Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugurss222

Taraftar istediğini yazar sen milyonlar kazanıyorsun ergen gibi cevap yazma hakkın yok.

Ben artık böyle tipler görmek istemiyorum hollanda belçika gibi takımlarımız olsun altyapıdan başka ülkeden gelen genç oyuncuları oynasın o zaman bunun gibiler yok olur menejar soygunları olmaz ffp olmaz.
    öyle bir dünya yok
  • Siz bırakın Babeli filan. Bu ali denen adam istifayı verdi, sonra da vazgeçip tüpçüye güvenim tam dedi. Çok pis kokular geliyor... acaba ne sözler verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogo316 -- 26 Kasım 2018; 19:45:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam sözde TFF vekili ama açıklamasında galatasaray’ını koruyacağını söylüyor açık açık.

Kimseden de gık çıkmıyor

• babel adamdir. bjkli olup olmadigini bile bilmediginiz bi tip icin babele nankorluk ediyorsunuz. hak ettigi cevabi vermis. umarim devre arasinda imzayi attiririz galatasarayda nankorluk degil, hak ettigi degeri gorur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla quaresma kafasiz diyorduk da babel ondan daha manyak cikti.

yani yillik o kadar para aliyon bir de laf yetistiyorsun. benim umrumda olmaz valla. gerci kevin durant de boyle. akil almiyor bu davranislari.
  • Başak 2/0 bitecek

Bu sene Son seneleri yaşlılarda kurtulma vakti devre arası hepasini satmalıyz

Babel,tolga,atiba,Quaresma,Love,pepe,gökhan,pektemek,

Vasıfsızlar,Tolgay,oğuzhan,töre larin,lens,roco

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 26 Kasım 2018; 20:57:9 >
  • soruyu kim sorduysa çok güzel sormuş tebrik ederim kendisini ister bjk lı olsunm ister başka takım taraftarı olsun babel kim geldiği gibi naş deportivoda 200 bin euro bile almıyordu burda 3 istiyormuş aynı soruyu yönetici bozuntuları da sormalı babele
  • Başakşehirin defans dörtlüsü inanılmaz isabetli şut çektirmediler son yarım saati izledim böyle bir şey yok elini kolunu salllaya sallaya geliyorlar ama defans dörtlüsü şut çektirmiyor rakibe. Bide Pepe ve Vida iyi diyenler şu Başakşehir defans dörtlüsünü izlesin.
  • babel'in yaptığı davranışı savunanlar var şaka gibi.

kardeşim bu adamlar topluma mal olmuş ünlü adamlar. sadece babel'e değil her futbolcuya kim bilir ne mesajlar geliyordur. herkes her gelen mesajı ciddiye alıp böyle cevaplar verirse kaos çıkar.

babel efendi parası yatmadığı için federasyona şikayette bulunmayı iyi biliyor onu yaparken profesyonellikten ve haktan bahsediyorlarsa aynı profesyonelliği başka konularda da göstermek zorundalar.
  • Puan durumu :
    https://store.donanimhaber.com/3f/95/26/3f9526ceccd0721f8cf63234dde8065a.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deresay -- 26 Kasım 2018; 23:21:6 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 26 Kasım 2018; 23:36:36 >

• Orkun Kökçü'yü kesinlikle almamız lazım.

Dorukhan,Güven,Orkun Kökçü 3'süyle çok rahatlarız önümüzdeki yıllarda.

Bu 3'lü GS'nin çok konuşulan gençlerinin çok çok önünde. Celil,Yunus,Atalay filan evet yetenekli gençler ama fiziken bizimkilerin çok gerisinde.Geliştirebilirler tabi şuan ki hallerine istinaden konuşuyorum.

Dorukhan yaşça biraz daha büyük 22 yaşında ama bizim için genç Fiziken çok güçlü.Güven(19) de fiziken kötü durumda değil.Orkun daha 17 yaşında ama o da fizik olarak çok iyi yaşına rağmen.

Sadece yeteneğiyle değil fiziken de bu seviyede mücadele edebilecek genç oyuncuları almamız gerek.

Eljif Elmas fiziği sayesinde şuan FB'de forma şansı buluyor aynı zamanda yetenekli tabi.Ama Ferdi Kadıoğlu mesela forma şansı bulamıyor.Ben bize alınmasını çok istedim ama gerçekten fiziken zayıf,ne kadar yetenekli olursan ol saha içinde dayak yememen gerek.Fiziken zayıflık sadece boy,kilo demek değil.Çeviklik vs. Messi,Modric'te ufak tefek ama çevik adamlar.Yada en yakın örneklerden Abdülkadir çok çevik.Ferdi de o yok şuan.Bir diğer zayıf isim Barış Alıcı forma giyemiyor doğru düzgün.

O yüzden genç oyuncu alırken aynı zamanda mevcut fiziki durumu ve fiziki gelişim potansiyelini göz önünde bulundurmamız lazım.Orkun Kökçü bu konuda alınabilecek biri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Orkun Kökçü'yü kesinlikle almamız lazım.

Dorukhan,Güven,Orkun Kökçü 3'süyle çok rahatlarız önümüzdeki yıllarda.

Bu 3'lü GS'nin çok konuşulan gençlerinin çok çok önünde. Celil,Yunus,Atalay filan evet yetenekli gençler ama fiziken bizimkilerin çok gerisinde.Geliştirebilirler tabi şuan ki hallerine istinaden konuşuyorum.

Dorukhan yaşça biraz daha büyük 22 yaşında ama bizim için genç Fiziken çok güçlü.Güven(19) de fiziken kötü durumda değil.Orkun daha 17 yaşında ama o da fizik olarak çok iyi yaşına rağmen.

Sadece yeteneğiyle değil fiziken de bu seviyede mücadele edebilecek genç oyuncuları almamız gerek.

Eljif Elmas fiziği sayesinde şuan FB'de forma şansı buluyor aynı zamanda yetenekli tabi.Ama Ferdi Kadıoğlu mesela forma şansı bulamıyor.Ben bize alınmasını çok istedim ama gerçekten fiziken zayıf,ne kadar yetenekli olursan ol saha içinde dayak yememen gerek.Fiziken zayıflık sadece boy,kilo demek değil.Çeviklik vs. Messi,Modric'te ufak tefek ama çevik adamlar.Yada en yakın örneklerden Abdülkadir çok çevik.Ferdi de o yok şuan.Bir diğer zayıf isim Barış Alıcı forma giyemiyor doğru düzgün.

O yüzden genç oyuncu alırken aynı zamanda mevcut fiziki durumu ve fiziki gelişim potansiyelini göz önünde bulundurmamız lazım.Orkun Kökçü bu konuda alınabilecek biri.
    güven fiziken özel bir oyuncu benim gözümde. hem 1.84 boyunda olup hem de dikine bu denli hızlı, dengeli olmak doğal bir yetenek. allah vergisi diyeyim kısaca

• Babel suan kadro suan kadro disi birakilip devre arasi takim bulmasi yoksa sezon sonuna kadar kadroya alinmayacagi soylenmeli. Zaten Ljajic var solda bu sezonki babel kadar oynar en az hatta daha iyi oynar. Güven gibi bir oyuncuyu kazandik zaten hem hedef forvet hem 9,5 hem de cift forvet formasyonunda oynar. Solda ic oyun kurucu olarak ljajic arkasinda caner varken daha bile verimli olur. Fenerdeki valbuena gibi yani. Daha serbest. Ortasahaya hapsetmeye gerek yok.

• Ali Dürüst: "TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım. Türk futboluna yeni katkılar yaparak Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim."

rezilliğe bak senin görevin o mu?
  • Başak 9 puan koymuş bu fark kapanmaz. Zaten fikstürde rahat kazanırız diyebileceğim maç yok. Alanya Kasımpaşa deplasmanı ve içeride Trabzon Gs maçları var. Deplasmanda zaten kötüyüz. Hadi Alanya neyse de Kasımpaşa'dan max 1 puan alırız. İçerideki maçlar zaten zor üstüne avrupa dönüşü ikisi de. Başakşehir'in tek zor maçı içeride Gs. Onda da her sene 3-4 atıp gönderiyorlar zaten farklı bir şey olmaz. Kısaca devreyi en az 10 puan geride kapatırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

Ali Dürüst: "TFF'deki bütün görevlerimi sürdürme kararı aldım. Türk futboluna yeni katkılar yaparak Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim."

rezilliğe bak senin görevin o mu?
    Aynen görevi o. Dile getiremiyodu bunu alenen.
    Şimdi söylemekten çekinmez olmuş.
    Gitsin şimdi transfer masalarına karaktersiz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

güven fiziken özel bir oyuncu benim gözümde. hem 1.84 boyunda olup hem de dikine bu denli hızlı, dengeli olmak doğal bir yetenek. allah vergisi diyeyim kısaca

Alıntıları Göster
    Güven 1.84 mü daha kısa duruyor sanki ya da genç diye ben öyle görüyorum : ))
  • _legendmaster_ _ kullanıcısına yanıt
    aynen katiliyorum yoneticilerin biz 1.2 milyon euro veriyoruz teklifimiz bu zaten geldigin takimlarda aldigin ucret belli secim senin dahs iyisini veren varsa gidebilirsin desinler bakalim ne oluyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 16701671167216731674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.