Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44814482448344844485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Lens'in şu pozisyondaki müdahalesi çok iyiydi. Dokunamasa %100 gol.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu pozisyonda q7 olsa kesin golü yemiştik demiştim içimden. Lensin tavşan gibi kitlenmeleri geçerse faydalı olacağını düşünüyorum hala. Ama fener maçındaki o kilitlenmesi delirtmişti beni.

anlamıyorum ben lens'i yani bu adam bizim ligde şu an kariyerinde en çok gol sayısına ulaşmış olan kenar oyuncusu olabilir. hadi hollanda ligi falan diyeceksiniz ama konu gol atmak yani, ceza sahası yakınında o işi bitirmek, nerde olduğu hiç farketmez sonuçta aynı pozisyonları burada da buluyor. fakat niye suratındaki o eblek ifadeden bir türlü kurtulamadığını hala anlamış değilim

Al bendende o kadar. Aziz yıldırım büyü yaptırmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu arada tacımızı çaldı diyen eyyam king Aykuttan bir farkımız olsun. Bu maç belkide ilk defa hakem kritik hataları bizim lehimize yaptı diye düşünüyorum. Taliscaya çarpana penaltı verse, dame doye'un attığını verse, medele net gol pozisyonunu engelledi diye kırmızı verse tartışırdık ama çok bir şey söyleyemezdik. Hatta ben taliscaya penaltı verilmeli diyor ve dame doye'un golünü temiz buluyorum. TS lehinede hatalar yapmıştır belki ama kritik hatalar bizim lehimize oldu.

Linç etmeyin hemen :) Benim düşüncem bu şekilde bu maç için.

• MrWrong kullanıcısına yanıt
    Valla sonuna kadar haklısın ama burda yaklaşmamız gereken şekil "oda insan onunda duyguları var" bu yani ötesine geçemeyiz başka ne yapabiliriz ki? Kapı gibi kontratı var kovamayızda mecbur kazanıcaz yani iş yine bize kalıyor Zaten Negredo Cenk gibi bi mantalitesi olsa şimdi en az 10 gol 10 asisti vardı Hatta dahada arttırıyorum daha yüksek kalibreli takımlarda oynayabilirdi çünkü fiziği ve yeteneği müsait. Bana şeyi anımsatıyor hatta bu hali Babelin eski zamanlarını Yetenek vs. herşey var ama mental sıkıntıları vardı bi arabistana gitti aklı başına geldi Lensdede aynı problem mevcut tabi bu arabistana gitsin demek değil ama bi tetikleyici lazım

• MrWrong kullanıcısına yanıt
    Ndoye Medel mücadelesinde bence bir şey yok, sonuçta topu yakalamak için mücadele ediyorlar ve ikiside son adam mecbur sertlik olucak, ki hakem kim olsa burda savunma yapan takıma biraz daha sertlik imkanı tanır çünkü son adam o yani mecbur topu almak için çabalayacak açığını kapatacak kimsesi yok.

Gol pozisyonunda ise kaleciye bi çeşit perdeleme yapılıyor, benim bildiğim altıpas içerisinde kaleciye üflemek bile yasak (yanlış biliyorsam nizami goldür.)

Talisca pozisyonunu hatırlayamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: vLG

Valla sonuna kadar haklısın ama burda yaklaşmamız gereken şekil "oda insan onunda duyguları var" bu yani ötesine geçemeyiz başka ne yapabiliriz ki? Kapı gibi kontratı var kovamayızda mecbur kazanıcaz yani iş yine bize kalıyor Zaten Negredo Cenk gibi bi mantalitesi olsa şimdi en az 10 gol 10 asisti vardı Hatta dahada arttırıyorum daha yüksek kalibreli takımlarda oynayabilirdi çünkü fiziği ve yeteneği müsait. Bana şeyi anımsatıyor hatta bu hali Babelin eski zamanlarını Yetenek vs. herşey var ama mental sıkıntıları vardı bi arabistana gitti aklı başına geldi Lensdede aynı problem mevcut tabi bu arabistana gitsin demek değil ama bi tetikleyici lazım

O da doğru:) Fiziğine diyecek bir şey yok zaten Allah vergisi biçilmiş kaptan. Bizim takımda fiziğini mevkisine göre en çok beğendiğimi oyuncu. Dana gibi güçlü omuz omuza yarıp geçiyor ayrıca süratli. Tutukluğunu atsa Q7'yi kimse hatırlamaz bile.

• quote:

Ndoye Medel mücadelesinde bence bir şey yok, sonuçta topu yakalamak için mücadele ediyorlar ve ikiside son adam mecbur sertlik olucak, ki hakem kim olsa burda savunma yapan takıma biraz daha sertlik imkanı tanır çünkü son adam o yani mecbur topu almak için çabalayacak açığını kapatacak kimsesi yok.

Gol pozisyonunda ise kaleciye bi çeşit perdeleme yapılıyor, benim bildiğim altıpas içerisinde kaleciye üflemek bile yasak (yanlış biliyorsam nizami goldür.)

Medel mücadelesinde bende senin gibi düşünüyorum, medyada genelde faul ve kırmızı kart diye yorumladılar. Ama premier lige bakıyorsun adamlar boğa güreşi yapıyorlar neredeyse hakem devam ettiriyor. Çirkinleşmeden o kadar mücadeleye bir şey dememeleri lazım bana görede.

Dame doyun golünde adam temizdi bence goldü. Taliscanın pozisyonunda korner civarından orta açtılar talisca zıpladı koluna çarptı. Hakem işaretler yapıp vermed ama bana göre penaltıya daha yakındı o pozisyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Şu aspor'da pozisyonları izlerken yüzünüz kızarmıyor mu

A spor'u siz izleyin. Biz öyle algı kanallarını izlemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ratumix -- 6 Mart 2018; 1:1:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

İzlerken dedim dinlerken demedim. Gözden bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 6 Mart 2018; 1:2:44 >
  • Bu akşam bizde Talisca yerine Sosa, Lens yerine Olcay oynasaydı 3-4 atardık.

• quote:

quote:

quote:

Acilen okumanı düzeltmelisin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Acilen okumanı düzeltmelisin.

Okumam düzelir de bu anadolu takımlarına yapılan haksızlıklar, hırsızlıklar ne zaman düzelir acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 6 Mart 2018; 1:7:50 >

• Bu Love yine oyundan yavaş adımlarla çıktı ya kumandayı televizyona yapıştırasım geldi o an. Sen kimsin 2 günde kendini bir şey sanmaya başladın, ne katkın var ki kredin olsun? Bayern deplasmanında saçma sapan bi golü kaçırdın, Konya maçını hiç ettin, Fener maçında da yoksun. Maç berabere beyefendi yavaş yavaş çıkıyor oyundan artist.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

babel'in ikinci golde onur'un aci kapamasina topu hafif kaldirarak yaptigi vurusla verdigi yaniti ilk yar talisca becerebilseydi ilk yarida da golu bulmustuk. akil edemedi ordan direk telasla yerden sert vurdu.

O işlerin üstadı senin adam love adam devamlı tavana sert vuruyor Talisca'da dediğin özellik yok, ayak içi sert please ceza sahası içi, dışı, serbest vuruş şeysi tam bir kamil

• İlk günden beri Negredocuyuz ve haklı çıktık azınlık olsak da. Cenk varken de ligde oynaması gereken Negredoydu.

• Babel sonunda döndün koçum

• quote:

Medel'in gözler hep topta normal ikili mücadele zamanlama hatası yapan oyuncunun kırmızı alma cabası temiz pozisyon hakem doğru karar verdi.
    Fabri'nin pozisyonunda, hakem faulü Fabri'yi arkadan elleriyle bozan adama çalmıştır. Kaleci dokunulmazlığı.
    Talisca'nın pozisyonunu yazmasanız hiç dikkat etmezdim. Çok zor pozisyon ama hakem verseydi niye verdin demezdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Babel sonunda döndün koçum

takımın en kötülerinden birtanesi babel bence. Aldığı topu sürüp bekliyor ortası yok doğru düzgün.

• quote:

yok gözümüz kızarıyor, adrianonun gözü gibi mesela. Adamın gözünün içini burun karıştırır gibi karıştırdı herif faul bile vermedi. Sizin nereniz kızarıyor.?

• Bu pas hatalarını Visca Mossoro felan affetmez keser cezayı. Haftaya mutlaka Vida Medel ikilisi oynamalı. Tosic pas hatalarının yanında savunma anlamında da rezil bir oyuncu. 35. saniyede sarı görmesi ve ofsaytı bozup N'Doye'u karşı karşıya bırakması gibi 2 kritik hatası var bu maçta.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Babel sonunda döndün koçum

takımın en kötülerinden birtanesi babel bence. Aldığı topu sürüp bekliyor ortası yok doğru düzgün.

Her maç skora etki etse kafi

• 
Sayfa: önceki 44814482448344844485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.