Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40014002400340044005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papa Het

Gs normalde sampiyon olamaz da biz ve basaksehir boyle kolay deplasmanlarda puan kaybedersek olur ancak. Suan o senaryo gerceklesiyor.

böyle cahil bi yorum görmedim :) Beşiktaş yada Başakşehir puan kaybedip Galatasaray kazaniyorsa şampiyon olamaz degil eze eze şampiyon oluyor diyeceksin.sen yenemeyip Gs yeniyosa sende yeneceksin. ligin 3/2 i bitecek yakinda bir hafta lider oldun mu gelip böyle atip tutuyosun. sezon başindan bu yana ne olacaginiz belli.
  • ---------Love

---Sedat-Orkan-Töre

-----Medel-Tolgay/Oğuzhan

Caner-Vida-Mitrovic-X(Zeki Çelik)

Seneye ciksin oynasin bu takim. Uefadan ve ligde mac tecrubesi edinip iskelet olustursunlar ertesi sene 2-3 takviye ile yeni bir sampiyonluk serisi baslatiriz. Artik yonetim kadronun iflas ettigini kabul etmeli. Gecen sezondan sonra bitmisti ömrü ama sampiyonlar liginde basari icin tek sezonluk cok yanlis hamleler yapildi. Neyse orada da gruptan ciktik en azindan galibiyet primleriyle de birlikte maaslarin buyuk kismini cikardik. Ama seneye ortasaha, kanat ve beklerde +30 kim varsa yollanmali. Uefa geliriyle karsilamamizin imkami yok o maaslari. Yukardaki kadro zaten ligi yine en kotu ihtimal 4. bitirir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pidecinin ölüsü q7 den iyidir umarım gençlerbirliği maçında pideci babel başlarız.
  • Nejib skubic 6 gol

Oğuzhan 0 gol.

• quote:

Orijinalden alıntı: QUA7ESMA

Emreye en az 2 maç ceza gelse fener ve trabzon karşısında ters kelepçe

Adamlar gazeteciye saldırdı yav ceza almadı alacağı ceza 1 maç yaptığı şeyi zaten klasik fenerde de yaptığı bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: clyme

quote:

Gs normalde sampiyon olamaz da biz ve basaksehir boyle kolay deplasmanlarda puan kaybedersek olur ancak. Suan o senaryo gerceklesiyor.

böyle cahil bi yorum görmedim :) Beşiktaş yada Başakşehir puan kaybedip Galatasaray kazaniyorsa şampiyon olamaz degil eze eze şampiyon oluyor diyeceksin.sen yenemeyip Gs yeniyosa sende yeneceksin. ligin 3/2 i bitecek yakinda bir hafta lider oldun mu gelip böyle atip tutuyosun. sezon başindan bu yana ne olacaginiz belli.

Bu sezonun sampiyonu lig tarihinin (3 puanli sisteme gecisten beri) en dusuk puanli sampiyonlarindan biri olacak. Yani sampiyon olan iyi oldugu icin degil digerleri kotu oldugu icin sampiyon olacak. Ligi domine eden takim yok bu sezon olmayacak da. Dominasyon gormek icin 15/16 sezonuna bakman yeterli. 33 hafta 79 puan.

• Lens cok kotu ondan hep quaresma oynuyor hocanin bir bildigi var degil mi ? Orkanin sag ayagi olamaz suan quaresma saklabani. Hoca da fenerbahce gibi oyuncu parlatan teknik adamdan oyuncu curuten teknik adama dondu. Mitrovic, orkan, lens, negredo, ilk devre medel, kerim, ilk devre aboubakar hepsini curuttu.

• Orkan Çınar: Son vurduğum şut, bence gol olmalıydı. Ben onu her antrenmandan sonra çalışıyorum. Kendime yakıştıramadım, gol atmalıydım. Vuruş tekniğim, benim tekniğim ama farklı pozisyonlarda nereye atacağımı bana Quaresma söyledi. Bana böyle bir katkısı oldu.

http://tr.beinsports.com/haber/son-sut-gol-olmaliydi-kendime-yakistiramadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Şenolun mu yanındaydınız bu konuşmalar yapılırken? Şenol gitmesin dedikten sonra kim gönderir yönetimde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu +30 düşmanlığını bi anlamıyorum. Bu takımın en hantal ve en güçsüz oyuncusu 25 yaşında. -30lar arasında istikrarlı bir tane bile adam yok. Keşke tüm takım +30daki profesyonelliğe sahip olsa.

• haaa ne zaman nerede?
  • Bu sene 2.lik + ZTK çok iyi olur. Şampiyon Başak olursa daha da iyi olur.

• QUA7ESMA kullanıcısına yanıt
    sahada görüyoruz 60dan sonra dökülüyor takım. yaşlı takım her türlü dezavantajdır. 3 güne bir yüksek tempo oynatamazsın.

bursada love son dk depar atmayı düşündü yapamadı beynin düşündüğünü vücut yapamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

Bu sene 2.lik + ZTK çok iyi olur. Şampiyon Başak olursa daha da iyi olur.

Zaten şu an ki hedef bu hatta sivas maçından beridir gerçek hedef bu şampiyon olacağız diye gaz veriyorlar sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

haaa ne zaman nerede?

Tam knuckle ball atılacak yer vuruş iyi ama teknik iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Orkan Çınar: Son vurduğum şut, bence gol olmalıydı. Ben onu her antrenmandan sonra çalışıyorum. Kendime yakıştıramadım, gol atmalıydım. Vuruş tekniğim, benim tekniğim ama farklı pozisyonlarda nereye atacağımı bana Quaresma söyledi. Bana böyle bir katkısı oldu.

http://tr.beinsports.com/haber/son-sut-gol-olmaliydi-kendime-yakistiramadim

bence bu çocuk yetenekli ama ezik karakterli. Maçta da Arda Turan buna arkadan tekme attı tek kelime söyleyemedi. Bizim futbolcuların kendilerini geliştirmesi bu yüzden 25 den sonra anca oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

quote:

Orijinalden alıntı: hawk1903

haaa ne zaman nerede?

Tam knuckle ball atılacak yer vuruş iyi ama teknik iyi değil.

iyi vurdu bence 2 tane 1.90lık oyuncunun üstünden direğe vurdurdu gene de. Üst direğe çarpıp içeri girebilirdi kısmet. Allah çalışana veriyor yalnız çocuk frikik çalışıyordu hep Talisca,Quaresma vs Orkan 3ü çalışıyordu sürekli.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clyme

quote:

Bu sezonun sampiyonu lig tarihinin (3 puanli sisteme gecisten beri) en dusuk puanli sampiyonlarindan biri olacak. Yani sampiyon olan iyi oldugu icin degil digerleri kotu oldugu icin sampiyon olacak. Ligi domine eden takim yok bu sezon olmayacak da. Dominasyon gormek icin 15/16 sezonuna bakman yeterli. 33 hafta 79 puan.

işte bende bunu diyorum, Gs yeniyorsa sen neden yenemiyorsun? sen yen sen şampiyon ol, iyi olan bir şekilde kazaniyor, bu tecrube olsun taktik olsun şampiyonluk böyle maclarla geliyor. Herkesin aklinda şu var; Başakşehir bu stresi kaldiramaz Bjk Fb durumu belli. geride Fatih Terim tecrubesi kaliyor ki en onemli iki oyuncumuz yok biri 4 haftadir yok digeri 2 haftadir buna ragmen yenersek cok önemli adim atiyoruz.bence 75 puan üstü alacak şampiyon olan takim ve erkenden kopmalar olacak en fazla 4 5 hafta sonra iki takim arasinda gececek.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Başkası olsa tepki verirdi de sanırım milli takım nedeniyle pek ses etmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Galatasaray'ın orta sahasına bakın abi nasıl kazanacak bu Galatasaray? Hakem yardım etmezse işleri zor.

Tolga gibi orta sahan mı var ? Kaç tane gol attığını söylemem bile gerek yok. Orta sahanda üretkenlik 0 gelmiş tolgaya çamur atıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 40014002400340044005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.