Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4002. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40004001400240034004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selates

Emre bariz şekilde küfretti orada. Caner'e 6 maç veren kurul Emre'ye ceza verecek mi göreceğiz.

Caner'in ki çok fekaletti ama yav Emre ki hiç sevmem bir etti geçti Caner bildiğin aile üyelerini ipe dizdi maaşallah hoş görüntüler değildi ikisi farklı biri tek kademe öteki zincirleme yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Orijinalden alıntı: Naganzo

Başak Berabere kalırsa iyi Gs 'nin yenmesi umrumda değil :)

Şampiyonluğu kafa olarak bitirmeniz güzel. 2.lik için yarışmak mantıklı

Mesajın içeriği aslında Gs zaten şampiyon olamazdı. Başakşehir asıl tehlike bizim için.
  • Viscayı çıkarttı Gökhan İnleri aldı lan adam. Orta sahayı böyle bıraktı

Emre,İnler,Mahmut Pektemir. Korkaklığında bu kadarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Başak kazansın Gs şampiyon olmasın BAşak olsun temalı 5 mesaj gördum okudum bugün.Cidden yazık..

Neden ? Takimin kendine inanci yokken biz inanmayinca mi suçlu oluyoruz ? Gol kacirma yarisina girmeseydik suan 6 puan kazanmistik(2 fener, 2 basaksehir) Deplasmanda one gectigi macta son dakika goluyle beraberligi kurtaran bir takim sampiyon olamaz. Basaksehirin puan kaybetmesi bizi ilgilendiren bir durum degil cunku biz kazanamiyoruz. O yuzden basaksehirin puan kaybetmesi suan galatasaraya yariyor. Haftaya karabuku icerde iyi oyun ve bol gol ile yenecez. Yine umutlanacaksiniz. Ertesi hafta deplasmanda yine puan kaybedince bu basaksehirin yedigi gole sevinenler pisman olacak. Hatta aksam galatasaray yenip liderligi alinca gelip burada kutlayacaklar galibiyeti. Artik konuda galatasarayin liderligini birlikte kutlarsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

quote:

Başak Berabere kalırsa iyi Gs 'nin yenmesi umrumda değil :)

Şampiyonluğu kafa olarak bitirmeniz güzel. 2.lik için yarışmak mantıklı

Mesajın içeriği aslında Gs zaten şampiyon olamazdı. Başakşehir asıl tehlike bizim için.

He olamaz. Deplasmanlarda dökülen bjk şampiyon olur haklısın.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Fikret başkan basın toplantısında Orkan'ı Konyanın istediğini fakat göndermek istemediğini, Şenol hoca ve Orkan ile konuştuktan sonra belli olacağını söyledi. Ya hoca gitsin dedi ya da Orkan gidip oynayım kendimi geliştireyim bizim hoca zaten almayacak kadroya dedi ve gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Gole sevinemedim hic gs'nin ekmegine yağ sürdü konya. Gs iyi degil ama bizim takim bu sezon sampiyon olacak karaktere ve azme sahip degil rakiplerimiz kalan maclarin hepsini kaybetsin biz yine gecemeyiz bu halimizle. O yuzden basaksehir boyle sacma puanlar kaybederse bu gs yine es kaza rakip yokken sampiyon olacak. Meydani bos bulunca olabiliyorlar zaten anca yaristaki diger tum takimlar ikram ederse 14-15 sezonu gibi

Açıkçası bende sevinemedim , gs akşam eze eze maçı alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 4 Şubat 2018; 18:14:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Viscayı çıkarttı Gökhan İnleri aldı lan adam. Orta sahayı böyle bıraktı

Fener'i içerde yenecekler 1 puan Konyada kardır dur bak biz ne halt edeceğiz birde BAYERN MAÇI ÖNCESİ ŞİFO VAR BİRDE BİRİNDE ŞİFO ÖTEKİ RIZA KAN DAVALISI GİBİ OYNUYORLAR NORMALİN DIŞINDA BİRDE BİZE.Eto felanda dahil olur o zaman kadar.
  • Gs normalde sampiyon olamaz da biz ve basaksehir boyle kolay deplasmanlarda puan kaybedersek olur ancak. Suan o senaryo gerceklesiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Gole sevinemedim hic gs'nin ekmegine yağ sürdü konya. Gs iyi degil ama bizim takim bu sezon sampiyon olacak karaktere ve azme sahip degil rakiplerimiz kalan maclarin hepsini kaybetsin biz yine gecemeyiz bu halimizle. O yuzden basaksehir boyle sacma puanlar kaybederse bu gs yine es kaza rakip yokken sampiyon olacak. Meydani bos bulunca olabiliyorlar zaten anca yaristaki diger tum takimlar ikram ederse 14-15 sezonu gibi

Aynen biz 20 şampiyonluğumuzda da rakip yoktu. Son iki şampiyonluğunuzda 10 tane rakibiniz vardı haklısın.Hatta fener ve gs altın çağını yaşıyordu .

• Tou Meijin T kullanıcısına yanıt
    Töre anca ligin son 1-2 maçına yetişir henüz dönmez bence. Onu saymaya gerek yok

• Vagner Love gençlerbirliği ve karabük maçında bi açılsa
  • Emre'ye 7 maç gelecek mi bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bu hamleler Şenol Hoca'dan gelse "Abdullah Avcı len" diye dolardı burası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğri oturup doğru konuşalım şuraya bir geçmiş kaydı yapsın biri kabul edilebilir kayıp var kabul edilemez kayıp var mesela en bilindik

gençler maçı 1 puan kayıp en son ne zaman kazandık bilmiyorum bu deplasmanda ama 1 puan alınırdı o maçtan

akhisar 2 puan kayıp (bak birde penaltı kaçırdık bu maçta ilk yarı)

malatya kabul edilebilir

ts kabul edilebilir

fb malum sebepler

başak kabul edilebilir

malatya kabul edilebilir

kayseri maçtaki durumlarda göze alınırsa rakip 10 kişi felan 2 puan kayıp kabul edilemez

Sivas 2 puan kayıp kabul edilemez.

Şöyle bakarsak

tamı tamına 7 puan gerideyiz şuan 7 puan ve son olarak bursa maçınıda dahil ediyorum buna 9 puan oldu bugünle itibaren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

quote:

Akşam da yazdım, ne başarısı var bu adamın da koskoca Beşiktaş'a yakıştırabiliyorlar anlamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emreye en az 2 maç ceza gelse fener ve trabzon karşısında ters kelepçe
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: mAtes52

quote:

Akşam da yazdım, ne başarısı var bu adamın da koskoca Beşiktaş'a yakıştırabiliyorlar anlamıyorum.

Tamer Tuna'yı Abdullah Avcı'ya tercih ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakyvzz

Fikret başkan basın toplantısında Orkan'ı Konyanın istediğini fakat göndermek istemediğini, Şenol hoca ve Orkan ile konuştuktan sonra belli olacağını söyledi. Ya hoca gitsin dedi ya da Orkan gidip oynayım kendimi geliştireyim bizim hoca zaten almayacak kadroya dedi ve gitti.

Önce hoca istemiyordu en son günlerde ne olmusüşsa bilemem ama hocanın genel düşüncesi zaten kımsenın gıtmemesıydı.

• Galatasaray'ın fenerbahce maçına kadar fikstürü çok kolay bizim zorlu maçlar var lig + Cl gs bugün deplasmanda yenerse o gazla kayıpsız gider 5 hafta boyunca.

• 
Sayfa: önceki 40004001400240034004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.