Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30933094309530963097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 666azazel

Tolisso diyonuz bak napmış
    Desteğe gitmiş cezasahasına girmiş gol atmış bizimkiler içeri girmiyo bile
    Oğuzhan,tolgay

Gs de tolga bile nasıl cezasahasına gidiyo

Lig + avrupa

Tolisso
    165 maç 30 gol 20 asist

Oğuzhan
    182 maç 26 gol 39 asist

Tolisso Bayern'in transfer rekorunu kırmış bir oyuncu. Bizimkilerle kıyaslamak acımasızlık olur. Buna rağmen istatistikler ortada.
  • Real Madrid Bayern Münih Juventus dışındaki takımlar gelsin bana göre Chelsea gelecek onları çok zorlariz içerde yenebiliriz.

Keşke Basel gelse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basel falan gelmesin abi ters takim eleniriz dalga konusu oluruz eleriz kura sansi derler. Chelsea gelsin misal adam gibi sl maci izleyip atmosferi hissedelim elenirsek chelsea cektik der lige bakariz elersek de havamiz olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • basel tam, biz "aa basel çıktı hebele hübele" yaparken şok etkisiyle bizi eleyip gidecek takım havasında
  • Herkes küçük takım rehavet yapar diyor da kadromuz da çok tecrübeli oyuncular var öyle bir şey olacağını sanmam o yüzden Basel gelsin yolumuza bakalım. Bu sene 1 tur geçip Çeyrek Final yapalım adımızı duyuralım iyice.
  • Bizim grupdaki takımlar baselden güçlü son evlerindeki manu maçlarını izledim, adamlara futbol tanrısı yardım etti. İlk elenicek takım bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 6 Aralık 2017; 3:4:22 >
  • Real ve Bayern gelmesin yeter. Diğerleri geçilebilir, Juventus o kadar tehlikeli değil.

Ha, Real ya da Bayern geldi diyelim, ne kadar iyi oynarsak oynayalım bırakmazlar son 16'da ŞL'yi
  • Bu Chelsea bizi öper

• şansa bak gruptan 1. çıkıcaz ya chelsea juve bayern madrid 2. olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayern gelmesin de kim gelirse gelsin.Chelsea olur,Real Madrid olur. Ama Bayern gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

basel tam, biz "aa basel çıktı hebele hübele" yaparken şok etkisiyle bizi eleyip gidecek takım havasında

Ahahah aynen bende döyle düşünüyorum. Sevilla gelsin
  • Hepsi karma takım oluştursunlar öyle gelsinler ..Alayı gelsin !!

• Sevilla'yı eleriz bence. Chelsea gelsede olur.

• Yarin muhtemelen gruptan sevilla ve napoli de 2. Olarak cikacak dolayisiyla basel,sevilla,napoli,chelsea bunlar fena kura degil onun disinda bjk nin sansi yok

• Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Östersunds şehitleri, birkaç sene önce elemediler mi bu juventusu? Biz de eleyebiliriz bence

• bu saatten sonra kura şansı vs beklemek komik olur.. basel de keşke beşiktaşı çeksek diyordur.. o yüzden kim gelirse gelsin çıkıp oynayacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismailkaya27 -- 6 Aralık 2017; 9:15:05 >
  • Basel 2.bir Brugge vakası olabılır
    Napoli cok sıkıntı hoca da istior fakat gecen sene dünyaları kaçırmışlardı da öyle yenmıstık

Sevilla gelsin iş biter .şu turu geçelim yeter diğer sefer zaten kura takım beklemek garıp olacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 6 Aralık 2017; 9:28:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Fotoğrafı Babel çekiyor sanırım, onu göremedim fotoda : ))
  • Dün chelsea-atletico maçını izledim açıkçası chelsea kapanan savaunmaları açmak da zorlanıyor oyun tarzı bizim gibi biz ise oynamak isteyen takımlara karşı başarılı oluyoruz her 2 maçta kıran kırana geçer tur ise o zamanki form durumuna ve takdiri ilahiye kalmış birşey
  • Arkadaşlar şampiyonlar liginde passolig gerekmiyor değil mi? Şubat ya da Mart ayındaki vodafone arenadaki maça bişey alıp ankaradan gelip izlemek istiyorum. Daha öncr hiç Beşiktaş maçına gitmek kısmet olmadı. Passolig gerekmiyorsa kendimi ayarlayayım karadan sonra

• 
Sayfa: önceki 30933094309530963097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.