığı bir olmayan insan.Sigara içip sigara sağlığa zararlıdır içmeyin diyenle aynı.
    |
    |
    Taraftarın yarısı Burak geldi diye kızgın, diğer yarısı en azından faydalı olur diye düşünüyor.
    Galatasaraylılar golcülüğünü bildiğinden tırsmışlar.
    Fenerliler kendi dertlerindeler.

|
    |
    Ketsue

Burak leblebi gibi gol atar. Kendini attı bilmem ne diye tartışıp durmayın hala. Futbolda o tarz şeyler her yerde ve her zaman olabilmekte. En sağlam forvetlerden biri ve üstelik yerli. Slimani, Frey gibi boş adamlarla oynayan biz ne yapalım ? Gs'de de forvet sorunu var ama bu dönem alacaklar sağlam birini muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Glyph. -- 4 Ocak 2019; 14:2:9 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: eyoruk

2 yıl bonservis vermeyen başkan son 1.5 yıldır paralar veriyor ? Yaw 1 hafta daha bekle zaten adam bedava gelecek ? Yıllardır transferlerini kampa bile yetiştirmezsin.Tam olmadık zamanda en ters transferini kampa yetişsin diye acele edersin.Bu nedir nasıl bir çelişkidir anlamıyorum ? Olcay transferinde de bir şeyler yapıldı hiç unutmadık onu. Tamam hoca istemiş acele ettirmiş olabilir ama hoca hep acele edin diyordu ? Ne yaptı bıçak falan mı dayadı da yeter artık ya her transfer gecikiyor bıktım diye ?
    burağa 200 binden fazla bonservis verilmemeliydi bencede. maaşına okeyim hem çinden hemde ts den çok düşüğe imza attı. yaşı ve sakatlığı gereği fazlası verilmez ama 2 civarı alınabilecek risk ama bonservis gereksiz oldu bencede.

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Bey Azura
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.