Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32123213321432153216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Getirin Ordan Beşiktaşıma bir GS takım şov yapacak.
    ne önemi kaldı bu galibiyetin yazık
  • Uzun zaman sonra Şenol Güneş'e çok kızdım. Geçen sene Bursa maçında q7'yi çıkartmayıp şampiyonluğu tehlikeye attığı için kızmıştım buda ikinci oldu.

Arkadaş q7'nin ilk 11'de yeri yok artık bunu anlaması lazım hocanın. Bende çok seviyorum kıvrak adam hava katıyor vs vs vs ama yeter lens varken olmaz sabır taşını çatlattı.

İkinci kızdığımda rakip 10 kişi kalmış senin penaltı hariç şutun yok ve oyuncu değişmiyorsun. Bu demek oluyor ki takımın iyi oynadığını düşünüyorsun. Doğru düzgün şut çekmeden 90 dakikayı bitirdik.
  • Peki yönetime ne demeli.33. yaşındaki Q7 ile 3 yıl 32 yaşındaki Tosic ile 2 yıl sözleşme uzattılar.Resmen skandal yav.İngiliz kulüpleri o kadar zengin 30 yaşını geçmiş oyuncularla sadece 1 yıllık anlaşma yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Real Madrid veya Bayern Münih çıkarsa ligde şampiyon oluruz.Eleyebileceğimiz takım çıkarsa şampiyon olamayız.

• Önceden böyle maçları bi şeklide kazanıyoduk ve bunlar bizi şampiyonluğa götürmüştü ama şimdi yokları oynuyoruz o ruh gitmiş ve hocada değişmek için hiçbişey yapmıyor sadece izliyor bizim gibi..Dün o yedek kadro çıksaydı çok rahat alırdık bu maçı veya kanatlarda Lens ve Orkan oynasa.. Sahada gezinen hiç bi etki gösteremeyen Quaresma doksan dakika oyunda kaldı bu o yedekte oturan adamlara hakaret bu kayıpların tek sorumlusu Şenol Güneş tir. Haftasonunu zehir etti gene bizlere sağolsun.
  • Su carsinin paylasimlari ne oyle Allah askina hala sak sakcilk pesindeler

• Şenol güneş beşiktaş tarihindeki en kötü yönetimini yaptı dün. O kadar bol kadroya rağmen en kısır kadroyu sürdü sahaya. Rakibi, 10 kişi yakalamışken hiçbirşey yapamadı. Medel lens ve orkanlı bir maç farklı skora bile giderdi adım gibi eminim

• Quaresma, Cenk, Atiba inadı hocanın sonu olacak gibi. Lens,Negredo,Medel,Orkan kaç haftadır gayet formdalar ama kadroya yedekten bile giremiyorlar. Manisa'yı küçümsediniz, Leipzig'de de harika oynadılar daha ne yapacak bu adamlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 11 Aralık 2017; 11:12:7 >
  • Oğuzhan derhal satılmalı bu takımın ayağına kum torbası bağlanmış oyunu yavaşlatan kaçak oynayan el frenidir bu çok net. Zayıf ve açık bir takım varsa oğuzhan aa ne kadar vizyonlu pas atııı dedirten bir balondur sadece. dünkü maçın sorumlusu da oğuzhanın orta sahadaki oyunu yavaşlatmasıdır oyunu açacak sırtındaki 10 numaranın hakkını verecek herhangi bir hareketini pasını tepkisini göremedim göremiycem de ben oğuzhandan umudu kestim en geç sezon sonunda verin gitsin yerine hakan çalhanoğlunu alalım nuri şahini alalım daha iyi bıktım oğuzhanın kaçak oyununu izlemekten
  • Günaydın Beşiktaş ailesi.

Bugün kura çekiminde Chelsea ile eşleşicez diye düşünüyorum. İngiliz takımının eşleşebileceği üç seçenekten biriyiz galiba. Vodafone nedeniylede Chelsea gelir diye düşünüyorum.

Yönetim de acilen transfer girişimlerine başlamalı. OOS ve Aboubakar tarzı hareketli siyahi oyuncu bakılmalı.
  • Erdem Ulus‏ : " Son 2 yılın Şampiyonu ve CL’nin Na mağlubu. Herkes ona kitlenmiş ve her takımın hedefinde O!

Maç seçen Beşiktaş değil.

O seçilmiş olan! "
  • Zar zor pozisyona girdik, birincide Cenk, ikincide Oğuzhan kaçırdı. Hele Oğuzhan'ın bomboş kale yerine auta vurması...

Bunları atamayınca rakip daha da moralli hale geliyor.

Bir de haftalardır aynı oyuncularda ısrar eden bir hoca. Hep aynı isimleri oynatıyor bir de farklı sonuç bekliyor.

Yazıldığı gibi Leipzig maçı kadrosuyla çıksak 3 puanı alırdık. Kötü de oynasam ilk 11 benim diyen oyuncu yerine, iyi oynayayım ki ilk 11 benim olsun diyen futbolcular bizi 3 puana götürürdü. Ama inat işte.

Osmanlı + Sivas maçları var, galibiyet kesin diyemiyoruz. İki takım da kapansın, en az 1 puanı alacaklar zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çek bi Real

• UEFA şu takıma şunu verir geyiklerinden yola çıkarak tahminlerimi yazayım:

Beşiktaş - Real Madrid

Barcelona - Porto

Liverpool - Bayern

City - Sevilla

M.United - Basel

Tottenham - Juventus

PSG - Chelsea

Roma - Shaktar

• oğuzhanın kesinlikle şut çalışması lazım adam gol atmayı unuttu. o kadar rahat bi pozisyonda da öyle vurulmaz.
  • sevilla geliyoor ;)
  • En güzel haftalar mîlli maç aralarının olduğu haftalarmış.

Şu devre arası bir an önce gelsin.

• maçkolik yayınladı chelsea çıkmış bize herifler golü stadyumdan önce veriyorlar kurada da yapsalar keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Zar zor pozisyona girdik, birincide Cenk, ikincide Oğuzhan kaçırdı. Hele Oğuzhan'ın bomboş kale yerine auta vurması...

Bunları atamayınca rakip daha da moralli hale geliyor.

Bir de haftalardır aynı oyuncularda ısrar eden bir hoca. Hep aynı isimleri oynatıyor bir de farklı sonuç bekliyor.

Yazıldığı gibi Leipzig maçı kadrosuyla çıksak 3 puanı alırdık. Kötü de oynasam ilk 11 benim diyen oyuncu yerine, iyi oynayayım ki ilk 11 benim olsun diyen futbolcular bizi 3 puana götürürdü. Ama inat işte.

Osmanlı + Sivas maçları var, galibiyet kesin diyemiyoruz. İki takım da kapansın, en az 1 puanı alacaklar zaten.

Sivas ligin en fizikli takımlarından birisi. Çok sert ve diri bir takım. Hücum organizasyonları zayıf ama öndeyken ya da berabereyken Malatya ve Akhisar'ın bir seviye üstünde defans yapabiliyorlar. Derler ya "kemik gibi takım", aynen öyle.

Öne geçebilirsek maç nispeten kolay geçer. Geçen hafta Gençler maçında Sivas'ı çıplak gözle seyrettim. Lens'in Gençlerbirliği versiyonu Jailton 1-0'dan sonra dağıttı Sivas'ı. Ama işte Başakşehir de bu hafta 1 pozisyon anca üretebildi aynı takıma.

Bir handikapları çok koştukları için 60'dan sonra yorgunluk başlıyor. Fakat işte biz kapalı savunmalara karşı çok çaresiz kaldığımız için ben de kesin kazanırız diyemiyorum. Biz de Sivas ile dişe diş kora kor mücadeleye girmeden yine kaçak dövüşürsek 0-0 ile dönme ihtimalimiz yüksek.

Osmanlı ligin başına göre çok toparlandı. Defans yapmayı öğreniyor bütün takımlar. Geçen hafta Başakşehir yarım yamalak bir pozisyon ile zar zor 1-0 yenebildi. Ama yine de henüz çok organize değiller, puan kaybı beklemiyorum bu hafta.

• 2 sene sonra gerçek bir şampiyonlar Ligi takımı gelsin, o hava yaşansın.

Bayern Münih, Real Madrid

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılan Serdar -- 11 Aralık 2017; 12:33:25 >
  • 
Sayfa: önceki 32123213321432153216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.