Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44804481448244834484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

boş lafları geç birader

şu oyunla gs nin karşısına çık parçalar sizi.

benim lafım arkadaşın bu akşam ki bjk'yi beğenerek anlatmasına

Aynen parcalar ilk devre cok kotu parcalamislardi gecen sene de parcaliyolardi ondan onceki senede hep parcalanmistik zaten
    Gecen hafta da feenrbahce geliyordu paylasimlar falan taliscasiz pepesiz yeneceklerdi bizi sampiyon gibi oynamadigimiz icin eze eze yenip gonderdik

Öyle deme tacını çalmışız adamların Eyyam king aykut 1.5 metre ofsayt olmayan negredonun golünden bahsetmeyip taçtan bahsediyor. Karadeniz fıkrası gibi adam bu Aykut. Birde ağır abi, objektif takılmaya çalışması yokmu tümden bitiyorum. Yılmaz vural daha samimi geliyor bana bu Aykut eyyamcısından.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Liderliğe oturduğumuz an olay bitmiştir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Abdülkadir'i alsak ya? Şenol hoca onu ne topçu yapar ama!

• quote:

Orijinalden alıntı: PICKLE RICK

quote:

Orijinalden alıntı: vLG

Bence yorulan tek oyuncu orda Love :D Her topta eziliyor adam.. Stoperler bence çok rahat maç çıkarttı Love varken

bu adam alanyada nasıl gol atıyordu bizde niye bu hale geldi farklı lige gelmedi ya

ben hala güveniyorum ama şu oyunuyla negredonun yedeği olmalı bu net. alanyada üstünde fazla baskı yoktu bundan da olabilir. sonuçta alanya hedefi ligde kalmak olan bir takım.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Lens'in şu pozisyondaki müdahalesi çok iyiydi. Dokunamasa %100 gol.

Bu pozisyonda q7 olsa kesin golü yemiştik demiştim içimden. Lensin tavşan gibi kitlenmeleri geçerse faydalı olacağını düşünüyorum hala. Ama fener maçındaki o kilitlenmesi delirtmişti beni.

• quote:

Alanyaya karşı oynanan oyunla bize karşı oynanan bir değil, üstelik bizim oyunumuzda Alanya ile bir değil. En büyük sebep bu bence Bizde çok hava topu oynanıyor mesela, Vagner 1.70 küsür alamıyor topları yerde pire gibi dolanıyor sadece o kadar Bi itliyorlar bi omuz atıyorlar adam yerde. Bugünkü maçta ilk goldü sanırım Negredoya bakarsan nasıl mücadele edip topu canere atıyor demek istediğimi anlarsın, Vagner bu tip oyuncu değil hemen yıkılıyor bize karşıda takımlar sert oynuyor. Çünkü futbol oynarlarsa kaybetme şansları dahada artıyor

o zaman 3 milyona geçmiş olsun diyebilir miyiz

• PICKLE RICK P kullanıcısına yanıt
    Demeyelim daha erken Ama şuan ki durum bence yüksek oranla taktiğimizle alakalı yoksa Love kötü bir oyuncu asla değil, sadece bizim taktiğe uyumsuz zaten aksi takdirde gol kralı olmazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: MrWrong

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Lens'in şu pozisyondaki müdahalesi çok iyiydi. Dokunamasa %100 gol.

Bu pozisyonda q7 olsa kesin golü yemiştik demiştim içimden. Lensin tavşan gibi kitlenmeleri geçerse faydalı olacağını düşünüyorum hala. Ama fener maçındaki o kilitlenmesi delirtmişti beni.

anlamıyorum ben lens'i yani bu adam bizim ligde şu an kariyerinde en çok gol sayısına ulaşmış olan kenar oyuncusu olabilir. hadi hollanda ligi falan diyeceksiniz ama konu gol atmak yani, ceza sahası yakınında o işi bitirmek, nerde olduğu hiç farketmez sonuçta aynı pozisyonları burada da buluyor. fakat niye suratındaki o eblek ifadeden bir türlü kurtulamadığını hala anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Mart 2018; 0:5:59 >

• Kimse trabzon şöyle böyle oynadı şeklinde yorum yapmasın keza adamlar bizim defansa iyi baskı kurdu sanki trabzon maçı değilde başakşehir maçı gibiydi. Goller ise adamın bireysel yetenekleri ile geldi, yakın zamanda konuştuğumuz konu sen sıfıra inip ayağa oynarsan gol olur.

Not: Bu kucka nasıl topcu olmuş hayret valla Abdülkadir cin olmadan adam çarpma peşinde, böyle bir yetenek yazık olacak. Okayı yine çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 6 Mart 2018; 0:12:54 >
  • Lawagolem kullanıcısına yanıt
    Bi memnuniyetsizliği var, hırs eksikliği var, istekli oynamıyor sadece oynaması gerektiği için oynuyor şuanda. Bence motivasyon ve ikili ilişki ile alakalı. Şenol hoca Lens için içine kapanık bir oyuncu ne yapıp edip onu kazanacağız başka çaresi yok demişti ki Tolgayın bugünkü hareketide bunu destekler nitelikteydi. Vodafone Parkda bi şekilde artık onu kazanmalıyız, hem taraftar olarak hem takım olarak. Hazır Quaresmada yokken çok uygun bi zaman bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Kimse trabzon şöyle böyle oynadı şeklinde yorum yapmasın keza adamlar bizim defansa iyi baskı kurdu sanki trabzon maçı değilde başakşehir maçı gibiydi. Goller ise adamın bireysel yetenekleri ile geldi, yakın zamanda konuştuğumuz konu sen sıfıra inip ayağa oynarsan gol olur.

Not: Bu kucka nasıl topcu olmuş hayret valla Abdülkadir cin olmadan adam çarpma peşinde, böyle bir yetenek yazık olacak. Okayı yine çok beğendim.

deme oyle cok hayrani var bizim burda yani adi gecerken de niye gectigini hic anlamamistim. illa milan'dan biri gelecekse andrea poli gelsin diyordum ki gelse faydali da olurdu. bu herifin hic bi ozelligi yok. su an dusunemiyorum medel'in yerine bu adamin gelmis oldugunu falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 6 Mart 2018; 0:20:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Kimse trabzon şöyle böyle oynadı şeklinde yorum yapmasın keza adamlar bizim defansa iyi baskı kurdu sanki trabzon maçı değilde başakşehir maçı gibiydi. Goller ise adamın bireysel yetenekleri ile geldi, yakın zamanda konuştuğumuz konu sen sıfıra inip ayağa oynarsan gol olur.

deme oyle cok hayrani var bizim burda yani adi gecerken de niye gectigini hic anlamamistim. illa milan'dan biri gelecekse andrea poli gelsin diyordum ki gelse faydali da olurdu. bu herifin hic bi ozelligi yok. su an dusunemiyorum medel'in yerine bu adamin gelmis oldugunu falan.

Oyuncu olarak sevmesemde yusuf yazıcı var mesela bazı noktalarda sevenleri anlayabiliyorum ama bunda bir futbolcuda olması gereken mental özellikler bile yok.

• lens özgüven kaybı yaşıyor bence sürekli oynarsa ve şu 1-2 maç içinde skora katkı verirse gerçek lensi görebiliriz fener maçında çok sinirlendim ama yeniden izleyince adam özgüvensizlikten topu kaleye vuramıyor ilk düşüncesi topu arkadaşlarına aktarmak ancak aktaramıyor aslında kaleye vurması gerekirken hala arkadaşlarını arıyor adam normalde topu kaleciyle beraber kaleye sokarken bizde yapamıyor ama hala ümidim var

• quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Kalan 10 maçın 6 sı içerde

4 deplasmanın sadece 2si istanbul dışında aksihar osmanlı

• PICKLE RICK P kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam. Ben fener maçında çok küfür ettim orda golü atsa maç tarihi farka gidebilirdi.. Ama dediğin gibi bu adam hayata küsmüş gibi. Şenol hocanın onu hayata döndürmesi lazım

• Sene sonu şampiyon beşiktaş'ım, şampiyon houston'ım, şampiyon barcelona'm diyebilirim umarım

• Şu aspor'da pozisyonları izlerken yüzünüz kızarmıyor mu

• Love burayı alanya zannetti galiba

2dir oyundan çıkarken yavaş yavaş çıkmalar tripler

Bugünde negredoyla tokalaşmadan çıktı oyundan.Adam ol aklını alırız

• babel'in ikinci golde onur'un aci kapamasina topu hafif kaldirarak yaptigi vurusla verdigi yaniti ilk yar talisca becerebilseydi ilk yarida da golu bulmustuk. akil edemedi ordan direk telasla yerden sert vurdu.

• quote:

Bi memnuniyetsizliği var, hırs eksikliği var, istekli oynamıyor sadece oynaması gerektiği için oynuyor şuanda. Bence motivasyon ve ikili ilişki ile alakalı. Şenol hoca Lens için içine kapanık bir oyuncu ne yapıp edip onu kazanacağız başka çaresi yok demişti ki Tolgayın bugünkü hareketide bunu destekler nitelikteydi. Vodafone Parkda bi şekilde artık onu kazanmalıyız, hem taraftar olarak hem takım olarak. Hazır Quaresmada yokken çok uygun bi zaman bence

Hocam lensden umudum var hala takıma adapte olsun istiyorum ve bekliyorum ama bunada katılmıyorum. Bizahmet milyon euroları alıyorlarsa çevresinden beklemeyecekler motive olmayı. Oyuncu dediğin cenk gibi negredo gibi olacak. Sahaya varını yoğunu koymaya çalışacak pes etmeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrWrong -- 6 Mart 2018; 0:42:56 >

• 
Sayfa: önceki 44804481448244834484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.