Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    E Hoca oynatıyor ama ben taraftardan hiç ıslık sesi duymadım, bu nasıl taraftar bütün oyunculara tahammül ediyorlar, maç iyi de gitse kötü de gitse tazahürat ediyorlar, demek ki taraftar da istiyor
  • Necip Vida iyi gidiyordu niye bozuyorsun.

Atiba Dorukhan iyi gidiyor niye bozuyorsun bu maçta döndü orta sahamız biraz toparladı bu sefer stoperler bozdu.

Abi bu Medel ne balon bir şey ya nereye geçse orayı batırıyor inanılmaz kötü futbolcu Necipten falan bile kötü.
  • Ne oynadığımız belli değil yine. Trabzon daha iyi pas yapıp atağa çıkıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraftar Ahmet Nur Çebiyi çağırmalı bu takımı o toplar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rider30 kullanıcısına yanıt
    neyi atamiyor ya biz farkli mac mi izliyoruz dorukhani sag bek yapip malmo macini verdigimizde kanitlanmis oldu bu mac

• Bir Beşiktaş maçı, yine bir Q7 klasiği. Q7 orta sahanın sol taç çizgisinde ilerliyordu. Yanında 2 tane siyah beyazlı futbolcu vardı ama Q7 ne yaptı? Çalım atmayı denedi tabi ki ordan kaptıkları toptan da bir güzel gol geldi Q7 sevicilere gelsin bu gol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Full_HD

Bu mesaj silindi.
    TS bile mi? adamların kadrosu net bizden daha iyi iyi 1 tane bile mevkimiz yok bak 1 tane bile.
  • Üzülmeyin Q7 ikinci yarı bir trivela yapar kendini affettirir
  • yeter ulan şaklaban! her duran topun kornerin başına koşuyor sanki iyi orta açıyormuş gibi. kaç tan duran toptan asistin var lan seniiiin!!!! allahın şaklabanı seni seni oynatanın da taaaaa.....
  • Trabzon skora yatmazsa 2yi 3ü bulur

• mmusty355 kullanıcısına yanıt
    Hocam genel olarak diyorum. Elinden kaçırdığı pozisyon vs. Goldeki pozisyonda hatası yok fakat yerinde zıplamaya bilirdi belki de😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maç sonucu Beşiktaş 0 Trabzonspor 3 görürsünüz Trabzonlu Şenol ihanet etmez Trabzonspora.... ikinci yarı Trabzon şov bekliyorum...

• İkinci yarı tarihin en büyük yönetim ve hoca protestosu gelmezse o stattaki kimse beşiktaşlıyım demesin

FİKRET ŞENOL ELELE HEP BERABER TFF’YE DİYE BAĞIRMAK LAZIM MAÇTA OLAN VARSA DUYSUN

• Necip yine sag bek hoca gökhan olsa orada kapatırdı gol poziyonunu.

• Arkadaşlar şöyle bi mevkileri karşılaştırın Trabzondan 1 tane bile iyi futbolcumuz yok mevki mevki bakınca. Belki Vida iyi dersin oda ayakları kasap gibi inanılmaz kötü kadromuz var ya öyle böyle değil izlemek gelmiyor içimden. Yemin ederim Trabzon daha keyifli oynuyor.
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Hem de nasıl istiyorlar q7 nin instagram sayfasında atılan mesajlara baksanıza yok kendisini affettirecekmiş daha kaç gün oldu şunun şurasında üstüne bir de sıvadı
  • Net poziyon yok ama 25'den sonra toparlamıştık çingene yedirdi golü

• Bu maci kaleciler belirler demistim. bu kalecinin kaleci meziyetleri gercekten rezalet ziplamak nedir ya orda 17 yasinda kaleye yeni cikmis kaleci gibi utku bile yapmazdi bunu rezalet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Full_HD

Bu mesaj silindi.
    Ts bile mi şuan ligde en iyi top oynayan takım. Ts nın bizi yeneceğini maçdan önce düşünüyordum. En kötü beraberlik bizim kadroya ve ts nın kadrosuna bi bakın öyle yorum yazın. Karşı takım 1 gömlek daha üstün. 1 gol yediğimiz için şanslıyız. Bu kadar basit hata ya az bile yemişiz.

• Golde Q7'nin de hatası var mı? Var. Şimdi bu adam suçluluk duygusuyla nasıl oynayacak. En iyisi 6 maç 90 dk oynatalım.İnşallah Şenol hoca uygular bu taktiği.

Bakıyroum bazen diğer hocalara Terim'e falan hemen kesiyorlar oyuncuyu, küstürüyorlar.

• 
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.