Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40244025402640274028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emre3x

quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Fikret başkanın yerinde ben olsam.. fenerle yapacağımız 2 kupa 1 lig maçlarında.

Şenol güneşe 2 şer günlük tatil verirdim hocam trabzona git eşini dostunu gör kafanı topla maçlardan sonra gel derdim.

şenol hoca fener maçlarında başka bir kişiliğe bürünüyor. stresini kaldıramıyor kırılgan oluyor bunuda takıma yansıtıyor.

şenol hocanın yokluğunda pepe şenol hocanın 3 maçlık görevini en iyi şekilde yapar.

ben eminimki 3 maçıda çok rahat kazanırdık.

Hee diyeciksinizki böyle bişi oldu. Şenol hoca trabzondan geri dönermi .

Ts maçları da tuhaflaşıyor..

İlk geldiği sezon Gomez ve Sosa yedek başlamıştı. O maç q7'yi 10 numara oynatmıştı.

Bu sezon 2-2 biten maça Necip sağ bek başladı, baktı olmuyor 2. yarıya Medel'in yerine Gökhan'ı aldı. Bu arada Necip ortaya geçti.

Talisca sahada yoktu tribünde herkes Talisca çıkacak diye beklerken oyundan Negredo'yu aldı,

Trabzon'un en ölü zamanlarına denk gelen maçta 2-1 yattı. Takımı geri yasladı adamlara gel gel yaptı resmen ve o rezil ts 80. dak. şansa bir gol attı. Bizimki panikle hemen defansı orta sahaya kadar çıkarttı.

89.da kurtarıcımız Pektemek Necip'in yerine oyuna girdi..

O rezil ts geldi hocanın hatası ile puan aldı.

4-5 hafta önce aynı şekilde orta saha'yı geçemeyen kasımpaşa'ya gel gel yaptı. Adamlar uzaktan 2 şut ile 2-2 bitirdi maçı

Bırakın şu komplo teorilerini geçen sene adamları trabzonda 4-3 yenmedik mi. Bu sene olcay bize gol atıp berabere bitmedi mi ne alakası var o zaman da olcay Beşiktaşlı diye bize gol atmasa mıydı bunları geçin artık hep beyaz futbol vs gibi şaklabanlar toplumun aklına böyle şeyler sokuşturuyor hepsi profesyonel bu insanların

• Dünde sordum cevap alamadım Şenol GÜNEŞ düşmanlarına yine tekrar soruyorum. Sizce takımın başına kim gelsin ?

Atıp tutmak kolay bekara da boşanmak kolay. Biri hakkında atarken mantıklı alternatifinizi de sununda bilelim kimin gelmesi için Şenol hocayı yolluyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

quote:

Orijinalden alıntı: emre3x

quote:

Fikret başkanın yerinde ben olsam.. fenerle yapacağımız 2 kupa 1 lig maçlarında.

Şenol güneşe 2 şer günlük tatil verirdim hocam trabzona git eşini dostunu gör kafanı topla maçlardan sonra gel derdim.

şenol hoca fener maçlarında başka bir kişiliğe bürünüyor. stresini kaldıramıyor kırılgan oluyor bunuda takıma yansıtıyor.

şenol hocanın yokluğunda pepe şenol hocanın 3 maçlık görevini en iyi şekilde yapar.

ben eminimki 3 maçıda çok rahat kazanırdık.

Hee diyeciksinizki böyle bişi oldu. Şenol hoca trabzondan geri dönermi .

Ts maçları da tuhaflaşıyor..

İlk geldiği sezon Gomez ve Sosa yedek başlamıştı. O maç q7'yi 10 numara oynatmıştı.

Bu sezon 2-2 biten maça Necip sağ bek başladı, baktı olmuyor 2. yarıya Medel'in yerine Gökhan'ı aldı. Bu arada Necip ortaya geçti.

Talisca sahada yoktu tribünde herkes Talisca çıkacak diye beklerken oyundan Negredo'yu aldı,

Trabzon'un en ölü zamanlarına denk gelen maçta 2-1 yattı. Takımı geri yasladı adamlara gel gel yaptı resmen ve o rezil ts 80. dak. şansa bir gol attı. Bizimki panikle hemen defansı orta sahaya kadar çıkarttı.

89.da kurtarıcımız Pektemek Necip'in yerine oyuna girdi..

O rezil ts geldi hocanın hatası ile puan aldı.

4-5 hafta önce aynı şekilde orta saha'yı geçemeyen kasımpaşa'ya gel gel yaptı. Adamlar uzaktan 2 şut ile 2-2 bitirdi maçı

Bırakın şu komplo teorilerini geçen sene adamları trabzonda 4-3 yenmedik mi. Bu sene olcay bize gol atıp berabere bitmedi mi ne alakası var o zaman da olcay Beşiktaşlı diye bize gol atmasa mıydı bunları geçin artık hep beyaz futbol vs gibi şaklabanlar toplumun aklına böyle şeyler sokuşturuyor hepsi profesyonel bu insanların

Geçen seneki maçtan bahsetmedim zaten.O maçta da bize karşı hayatlarının futbolunu oynamışlardı. Bu örnek verdiğim maçlar sezon başı ve bu sene adamların 50. yılı olduğu için bu sene lige taraftarları çok önem veriyor.

Ayrıca bahsettiğim maçlarda yaptıkları normal mi?

• Tarih Tekerrür Edermi.?
  • quote:

Tarih Tekerrür Edermi.?

şuan zaten o sezon geliyo hep aklıma haydi hayırlısı
  • berk dogan kullanıcısına yanıt
    İnşallah
  • Keşke Bayern'i eleseniz...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Dünde sordum cevap alamadım Şenol GÜNEŞ düşmanlarına yine tekrar soruyorum. Sizce takımın başına kim gelsin ?

Atıp tutmak kolay bekara da boşanmak kolay. Biri hakkında atarken mantıklı alternatifinizi de sununda bilelim kimin gelmesi için Şenol hocayı yolluyorsunuz?

Bir düşmanlığım yok. Beşiktaş'ı çok önemseyen biri olarak yaptığı hatalar beni kahrediyor.

Kimin geleceğine ben karar vermem. Yeni gelenin de hatalarında kahrolurum ve yine eleştiririm.

Artık acemi de değil ve 1-2 değil onlarca hata yapıyor. Şu güzelim kadroyu heba edecek ona yanıyorum.
  • emre3x kullanıcısına yanıt
    Valla hocam sevsen de sevmesen de en iyisi bu. Hata herkes yapar önemli olan kasti hata olmasın.Şenol GÜNEŞ'in kasti hata yapmadığına yüzde yüz eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Beşiktaş'ın şampiyon olma ihtimali Fenerbahçe'den daha az
    Fenerbahçe'nin şampiyon olma ihtimali Galatasaray'dan daha az
    Galatasaray'ın şampiyon olma ihtimali Başakşehir'den daha az

Fenerbahçe 4. veya 5. bitirir. Beşiktaş puan farkını açmadan bayern maçlarından kurtulursa şampiyon olur.
    Bayern maçlarının arasında ve dönüşünde zor maçlar bekliyor.

Bu arada Bayern maçı yazıyorum hafife alıncak bir maç değil, şuan bayernle hazırlık maçı bile yapamazsınız.
    Bayernle en son karşılaşan türk takımı yine Beşiktaş, fenerle 26 yıl önce karşılaşmış, cimbomla 72-73 senesinde

Biz Bayerni elemeyi hayal ediyoruz bunlar ŞL ye katılmayı aradaki fark belli değil mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tarih Tekerrür Edermi.?

Buradaki arkadaşların çoğunun yaşı 25 bandının altında diye tahmin ediyorum. O yüzden karamsarlık ve çok bilmişlik arasındaki çizgide hep raks ediyorlar. Yahu daha 14 hafta var. Herkes birini şampiyon etmiş. Güler misin ağlar mısın!

• şimdi akşam ümit iyice gerer maçı inşallah bi terslik çıkmaz da eler geliriz.
  • Şu dandik Türkiye kupası maçını bile iple çekiyorum. İyi oyuna, kaliteli futbola hasret bir şekilde.

Umarım akşam Lens, Larin ve Love'dan istenilen performansı görürüz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

Dünde sordum cevap alamadım Şenol GÜNEŞ düşmanlarına yine tekrar soruyorum. Sizce takımın başına kim gelsin ?

Şu kadroyu malzemeci Süreyya yönetse şuanki puandan daha fazla puanımız olurdu emin ol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu pozisyon özetlere konulmamış:https://twitter.com/yagiz1903/status/960878094985957377

Vagner Love'a burada bir müdahale var ve penaltı verilmiyor. Sorsan Beşiktaş kollanıyor. Hadi oradan.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa maçından sonra şampiyonluk gitmişti ama bir mucize gerçekleşti ve bütün rakipler puan kaybetti. Çok az da olsa umudum var. Şu 2 haftadan sonra ya umudum tamamen bitecek ya da daha da artacak. Başakşehir 2 hafta içinde FB ve TS ile oynayacak. Bu ikisini yenerse zaten biz kazasak da kaybetsek de adamlar kesin şampiyon. TS deplasmanında takılacaklarını düşünüyorum. Bizi geçen sene şampiyon yapan maçlardan biri de TS-Başakşehir maçıdır ayrıca. FB de artık son kozunu oynayacaktır ve Başakşehirde Emre yok. Biz ise Karabük ve Konya ile oynayacağız. Karabükü yenip yine Konya’ya takılırsak umudum falan olmaz. Ama şu 2 maçınalırsak FB maçına şampiyonluk motivasyonuyla çıkarız. İnşallah umut ettiğimiz gibi olur. Vagner Love’un da bu takıma başka bir hava katacağına inanıyorum. Bursa maçında o girdikten sonra pozisyonlara girdik. Bu sene ligde üst üste iyi oynadığımız 2 maç bile yok. Bunlara rağmen şampiyon olursak daha da kimse bizden şampiyonluğu alamaz.

• quote:

Tarih Tekerrür Edermi.?

İşte bu kadar. Neden olmasın ki. Yeter ki kafamızı toplayalım ve ciddi oynayalım. Ligde herkesten güzel kadromuz var ama bi ruh eksik. Mücadele yok sahada

• Lens ilk defa 3 maç üst üste oynayacak. Bu maçlarda oyuncuların performansını tam olarak değerlendirebiliriz. Çünkü süper lig takımı tam kadro çıkıyor sahada Gençlerbirliği.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

Şu dandik Türkiye kupası maçını bile iple çekiyorum. İyi oyuna, kaliteli futbola hasret bir şekilde.

Umarım akşam Lens, Larin ve Love'dan istenilen performansı görürüz...

Bana öyle geliyorki Larin herkesi şaşırtacak.

Adam çok soğukkanlı inanılmaz goller atabilir.
  • Bakıyorum da sosyal medyada herkes bir şaşkın, bir öfkeli. Neymiş Emre'yi PFDK'ya sevk etmemişler, sadece 1 maçla yırtmış. Pardon da ne bekliyordunuz? Caner gibi 6 maç ceza almasını mı? Var mı Başakşehir'in oyuncusuna 6 değil 3 maç bile ceza verebilecek babayiğit. İyi niyetli Beşiktaş'lılar tüm herkesi kendileri gibi sanıyor...
  • 
Sayfa: önceki 40244025402640274028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.