Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4028. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40264027402840294030
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Vagner Love'nin Gençlerbirliği'ne attığı son gol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeyneparin

quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Pektemek, Negredo'dan iyi. Love da Beşiktaş'a alışsın bu maç. Lens'in de kendini kanıtlaması lazım. Kendine verilen şansları iyi kullanamadı ligde.

Lens şimdiye kadar hiç sabit kadro ile oynamadı, sürekli farklı forvet ve orta sahalar, artı adama hep 2. sınıf muamelesi yaptık adam da kendini veremedi. Ben, bir özgüvenle lens in kanatlanacağini düşünüyorum.

Lens'i ben de çok seviyorum. Caner, Lens ve Tolgay'ın performansı umarım artar bundan sonra.
  • Maci bilgisayardan izlemek zorundayim. Atv nin kendi sitesindeki canli yayin surekli donuyor. Donmadan izleyebilecegim, kaliteli bir yayin var mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Pektemek, Negredo'dan iyi. Love da Beşiktaş'a alışsın bu maç. Lens'in de kendini kanıtlaması lazım. Kendine verilen şansları iyi kullanamadı ligde.

çöpdemek kimseden iyi olamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens, babel ve love'in yildizlasacagi bir mac bekliyorum. En az 2 farkla kazaniriz tahminim 4-1 lens(2), babel, love.

Bu kadroya hic suratinizi eksitmeyin ayrica. Elde bunlar var. Biz bosuna kadro yasli, boyle kupa maclarinda oynayacak genc oyuncumuz bile yok, takimi genclesirmeliyiz demiyoruz. Yonetim artik kendine gelmeli. Bu sezon sldeki basari sayesinde mazur gorduk bazi seyleri ama yeter. En az 5 tane 23- oyuncu olmali kadromuzda seneye.

Orkan

Larin

Sedat

Zeki Celik

Atakan Ridvan Cankaya

Necip'e sag bekte verilen sans zeki'ye, ortasahada verilen sans atakan'a verilse 2 yila gokhan gonul-mehmet topal seviyesinde oyuncu olur bu cocuklar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vida sağ bek necip libero.
  • Keyfi mesaj silmek için mi yönetici oldun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Caner

Adriano ve Gökhan'ın yaş itibariyle dinlenmeleri güzel. Necip'e de Caner'e de bir şey diyemeyiz. Zaten beklerin oyunumuza katkısı çok azaldı. Mustafa yerine Negredo'yu oynat bari Love ile çift forvet dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Caner

Adriano ve Gökhan'ın yaş itibariyle dinlenmeleri güzel. Necip'e de Caner'e de bir şey diyemeyiz. Zaten beklerin oyunumuza katkısı çok azaldı. Mustafa yerine Negredo'yu oynat bari Love ile çift forvet dene

Talisca kesilmez bu takimdan ne cift forveti. Oguzhan varken hele iki ortasaha ile oynayamaz bu takim.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Maci bilgisayardan izlemek zorundayim. Atv nin kendi sitesindeki canli yayin surekli donuyor. Donmadan izleyebilecegim, kaliteli bir yayin var mi acaba?

dilediginyerde.c o m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta sahada pas yapamıyoruz 1. nedeni Necip'in oyun aklının 0 olması. Medel ile Necip yer değişse çok rahatlarız fakat Gençlerbirliği'ne karşı tedbir almak nasıl bir fikir anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Medel yapışan, Atiba alan kapatan bir oyuncu. Medel ısırır, Atiba yol keser.

Atiba - Medel ikilisi nasıl olur bilmiyorum. Talisca'yı hamle oyuncusu olarak kullanıp Atiba-Medel-Oğuzhan yapılabilir.

Golü de kenardan süreyya abi atar artik. Ben uzun suredir kadro muhendisligimi kotu derken bunu kastediyordum. Elimizde kanatlar icinde kenar forvet olan sadece babel, ortasahalar icinde de skoru degistirebilen sadece talisca var. Negredo desen iyi bir oyuncu ama iyi bir 'golcu' degil. Medel desen atibanin muadili degil. Tolgay da ayni sekilde oguzhanin muadili degil. Sezon basindan beri kadromuz cok iyi yalaninin pesine takildi herkes. 15-16 fenerbahcesi gibiyiz bireysel olarak iyi isimlere sahip olsak da sahada birbirlerini tamamlayan tipte degiller. Birbirlerini yedekleyebilecek tipte oyuncular da degiller. Yonetim kafasina gore transfer yapti. Kotu analiz edilerek alindi alinan oyuncular.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enkei

Keyfi mesaj silmek için mi yönetici oldun?

Üsluba dikkat edelim.

Şikayetniz var ise forum desteğe ulaşabilirsiniz. Buradan.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Şenol hocanın orta sahası tolga necip mustafa pektemet..

Love pas beklesin dursun..
  • Hoca sanırım bir şeyleri değiştirecek artık.Hem sistem denedi hem de Vida sağ bek olarak denedi.İyi hamleler bunlar.Vida bek olursa GG aksamaz dinlenir , Medel ile defans ortasından daha seri çıkarız .Atiba'da yedek kalmaz.
  • İki anadolu takımının mücadelesi şeklinde geçiyor maç.
  • Gençlerbirliği net gol kaçırdı..

bu takım devamlı geri gidiyor. bu nasıl iştir.

Hoca takım kuramıyor rakibi analiz edemiyor.

Allah sonumuzu hayır etsin.
  • Yine iskence gibi bir mac olacak galiba.
  • "Oooo mırın kırın yapılmış yine..

Pepe-Vida bekliyordum..Zira yapacak şey yok.Başka adam yok.Tosic sakat Atınç ne durumda halen belli değil.Fatih ile oynamak bir şey kazandırmayacak.

Mustafa ile Necip de oynayacak tabi ne bekliyorsunuz anlamıyorum ? Mırın kırın edilen laf edilen Mustafa geçen maç girdi takıma iyi katkı verdi."

"Hoca sanırım bir şeyleri değiştirecek artık.Hem sistem denedi hem de Vida sağ bek olarak denedi.İyi hamleler bunlar.Vida bek olursa GG aksamaz dinlenir , Medel ile defans ortasından daha seri çıkarız .Atiba'da yedek kalmaz."

5 dakika arayla iki mesaj. Vay anam vay
  • Vagner Love bilek hareketleri çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40264027402840294030
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.