Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yarin feneri ayaga kaldirmak icin herseyi yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biz avrupa dönüşü zor oluyor dediğimizde, karşim juve, madrid hepsine bam bam bam diyorlardı. Artık eski lig yok adam düşme potasında ilk galibiyetini aldı.
  • gs son iki deplasmanda toplamda 7 gol yedi.muslera panter lennnn....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar 7 gol yedi 2 deplasmanda 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GS yenilip liderliği kaybedince yarınki derbinin önemi iyice arttı. Kazanma ihtimalimizi çok düşük görüyorum. FB bu maça bileniyor çıkışa geçmek için, zaten son şansları. Yarın operasyon için düğmeye basılabilir çok kritik bir hafta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Sanane birader bölüm kısıtlaması mı var? Siz istediğiniz gibi FB kötü oynuyor falan yazacaksınız ben BJK de kötü oynuyor yazınca neden dokundu? Ayaklarınız yere bassın biraz.

Alıntıları Göster
    Birader falan ne işsin? BJK kötü oynuyor zaten bi şey dediğimiz yok ama ben gelip de FB konusunda siz şöylesiniz böylesiniz ahaha yazmıyorum. Sen de ayağını denk al.
  • Akhisara o kadar eyyama rağmen sakin kalıp 3 ü atıp yolladı gs yi. Bizimde aynısı fb ye yapmamız gerek kimse adaletli bir maç olacağını söylemiyor ancak standart oyunumuza karşı destekli olsa bile fb direnç gösteremez.
  • Yarınki maçtan pek umutlu değilim. Gezegenlerin aynı hizaya gelmesi hariç bütün şartlar oluşmuş gibi duruyor. Bu maçın hakeminide bir kaç hafta dinlendirirler muhtemelen.
  • Maçı 1-0 da açtım. Penaltı pozisyonunda Muslera'ya kart çıkmamasına şaşırdım baya en kötü bir sarı vermesi lazımdı diye düşündüm. Maç bitince öğrendim ki Muslera'nın sarısı varmış. Yenilirken bile kollanır mı ya bir takım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın çok acayip hakem kararları görebiliriz. FB sert oynayarak bizi yine bozmaya çalışacaktır. Bol kartlı bir maç olma ihtimali fazla.
  • Hakemler tüm Türkiye'yi şaşırtıp adil bir yönetim gösterirse maçı kazanırız. Tabii seyirci + futbolcu tahriki karşısında soğukkanlı olmak şart.

• Gs forvet almaktansa emre akbabayı alarak çok büyük kumar oynamış dediğimiz gibi balon bu 1 maç oynar takım iyi rakip kötü ise sonra yürür boşa israf

• Beyler ilişmeyin şu gslilere yav

Biraz yazdığınıza dikkat edin, çünkü herifler şikayet için buradalar

• drkayzer kullanıcısına yanıt
    Efsane yorumcuydu Allah rahmet eylesin..

• quote:

Orijinalden alıntı: burakcuhadaroglu

Birader falan ne işsin? BJK kötü oynuyor zaten bi şey dediğimiz yok ama ben gelip de FB konusunda siz şöylesiniz böylesiniz ahaha yazmıyorum. Sen de ayağını denk al.

Alıntıları Göster
    Tipe bak ayağını denk al falan yazmış almazsam ne yaparsın

Bordo klavyeli seni

• Galatasaray Lokomotif moskovayi yenerken de iyi oynamamisti. Biz organizasyon olarak takim olarak bakilinca ligin cok ustundeyiz. Gecen sezon sampiyonlar ligindr aldigimiz puanlardan cok oynadigimiz oyun begenildi vr takdir topladi. En kotu oynadigimiz mac son leipzig maciydi zaten yedek kadroyduk ona ragmen yendik. Ama icerde aldigimiz iki beraberlikti de galibiyeti hakeden taraftik ve rakiplerimizi oynadigimiz oyunla beraberlige razi hale getirmistik. Bizi yenemeyeceklerine ikna olmuslardi artik son yarim saatlerde. Bugune kadar ki hic bir turk takimi rakiplerine bu ustunlugu kabul ettirememisti ne icerde ne disarda. Galibiyetler aliniyordu alinmasina fenerin gsnin gruptan cikmisliklari bizimkinden cok daha once ona da evet ama organzisyon olarak bizim gecen sezonki seviyemiz bir daha gelinemeyecek seviyeye.

Bu sezon da antalyaya kaybederken bile fenerin gsnin maglubiyetlerinden cok daha farkli bir takimdik. Onlar hem oyunu hem skoru veriyor. Biz oyle degildik. Hucumdaki organizasyonu oturmamiz lazim tabii hala. Quaresma oldugu surece de zor bu gerci.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

Tipe bak ayağını denk al falan yazmış almazsam ne yaparsın

Bordo klavyeli seni

Alıntıları Göster
    Hahahahasdhjdfsdf
  • tekrar yazıyorum,çünkü bir türlü anlamıyorum.
    musleranın 2. sarısın neden verilmedi.gs bugün yenildi tamam iyi hoş.gelecek hafta ceza da almalıydı.
    şampiyonluk dediğin şey böyle ufak ayrıntılarda belli olur.

• Hocam tamam güzel işler yaptınız da orta kafa gol Allah aşkına ne organizasyonu.15-16 senesi desen neyse diyeceğim Yani ligin üstünde olma durumunuz yok şu an dökülüyorsunuz ki geçen sene de farksız değildi.Sadece oyuncular uclye odaklandilar.

(offence olarak algılayıp triggerlanmayın.)

• 
Sayfa: önceki 11621163116411651166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.