Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4435. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44334434443544364437
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 13 ayda oynanan beş Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde;

180 faul yapıldı.
    43 sarı, 11 kırmızı kart çıktı.

Ayrıca

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Bence sıkıntı şu bu bilmem ne değil, Hatta sıkıntı yok, iyi oynuyoruz.

gol Kaçırıyoruz tek sorunumuz bu, oyun güzel ortalar tonla şutlar var.. topa sahip olma da güzel,, ee gol pozsiyonları var mı? o da var..

TEK sorunumuz son vuruşlarda başarısızlık,
    ki bu da eşittir:

--- Negredo, ( mesela çok rahatsız olmadıgın sol ayagına aldıgın o topa nasıl oyle vurursun? en iyi özelliğin, maç başından beri bu değil mi istediğin senin? başka ne yapıcan ki?

--- LOve : Bursa maçı, konya maçı , b.münih maçı , %100 pozisyonlar.
    -- LENS : malum.
    babel de suskun olunca tüm yük tasliskada.
  • bu anlık görüntüler kadar saçma bir şey yok.Fenerlilerde uğraşsalar böyle 10 tane foto koyarlar aha da bunlar da sizinkilerin yaptıkları diye.

geçin bunları yahu
  • Beşiktaşın favori olduğu fb maçları genelde böyle geçiyor futbolcular ve hoca bir çözemedi şu işi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga yemin ediyorum ben yönetici olsam öyle bir hakkım olsa ve deseler ki maçları oynamadan fenerbahçe turu geçsin var mısın? varım derim.

boş beleş hiçbir şey kazandırmayan bir kupa yüzünden quaresmayı 2 maç kaybettik o da inşallah 3 falan verirlerse hepten naneyi yedik.

kupa neymiş arkadaş ya? kazanan bile ekonomik açıdan zarar ediyor. şampiyon avrupa kupalarına gidiyor da zaten herkesi ilk 4'te. bomboş bir kupa yani. bomboş maçlar.

gitti şimdi quaresma. trabzon maçını yenemezsek hiçbir şeyin önemi yok.
  • Feghouliye yumruk demiştiniz ya alın size gerçek yumruk

Q7 nin 2. yumruğu

https://twitter.com/ParcaliTribun/status/969297248407482369

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

aga yemin ediyorum ben yönetici olsam öyle bir hakkım olsa ve deseler ki maçları oynamadan fenerbahçe turu geçsin var mısın? varım derim.

boş beleş hiçbir şey kazandırmayan bir kupa yüzünden quaresmayı 2 maç kaybettik o da inşallah 3 falan verirlerse hepten naneyi yedik.

kupa neymiş arkadaş ya? kazanan bile ekonomik açıdan zarar ediyor. şampiyon avrupa kupalarına gidiyor da zaten herkesi ilk 4'te. bomboş bir kupa yani. bomboş maçlar.

Ben boyle bir oyuncunun kadroda olmasını istemem.

Mumkunse sezonu kapatsın, pilisini pirtisini toplasın, bavulunu hazırlasın. Gitsin nereye istiyorsa..
  • Bu a spordaki gülcan bilgiç tam bir fenerli trol ya. Her yorumu fener lehine yorumlamaya çalışıyor. Herkes Q7 ile Josefde kırmızı görmeli diyor. Bu herif hala josefi savunmaya çalışıyor.

Bu arada bu Q7 gibi dengesizi zor gelir. Birde kırmızı kartlar için para cezalarına itiraz etmişti. Bu maç içinde dayasınlar en üst limitten yeter ya. Adamı öveli 4 gün olmadı yaptı gene dengesizliğini...

Aykut hoca hayatındaki en doğru cümlesini söylemiş oyuncularımın kırmızıları yüzde yüz doğru cezalarını bizzat ben kesicem demiş. Aynı cümleleri şenol hoca da kurmalı bu Q7 için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IHazardous -- 2 Mart 2018; 0:59:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFormul

aga yemin ediyorum ben yönetici olsam öyle bir hakkım olsa ve deseler ki maçları oynamadan fenerbahçe turu geçsin var mısın? varım derim.

3 olursa dua et, en az 5 maç yok. Geçmiş olsun.

• IHazardous I kullanıcısına yanıt
    Turgay Demir ondan daha fenerli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lens o pozisyonu harcamasa maç belki de farka gidicek. hakem penaltıyı verse 3-2 biticek. dandik bir kupa için durduk yere sinirlerimiz gerildi başka bişey değil. quaresma da her seferinde kendini tutamıyor böyle profesyonellik olmaz. her derbide penaltımızın verilmemesi de rutin oldu artık.
  • Quaresma nin pozisyonunda biriside orda pepe ye vuruyor. Hakem ona kart vermiyor. Quarema da en az 5 mac alir. Bari love negredo oynasak

• Lensede hızlı güçlü dedik, demez olaydık. Gözüne far tutulmuş tavşan gibi bekledi çıldırttı milleti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Quaresma nin pozisyonunda biriside orda pepe ye vuruyor. Hakem ona kart vermiyor. Quarema da en az 5 mac alir. Bari love negredo oynasak

Mehmet Ekici sarı yedi.
  • Q7 den yumruk yiyen Mehmet Ekiciye sarı kart verdi sana o hakemlik lisansını verenin .........
  • Trabzon-D
    Gençler

Bayern

Başakşehir - D
    Alanya
    Göztepe
    Akhisar -D

KUPA RÖVANŞ: Fenerbahçe -D

Yeni Malatya
    Galatasaray - D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 2 Mart 2018; 1:08:58 >
  • Josef de kırmızı görmeliydi orda. Quaresma performansını unutturdu yine çok şükür. Ama Lens onu da at be hocam onu da at işte. Çok gol kaçırıyoruz sonra beraberliklere mahkum oluyoruz.
  • Şafak Malatya@SafakSina1903

Son dakikada bir sürpriz olmazsa, Beşiktaş'ın yeni Oğuzhan'ı hayırlı olsun.

https://www.transfermarkt.com.tr/ahmet-canbaz/profil/spieler/288313

• erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Mehmet Ekici Pepe'yi ittiriyor ondan verdi sarıyı. Sen dua et Babel'e yapılan penaltıyı vermedi daha doğrusu veremedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: qerrard!

Josef de kırmızı görmeliydi orda. Quaresma performansını unutturdu yine çok şükür. Ama Lens onu da at be hocam onu da at işte. Çok gol kaçırıyoruz sonra beraberliklere mahkum oluyoruz.

Orkan gelsin oynasın gerekiyorsa mal mal oynasın zamanla gelişsin bu lens zombisi ile q7 dengesizinden bıktım ben. Adamlar hakkında ne zaman iki cümle olumlu şey söylesek ertesi hafta nefret ettiriyorlar kendilerinden...
  • 
Sayfa: önceki 44334434443544364437
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.