Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MrWrong

8,32 milyon gbp yani 9,4 milyon euro alıyormuş. Yüzde 43'ü ispanyada vergiye gidiyor. Yani yaklaşık 5,35 milyon euro net para alıyor.

Bakmayın bizim(ülkece futbol takımlarımız) fransa liginin ıskartaya çıkardığı futbol eskilerine bile 3,5-4 milyon euro maaşları gözü kapalı verdiğimize, diego costa gibi bir adam bile 5 milyon civarına oynuyor aslında.

İspanyada 1.5 milyon euro net maaş kazanmayacak adamlara 3-4 milyon euroları gözü kapalı veriyoruz. Ondan sonra xxx oyuncusunun maaşından kurtulmak isteyen xxx takımımız oyunucunun maaşı sebebiyle gönderemiyor diye haberler izliyoruz her sene. Ama bir türlü akıllanmıyoruz maalesef.

Son örnek negredo için ispanyadan gelen maaş teklifi 750 bin euro...

Adamı aynı parayla alamayız türkiyeye bunu anlarım. Ama 5-6 kat maaş vermek nedir el insaf. Gelmeyen gelmesin ispanyada 1 milyon alacaksa biz en fazla 1.8 verelim, gelmeyen gelmesin...

Barcelonadan gelen adriano 1,85 milyon maaşa oynuyor. Demekki abuk subuk maaş vermeyincede yıldız veteran oyuncu alınabiliyormuş. Bu konuda en aklı başında yönetim fikret orman yönetimi ama onlar bile negredo da bu hatayı yaptı. Aziz yıldırım ve dursun özbek yönetimi zaten evlere şenlikti bu konuda.

Alıntıları Göster
    costa gibi adamların 5 e oynama ihtimali yok, yazılan rakamlar net rakamlar 2 ye bölüp durmayın türk medyasının hurafeleri bunlar vergi ayrı mevzu

• Secim bitti oy verdigim parti kazanamadi kazanani tebrik ederim benim siyasetle isim bitmistir ulkemiz adina hersey guzel olur insallah.

Besktas bugun topbasi yapiyormus yillik izin bitmis. UEFA on eleme maclarini bekliyoruz bakalim. Umarim guzel bi kamp gecirip yararli transferler yapip sampiyon oluruz.
  • Djuricic te Sassuolo ya gitmis onuda kacirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meyer hala imzalamamış. milan istiyordu onlara maaş sınırı geldi. hoffenheim da en fazla 3.5m verebiliriz demiş. imza parası versek 2.5-3m civarı gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 25 Haziran 2018; 14:36:30 >
  • imbula transferi ayı gibi iyi olurdu bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Seçim önemliydi öyle demeyin piyasada dal kıpırdamıyor, top artık başkanda değil dolar kurunda.
    O dolar euro daha da artacak.
  • Seçim meçim hikaye dolar euro düşmez boşa beklemeyin. Artış hızı yavaşlayabilir ancak daha ben düştüğünü 32 yaşımdayım hiç görmedim.

Hem dünya kupası, hem ekonomik kriz, hem geçmiş dönem borçlarının dövize endeksli olması bu sene Türkiye ligi takımlarını çok büyük etkileyecek.
  • Aynı iktidarın düşürmesi beklenemezdi doları zaten ve hiç düşmeyecek bu saatten sonra sebebi Aziz Yıldırım nasıl bütün takımlarla sorunluysa bizde bütün ülkelerde sorunluyuz. Doğru düzgün ticaret ilişkisi yok anca Rusya ve İsrail ile gizli anlaşmalar var. Başkan değişseydi bana göre anında düşerdi dolar biraz olsun dış ilişkiler düzelirdi neyse siyaset konusu değil ama doların düşmesini beklemek bu saatten sonra hayalcilik.

Galatasarayın yaptığı gibi yapacaksın transferleri alacaksın şampiyonluğu. Bir forvete gerekirse 10 milyon euro vereceksin ama asla Negredo gibi kalas adam almayacaksın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Aynı iktidarın düşürmesi beklenemezdi doları zaten ve hiç düşmeyecek bu saatten sonra sebebi Aziz Yıldırım nasıl bütün takımlarla sorunluysa bizde bütün ülkelerde sorunluyuz. Doğru düzgün ticaret ilişkisi yok anca Rusya ve İsrail ile gizli anlaşmalar var. Başkan değişseydi bana göre anında düşerdi dolar biraz olsun dış ilişkiler düzelirdi neyse siyaset konusu değil ama doların düşmesini beklemek bu saatten sonra hayalcilik.

Galatasarayın yaptığı gibi yapacaksın transferleri alacaksın şampiyonluğu. Bir forvete gerekirse 10 milyon euro vereceksin ama asla Negredo gibi kalas adam almayacaksın.
    Hocam Galata konusunda bir konuda haklısın parayı basıp alacaksın en iyileri ancak TFF'yi yağlamasa yine de olamazdı gs şampiyon. Gs, Beşiktaş maçından önceki alanya maçında gösterdi bağıra bağıra tff ile olan ilişkisini.

Ancak bizim üç sene önceki gibi takır takır oynan bir takım kurup hakem makem dinlemeden çatır çatır şampiyon olacaksın. Bu sene tutmadı. İnşallah seneye tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamece

Seçim meçim hikaye dolar euro düşmez boşa beklemeyin. Artış hızı yavaşlayabilir ancak daha ben düştüğünü 32 yaşımdayım hiç görmedim.

Hem dünya kupası, hem ekonomik kriz, hem geçmiş dönem borçlarının dövize endeksli olması bu sene Türkiye ligi takımlarını çok büyük etkileyecek.
    Sonu gören yani yanlış hata yapmayan şampiyon olur bu bir gerçek sen şampiyon olamadıysan elinde yeterli imkanda varsa doğru bir sisteme sahipsen bir yerlerde hata yapmışsındır zaten.Her yönüyle süper olman imkansız öyle bir durum da yok bu 3-4 klüp içinde geçerli.Attığına adımların doğru olacak etliye sütlüye bulaşmayacaksın.Ayakların yere basacak ona buna sataşmayacaksın.Rakiplerinle bozuşmayacaksın.Zannederim dediklerim anlaşılmıştır.Yoksa kendinde iki paralık olursun ve gülerler sana sonra.

Dolarda Euroda daha da yükselecek bunun aynen dediğiniz gibi ivmelenme hızı farklı olur ama yükselecek.Bu noktadan sonra artık attığın adımlara kalmış sonun kendi elinde ha 3 klübün sonuda b**kluk maalesef zamanında yapılan yanlışların üst üste gelmesi ile olmuş e lig desen zaten batık berbat.Tepedekilerin konuşmalarıda aynı parti başkanları gibi oyalamaya yönelik konuşmalar hepsi.Gerçekleri görmek isteyen görür zaten.Kimse körü körüne kişilere bağlı kalmasın herkes gidicidir ve başarı olsun olmasın hepsi sorgulanmalıdır.Kimse her yaptığı doğru değil eğer sen doğru şekilde sorgulamazsan ayakta alkışladığın kimseleri arkasına konserve kutusu takarak kovalarsın.Seba'da örnek herkes tadında bırakmalı,Doğru olmalı,dürüst olmalı.Bu toprakların taşından mı toprağından mıdır bilinmez gerek koltuk sevdası diye bir hastalıkta var yapışınca diktatörleşmeye başlıyor herkes tüm gücün elinde olduğunu sanıyor.

Fikret orman ve yönetimi hatta antrenör saha dışı ve saha içi çok yanlış hatalar yaptı.Umarım bu geçirdiği sezonlardan ders almasını bilirler bu hatalar tekrara ederse zaten sonları olur.Fikret Orman'ın son sezonu görünürde şampiyon olmak zorunda şuan elinde böyle imkanda var.Doğru kullanmak elinde yoksa enkaz devraldığı gibi enkaz bırakıp gidecek.Bunun bilincinde olması lazım.

• İşimiz dolar euro kuruna kaldıysa zaten şu dakika kim varsa satıp ucuz yerlilerle devam edelim.

ABD, Avrupa ve Japonya merkez bankaları son 10 yılda yaklaşık 10 trilyon dolar para bastılar piyasalara. ABD geri çekmeye başladı, Avrupa henüz başlamadı. Bu sene FED 450 milyar USD para çekmeyi düşünüyor. Seneye bu rakam 600 milyar. 2020'ye kadar ABD sürekli faiz arttıracak. Dolar üç düşecekse beş çıkacak bu saatten sonra. Seçim oldu bitti dolar 3.5'a düşer hayallerine kapılmıyordur inşallah bizim yönetim.

Geçen sene çok fahiş hatalar yapıldı transferde. Hadi Lens ve Negredo ya tutarsa diye sene başında alındı. Ama Love'ın hiç izahı yok. Yıllardır boşa para ödediğimiz Veli, Pektemek, Boyko, Aras vb. cabası. Yılda yaklaşık €10M Euro beş para etmez futbolculara maaş diye dağıtıyoruz, üstüne de €25M faiz ödüyoruz.

Yönetim bu sene bütçe işini ve transferleri adam gibi yönetirse ne ala, yoksa seyredin şenliği.

• Bu Güven Yalçın kimdir neyin nesidir 19 yaşında 4 yıllık anlaşıldı deniyor geliyormuş İstanbul'a.Yeni bir Oğuzhan Aydoğan vakası mı.

Belçika temsilcisi Club Brugge ile anlaşan Matej Mitrovic’in, transferinin gerçekleşmesi konusunda kolaylık sağlanması için Beşiktaş Yönetimi’ne ricada bulundu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 25 Haziran 2018; 16:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bu Güven Yalçın kimdir neyin nesidir 19 yaşında 4 yıllık anlaşıldı deniyor geliyormuş İstanbul'a.Yeni bir Oğuzhan Aydoğan vakası mı.

Belçika temsilcisi Club Brugge ile anlaşan Matej Mitrovic’in, transferinin gerçekleşmesi konusunda kolaylık sağlanması için Beşiktaş Yönetimi’ne ricada bulundu
    Bu çocukla ilgili videoya bakınca stili topla ilişkisi güzel gözüküyor. Ama bunlar hiçbir anlam ifade etmiyor benim için. Maç içinde 90 dk izleyip yorumlamak lazım.

Ne olursa olsun böyle transferler ümit verici. Denemek lazım bu tarz transferler 5 oyuncudan biri tutsa 15-20m üstü satsak iyi başarı ve kar olur. Yok sayılacak maliyetlere alıyoruz zaten böyle gençleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

Bu çocukla ilgili videoya bakınca stili topla ilişkisi güzel gözüküyor. Ama bunlar hiçbir anlam ifade etmiyor benim için. Maç içinde 90 dk izleyip yorumlamak lazım.

Ne olursa olsun böyle transferler ümit verici. Denemek lazım bu tarz transferler 5 oyuncudan biri tutsa 15-20m üstü satsak iyi başarı ve kar olur. Yok sayılacak maliyetlere alıyoruz zaten böyle gençleri.

Alıntıları Göster
    İlgilenilmiyor benim dediğim o almak önemli değil hepsi umutla alınıyor ama oynama şansı bulamıyor e oynamayınca ne olacak sanırım oğuzhan aydoğanda en son almanya 3.ligine kiralanmış orada bile 1 maça anca çıkmış.Bu adam 21 yaşında bak.Bu gelince ne olacak kim bilir.Alt yapına bakmıyorsan önem vermiyorsan a takımda az çok şans veremiyorsan uğraşmayacaksın yada oynatma şartı ile kiralayıp izleyeceksin ama olmuyorsa bunlar sadece işte denedik olmadıdan öteye geçmiyor.

• Güven Yalçın'ın A takım kadrosunda olacağı söyleniyor.

Transfer-Larin-Güven Yalçın.

1.Santrafor'un çok iyi seçmek lazım.Larin=Pivot.Yırtıcı farklı tarzda biri alınmalı mı emin değilim. Talisca artık yok.Onun gibi biri alınmayacaksa 1.santra****unda Bitiriciliği iyi,pivot olmalı.Pas oyununa döneceksek Aboubakar'ı bile istemem.

Love-Negredo-Pektemek'i de yollamak lazım tabi hemen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

meyer hala imzalamamış. milan istiyordu onlara maaş sınırı geldi. hoffenheim da en fazla 3.5m verebiliriz demiş. imza parası versek 2.5-3m civarı gelebilir.
    Yonetimin haberi bile yoktur. Bizim takimlarimiz free oyunculardan anca yasli cer cop olanlari takibe alir

Yukarida yazdim Drucic bedavaya Sassuola ya gitti. Alternatif olarak dusunulebilrdi.

Bu arada kulup hukemeti tebrik mesaji yayinlamis. Taraftarda bu kadar hassasken ne gerek vardi buna. Telefonla ara tebrik et

• Eee, Cavani'nin posizyonu penaltı değil mi şimdi? 2-0 önde zaten diye mi es geçtiler anlamadım, bayağı penaltı gibi duruyordu.
  • Reis Beşiktaş JK ✩✩✩

@rbjk7
    7 dk.7 dakika önce
    Daha fazla
    🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥Hazırlayın Aboubakar Tweetlerinizi
    🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Güven Yalçın'ın A takım kadrosunda olacağı söyleniyor.

Transfer-Larin-Güven Yalçın.

1.Santrafor'un çok iyi seçmek lazım.Larin=Pivot.Yırtıcı farklı tarzda biri alınmalı mı emin değilim. Talisca artık yok.Onun gibi biri alınmayacaksa 1.santra****unda Bitiriciliği iyi,pivot olmalı.Pas oyununa döneceksek Aboubakar'ı bile istemem.

Love-Negredo-Pektemek'i de yollamak lazım tabi hemen.
    Forvet degil bu cocuk,katiksiz bir forvet arkasi,zaten videonun %90 ninda o bolgede oynamis gozukuyor,video ve yas grubu yaniltici olsada ben uzun zamandir boylesi muazzam pas dagitan bir topcu gormedim bu yas grubunda valla,ayrica hizi ve gucude masallah cok iyi,is cikar bu cocuktan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 25 Haziran 2018; 19:20:25 >
  • Daha fazla
    🔥🔥Vincent Aboubakar🔥🔥

Porto ve Oyuncu ile Anlaşıldı Abuş Yıllık 3 M € + Bonus Alacak..
    İlk Etap Kiralık..
    Opsiyon 14M€ + Sonraki Satıştan %15 Pay
    Çok Büyük Aksilik Olmaz İse (Son Dakika Fırsat Transferi)
    Önümüzdeki Yıl Forvetimiz Abuş Olacaktır..
    Hayırlı Uğurlu Olsun..
  • 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.