Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31983199320032013202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasayla gene puan farkı 5 oldu artık bu saatten sonra dönmez çünkü adamlar zayıf takımlara gol yağdırıyorlar. 2. yarı büyük maçları da hep içerde oynayacaklar biz ise hepsini dışarıda oynayacaz. Gomez gibi forvet almadığın sürece ilk 3e bile giremeyiz şampiyonluktan zaten umudu keseli çok oldu. Bare ilk 2 ye girelim şu şampiyonlar ligi heyecanı gitmesin.
  • Şenolun yalakaları piyasada yok, nerdesiniz şu işi açıklayın bize bir 10 kişi takımı yenemiyorsun. Clde de bir üst turda ebemizinkini görücez zaten merak etmeyin
  • 6 dk uzatmaya bile laf eden var kırmızı karta penaltıya laf eden var.6 dk değil çok daha fazla eklemeliydi.çoğunuz maçı izlemeden yorum yaptığınıza eminim eğer maçı izleyipte bu yorumları yapıyorsanız ya futboldan anlamıyorsunuz yada aşırı fanatiklikten göremiyorsunuz.
  • beyler acı ama gerçekleri yazacağım.. takım lige doymuş..

kayseri son 25 dk hariç kapalı oynamadı. 10 kişi kalmasına rağmen deli alanlar bıraktı.

*cenk laubali..gs maçında ve diğer her maçta olduğu gibi karşı karşıyaları atamadı ! ilk ozisyonları sokamıyoruz. Kayseri tek kaleyi bulan şutunda gol attı, ilk poz. gol.

*ku7 nin kredisi doldu. bu kadar alanda 1 kez olsun adam geçemez mi yaa ? ŞL maçları dışındakileri sallamıyor. Tripleri çekilmez hale geldi. EKşi surata döndü.

*Talisca da aynı. Fark yaratan adam a ne oldu ?

* Ozi, ilk dk larda işini güzel yaptı. tolgayla bulduğu şansı değerlendiremedi. Yapsana tiki takanı ? ayrıca şut özürlü..

* Tolgay, kilidi açamadı. Şut özürü devam ediyor.

* Babel, elinden geleni yaptı ama diğerleri gününde olmayınca fazla etkili olamadı.

* Negredo, fazla top alamadı..

Genel olara kötüydük. Adriano kritik yerlerde top kaybı yaptı, atağa kalkarken..

İlk defa bu kadar hareketsiz kaldık. Oyuncular çakılıydı, civa gibi olan takım kayseride zütü dondu

Topu ayakta fazla tuttuk. Topla gideceğimize her adam 50 mt top sürdü. haliyle kayseri fazla zorlanmadı..

Günün özeti: ilk başta atsaydık cenkle gollerden birini, maç farka giderdi. aynı şeyi akhisarda da yaşadık. q7 efendi kaçırdı ve alamadık sahamızda maçı. yedekler daha istekli olabilirdi. takımda lige doymuşluk var.

• Piccadilly Circus kullanıcısına yanıt
    simdi sen soyleyince fark ettim oranlari karistirmisim yenerin 4.16 mis yenilmezin 1.80 pardon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİR ŞENOL GÜNEŞ KATLİAMI,

10 kişi kalmış defans yapan takıma karşı tolgayı nasıl alırsın oyundan? yanpasçı Atiba dururken.

NEgredoyu nasıl dakika 80de alırsın? saLAK mısın? beyin mi durdu yaşlandın mı artık, akıl alacak gibi değil..

EDiT: Rıdvan: hakem kırmızı kart için elini cebine attığı anda Negredo değişiklik işareti gelmesi lazımdı.
  • Stan Marsh kullanıcısına yanıt
    Cevap bile vermeyin, aklı sıra komiklik yaptığını düşünüyor zavallı.
  • Negredo 80de giriyor ya şaka mısın nesin sen Şenol Güneş içine ettin batırdın yine adam 3 maçta 6 gol attı daha ne yapması gerekiyor bu adamın?
  • Rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Neyse beyler Şenol Güneş övmeye devam müstehak hepinize

Sende oguzhanı ov haci. Bu gece geriye oynamada rekor kırmıştır.

• Leipzig kadrosuyla çıksak 3 atardık bunlara

Formsuz

Atiba
    Quaresma
    Oğuzhan
    Cenk

Bunlar her hafta oynamak zorunda mı ?
  • Şg ilk geldiği seneyi hatırlıyor musunuz? Çift forvete dönüp Akhisar'dan puan aldığımız maçı, n'oldu bu adama böyle anlamıyorum. Neyin inadı bu?
  • rakibimiz 10 kişi kaldığında herhangi bir planımızın olmadığını gördük. Gitti hemen Talisca'ya sarıldı; sanki, önceki haftalardan farksız bir takım var karşımızda. Hadi önde olsak neyse.

Yazık vallahi, aylardır zehir ediyorlar hafta sonunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi gider havaalanına 100-150 salak teselli karşılaması yapar, takım da herşeyi unutur nasıl olsa gruptan çıkmışız derler. Çarşı ordan bi ayağının dışı canımızın içi paylaşır alır gazını. Tamer hoca birinci etkendi derken yav he he diyodu çoğu kişi alın görün işte yürüyemeyen atibayı çıkartmıyosun değişiklik yapamıyosun taktik falan hiçç .tamam istifa ettirin demiyelim adama da bi yardımcı alın be en azından ...
  • Gelip bizim foruma "FB top oynamıyor ehehe" yazıp oyuncularalimiza laf atarak prim kasarsiniz kim bilecek.

• Kimse bahsetmiyor ama beklerin durumuda berbat. Özellikle GG ne topu oynuyor ben anlamıyorum. Beck'ten bir artısı var mıydı GG nin ?

Ayrıca takımda herkes kopuk kopuk oynuyor. Kimse birbirinin yanına yaklaşıpta verkaça gireyim demiyor. Bu ne biçim oyun planı ya. Şenol hoca antrenmanlarda yatıyo mu napıyo.
  • Bjk takımı Cl serüveni devam ederken lige konsantre olması zor Şenol Güneş gitsin diyen Bjklıları görünce gülüyorum yapılacak en büyük hata Şenol hocayı yollamaktır.

Bugünki maç için konuşmak gerekirse penaltı pozisyonu bana göre net penaltı ancak sıkıntı şu ki herkes kendine itiraf etsin pozisyonları herkes takımına göre değerlendiriyor ve fanatiklik yapıyor .

Kırmızı kart ağır oldu bence .

Hucumda Bjk yavas hucum ediyor. Sagdan sola soldan saga sonra orta daha seri hucum etmek lazım.

Ben daha öncede söyledim elimde Lens varken Quresma oynatmam Lens oturduğu yerde form tuttuacak bir oyuncu değil oynadıkca acılır ve en kötü hali bile istatistik olark quresmadan fazla katkı verir .

• Son 3-4 yılın ligde en kötü sezonumuz.

Yönetim de çok hatalı burada bu takım ligde başka, ŞL de çok başka oynuyorsa bunun hesabını önce yönetimin sorması lazım. Ama bakıyorum ne başkan ne de başkası hiç umursamıyor. Hesap soran da yok. O zaman ağlamayacaksın şampiyonluk kaçınca.

Neyse bence bu kaybedilen puanla lige tekrar havlu atmış gibi olduk. Bir halt olmaz bu kafayla gidildikçe.

Seneye Avrupa ligi en fazla o kadar.
  • Bize Emre gibi biri lazim takima hukmedebilen Babelin oguzhan ayagina atiyon sirtini rakibe donup geriye oynuyor

Ayagi yerine onune at sıkiyorsa kosmasinlar bakalim. Bunu Sosa da yapardi pasi atar.kosardi ucgenler yapar takim cikardi ayaga degil hizlica onune oynardi. Bunu su an yapabilecek kimse yok bu sezon en azindan 2.ligi kaybetmeden gecmek lazim seneye ona gore kadro kuralim

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Fb-Gs macı deplasman GS nin sizde FB macını içerde oynayacaksınız. ;
    AYrıca içerdesi dışardası yok oynarsın yenersin gelirsin hemen yelkenleri suya indirmeyin o köprünün altından çok sular akar
  • 
Sayfa: önceki 31983199320032013202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.