Şimdi Ara

[Beşiktaş 2018/2019 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
58.446
Cevap
66
Favori
1.355.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum kişi eğer çine giderse yeminim olsun forumdan 3 kişiye forma hediye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quaresma 60 dan sonra kullanılacaksa kalsın isterim. Ama bu adam 90 dakika eli belinde gezecekse cidden seneye mide bulandırır. Bana göre 60 dan sonra girmeyi kabul etmez veya 2. yarı oyundan çıkmayı. Para ediyorken satılmalı ama 10 milyon euro bonservis ve 6 milyon euro maaş yalandan başka bir şey değil kimse vermez bu paraları.
  • Awendel kullanıcısına yanıt
    Yeni sezon olsun lütfen

• Arkadaşlar çok takip edemiyorum. Hiç mi gelişme yok ya? Tamam dünya kupası var da abi bonservis siz oyuncular vardı. Fiorentinanın Hırvat ön libero su, sporting den ayrılan adamalr vardı. Onları da mı düşünmüyoruz?

Bu gidişle biz gene ağustosun son 2 haftasını bekleyeceğiz gibi.

Fpp ve dolar, euro kurları yüzünden Türk transfer sistemi kilitlendi resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Arkadaşlar çok takip edemiyorum. Hiç mi gelişme yok ya? Tamam dünya kupası var da abi bonservis siz oyuncular vardı. Fiorentinanın Hırvat ön libero su, sporting den ayrılan adamalr vardı. Onları da mı düşünmüyoruz?

badelj 3.5m gibi bir paraya zenite gidecekmiş.
  • -Mısır'da bir çok kişi özellikle GSliler Trezeguet'i izliyor.Aynı zamanda GS, Amr Warda'yı da izliyormuş çıkan haberlere göre.2 oyuncununda GS,FB,BJK seviyesi için yetersiz olduğunu düşünüyorum ne kadar istatistik kasmış olsalarda.

-Mısır'da asıl dikkatimi çeken santraforları yerine giren ve maçı santrafor olarak oynayan sol kanat oyuncusu Kahraba.Top tekniği baya iyi,sakinliği harika,top ayağına gelince ne yapacağını bilemeyip kaptıran Mısırlılardan biri değil.

Babel'den tek eksiği gücü.Güç konusunda daha iyi olsa Babel'in kopyası olurdu.Bence sol açık için kötü bir alternatif olmaz.24 yaşında.

Trezeguet'te Anadolu'da coşup büyük takımda sönecek hissi var.Ama Kahraba sanki büyük takıma daha kolay adapte olacak gibi.Tekniği,sakinliği o hissi verdi.
  • öne suruldu, idda edildi, rivayet edildi, öyle buyruldu ki falan gibisinden haberler okumaktan sıkıldım artik. "anlaşıldı" haberi gormek istiyorum

• takımda ki bazı oyuncuları satsak gelecek tahmini bonservis bedelleri böyle olur heralde

pepe 12 15 arası

q7 7 12 arası

love 1 e gitse

negredo beleş

aras 200 bine

boyko 400 bine

veli beleş

pektemek 500bin

lens 3

tolgay 5 9 arası

• adv11 kullanıcısına yanıt
    Veli pektemek boyko mustafa negredonun maaşlarından kurtulmak büyük topçu getirmekten daha büyük hamle olur

• Dunya kupasi su ana kadar bekledigim gibi gecmiyor ama 2. maclar baslayinca heyecan seviyesi yukselir yavastan gruptan cikma hesaplari icin oyun hizlanir. Besiktas yonetimine artik transferde guveniyorum ha getirdigi adam tutmayabilir bazen ama gercekten iyi transferler yapariz. Negredo geldiginde sevincten vurduranlar vardi mesela o konuda yonetimi suclayamayiz.
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Hiç güleceğim yoktu hsdjshdjshd
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

badelj 3.5m gibi bir paraya zenite gidecekmiş.

Alıntıları Göster
    o adamı 3.5m için kaptırıp atiba ile sözleşme yaparlarsa söverim.
  • hırvatlar yarı final oynasa keşke.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byteks1

Arkadaşlar çok takip edemiyorum. Hiç mi gelişme yok ya? Tamam dünya kupası var da abi bonservis siz oyuncular vardı. Fiorentinanın Hırvat ön libero su, sporting den ayrılan adamalr vardı. Onları da mı düşünmüyoruz?

dolar euro kuru olayına inanan var mı? Kombineler hemen satıldı, formalar çıksa anında satılacak. Tosicden 4.5 milyon euro + Cenk Tosundan 25 milyon euro geldi hala neyin kuruymuş bu. Sanki gelirleri kurlara göre ayarlamıyorlar.

3 büyüklerde gayet transfer yapacak göreceksiniz biz diğer takımlara göre FFP olayını aştık daha fazla transfer yapabiliriz onlar düşünsün biz değil.

• -Beşiktaş ile bağlantısı tamamen kesilmesi gerekenler;

Boyko,Veli Kavlak,Aras Özbiliz,Pektemek

-Beşiktaş'ın geleceğini düşünerek duygusallığı ve adamcılığı bırakıp yolların ayrılması gerekenler;

Atiba,Quaresma,Pepe

-Fiyat/Performans dayalı gitmesi gerekenler;

Lens,Negredo,Love

10 tane isim saydın FM mi oynuyorsun diyenler olacaktır.Evet kolay değil fakat imkansız bir durumda değil.Boyko,Veli,Aras zaten forma giymediler o 3'ünü çıkarırsak 7 kişi kalıyor.

-Pektemek:Neresini yırtarsa yırtsın bizim seviyenin oyuncusu olamaz aldığı para zaten olağan üstü seviyede.Herkes gitmesini istiyor ama kendisi gitmek istemiyor.E normal o parayı bırakıp gitmemesi.En azından yüzde 50'sini bizim ödeyeceğimiz bir anlaşmayla bir yere verelim bonservissiz yada kiralık zaten sözleşmesinin son yılı.
    -Love,Negredo,Lens:Love ve Negredo'nun gitmesi konusunda herkes hem fikir.Lens'inde gitmesini istiyoruz ama bu kadar kişiyi bir anda göndermek kolay olamayacağını bende biliyorum.Lens'e belki de son bir şans verilebilir o da yaşı 34-35 olmadığı için.
    -Atiba,Quaresma,Pepe:Atiba'nın zaten pili bitmiş durumda.Futbolcu olarak artık bize birşey veremez.Ama klube farklı görevlerde kazandırılmalı.Quaresma yaş 34.Pepe yaş 35.Futbolu bırakma evresindeler.Son Dünya Kupaları,hatta belki de son Milli takım maçlarını oynuyorlar.Sağa sola gönderebilmek için son fırsatımız.Herşey yaş değil diyenler var.Takımın yaş ortalaması rezalet ve başarısız bir sezon.Artık bizim için herşey yaş.

FB'de Josef,Giuliano.GS'de Garry,Belhanda,Feghouli hatta Maicon.Ellerinde para edecek oyuncular var. Belki hadi ordan bunlar para mı eder diyenler olacaktır.Eder kardeşim eder. Yaş avantajları var . GS'de Gomis,FB'de Soldado,Skrtel bu isimleri saymadım çünkü ne yaparlarsa yapsınlar Avrupa futbolunda artık bunların piyasası yok. Bizde durum çok daha vahim.Bir an önce emekli tayfadan kurtulmamız gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

-Beşiktaş ile bağlantısı tamamen kesilmesi gerekenler;

Boyko,Veli Kavlak,Aras Özbiliz,Pektemek

-Beşiktaş'ın geleceğini düşünerek duygusallığı ve adamcılığı bırakıp yolların ayrılması gerekenler;

Atiba,Quaresma,Pepe

-Fiyat/Performans dayalı gitmesi gerekenler;

Lens,Negredo,Love

10 tane isim saydın FM mi oynuyorsun diyenler olacaktır.Evet kolay değil fakat imkansız bir durumda değil.Boyko,Veli,Aras zaten forma giymediler o 3'ünü çıkarırsak 7 kişi kalıyor.

-Pektemek:Neresini yırtarsa yırtsın bizim seviyenin oyuncusu olamaz aldığı para zaten olağan üstü seviyede.Herkes gitmesini istiyor ama kendisi gitmek istemiyor.E normal o parayı bırakıp gitmemesi.En azından yüzde 50'sini bizim ödeyeceğimiz bir anlaşmayla bir yere verelim bonservissiz yada kiralık zaten sözleşmesinin son yılı.
    -Love,Negredo,Lens:Love ve Negredo'nun gitmesi konusunda herkes hem fikir.Lens'inde gitmesini istiyoruz ama bu kadar kişiyi bir anda göndermek kolay olamayacağını bende biliyorum.Lens'e belki de son bir şans verilebilir o da yaşı 34-35 olmadığı için.
    -Atiba,Quaresma,Pepe:Atiba'nın zaten pili bitmiş durumda.Futbolcu olarak artık bize birşey veremez.Ama klube farklı görevlerde kazandırılmalı.Quaresma yaş 34.Pepe yaş 35.Futbolu bırakma evresindeler.Son Dünya Kupaları,hatta belki de son Milli takım maçlarını oynuyorlar.Sağa sola gönderebilmek için son fırsatımız.Herşey yaş değil diyenler var.Takımın yaş ortalaması rezalet ve başarısız bir sezon.Artık bizim için herşey yaş.

FB'de Josef,Giuliano.GS'de Garry,Belhanda,Feghouli hatta Maicon.Ellerinde para edecek oyuncular var. Belki hadi ordan bunlar para mı eder diyenler olacaktır.Eder kardeşim eder. Yaş avantajları var . GS'de Gomis,FB'de Soldado,Skrtel bu isimleri saymadım çünkü ne yaparlarsa yapsınlar Avrupa futbolunda artık bunların piyasası yok. Bizde durum çok daha vahim.Bir an önce emekli tayfadan kurtulmamız gerek.
    Bu saydığın 10 oyuncu da gerek aldığı yüksek maaşlar, gerek oynamadan aldığı maaşlar, gerek ise performanslarından dolayı direk satılması gerekiyor zaten. Pepe ve Quaresma iyi olabilir ama seneye bedavaya gideceğine şimdi gönderilmeli. Negredo zaten 4,5 milyonu hak etmeyen birisi.
    Hepsi gönderilip düzgün, aldığı maaşın hakkını veren ve "yaşı 31'i geçmeyen" adamlar alınmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrBlackEagle -- 19 Haziran 2018; 14:41:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Bu saydığın 10 oyuncu da gerek aldığı yüksek maaşlar, gerek oynamadan aldığı maaşlar, gerek ise performanslarından dolayı direk satılması gerekiyor zaten. Pepe ve Quaresma iyi olabilir ama seneye bedavaya gideceğine şimdi gönderilmeli. Negredo zaten 4,5 milyonu hak etmeyen birisi.
    Hepsi gönderilip düzgün, aldığı maaşın hakkını veren ve "yaşı 31'i geçmeyen" adamlar alınmalı.

Alıntıları Göster
    O kadar CL oynadık,Ligi bi şekilde zorladık,yıldızlar geldi ama CL'deki maçlar harici gerçekten çok heyecansız,zevksiz bir sezondu.Çokta keyifsiz bitti.

4.olduk,olabiliriz.Bu durumu kabullenmesi zor ama isteksiz,doymuş,vurdumduymaz oyuncu topluluğu ile biz bulunduğumuz yeri hak ettik.

Mevcut ilk 11'in yaş ortalaması 30 kusur.ilk 11'deki en genç oyuncu Talisca bizim değildi o da gitti.ve biz sezonu 4.bitirdik bundan daha kötü ne olabilir ya.Geleceğe umutla nasıl bakacağız.Pepe,Quaresma,Atiba,GG,Babel,Adri,Lens,love,negro ve kadronun neredeyse hepsi için say say bitmiyor ''Canları sağolsun, ilerde büyük katkı verekler'' vs gelecek adına konuşamıyoruz çünkü yüzde80i emeklilik yaşında. Çok canımı sıkıyor bu durum.4.olmayı hiç bir şekilde kabullenmem ama en azından genç oyuncularla olsaydık bir nebze üzüntümü hafifletirdi.

hala twitterda,forumda q7 gitmesi teklif dahi edilemez,pepe niye gidiyor vizyonsuz musunuz vs diyenler var .Bu adamlar Beşiktaşlı filan değil,BJK'den çok isimlere aşıklar ama ağzı olan konuşuyor,canımı çok sıkıyor bu durumda.Fikret Başkan bu yaz gerekeni yapacak inşallah

• rafaele 5 yıl sözleşme verilecek demiş beinsports 5 yıl nedir yav.
  • Wilmar Barrios oyuna giriyor.Bize çok isterdim de Tottenham ilgileniyormuş sanırım.Bakalım nasıl oynayacak 10 kişiyken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asmodian1

rafaele 5 yıl sözleşme verilecek demiş beinsports 5 yıl nedir yav.
    Daha oyuncu alındı mı alınmadığı alınacağı felan belli değil fol yok yumurta yok 3-5 sallıyor herkes her takıma biri geliyor gidiyor hep aynı naneler buna mı inanıyorsunuz zaten bir şey olsa Fikret Orman'da dedi.2-3 günde halledilir sızıntısı olur haberin şuan asparagas şekilde medyada isimler dolanıyor boş hepsi.Bir girişim olduğunu sanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.