Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3097. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30953096309730983099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız tüm 2.olan takımalrın teknik direktörleri çıkıyor açıklama yapıyor Beşiktaş'ı isteriz diye bu biraz içimi acıtmıyor değil ama gerçekler bu avrupada Türk takımlarının prestiji yok
  • Bir fenerli olarak söylüyorum bu akşamki maçı sabırsızlıkla bekliyorum umarım bjk nin şampiyonlar ligi yolculugu uzun olur (umarım bizim ligde küme düşersiniz :D (şaka yapıyorum linç etmeyin) )

ama şöyle birşey var sizde. bi gol atınca "oooo renkliler nolduuuu girdi mii" demeye baslıyorsunuz ve acayip itici oluyorsunuz.

neyse, inşallah bjk bu maçı farkla alır, ve inşallah cenk golLER atar.
  • yüksek ihtimalle %25 ihtimalle chelsea gelecek eğer liverpoolda 2.olursa %50 ingiliz takımı gelecek juve bayern geleceğine ingiliz takımı gelsin tabi gönül ister ki basel sevilla gelsin ama pek sanmıyorum
  • Bayern Münich
    Chelsea
    Juventus
    Real Madrid

Gruplarını 40 yılda bir ikinci bitirirdi heralde hay şansımıza.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PICKLE RICK

quote:

Orijinalden alıntı: brk 1

Bir fenerli olarak söylüyorum bu akşamki maçı sabırsızlıkla bekliyorum umarım bjk nin şampiyonlar ligi yolculugu uzun olur (umarım bizim ligde küme düşersiniz :D (şaka yapıyorum linç etmeyin) )

ama şöyle birşey var sizde. bi gol atınca "oooo renkliler nolduuuu girdi mii" demeye baslıyorsunuz ve acayip itici oluyorsunuz.

oo renkliler muhabbeti durduk yere olan bir şey değil porto 1-0 öne geçti hemen dalgaya başladılar beraberliği yakalayınca rakibi tutan renklilere söyledik yani kimse durduk yere laf atmıyor

yav bu atışmaları fenerlilerde yapıyor galatasaraylılarda beşiktaşlılarda. ama dürüst olalım en çok siz yapıyorsunuz.
    Mesela bugün görecez. özellikle forumu ve ekşisözlügü takip edecem ve özellikle ekşi sözlükteki beşiktaşlılar o kadar çirkinleşecek ki konuya ss'leri koyarım.
  • quote:

quote:

quote:

Bir fenerli olarak söylüyorum bu akşamki maçı sabırsızlıkla bekliyorum umarım bjk nin şampiyonlar ligi yolculugu uzun olur (umarım bizim ligde küme düşersiniz :D (şaka yapıyorum linç etmeyin) )

oo renkliler muhabbeti durduk yere olan bir şey değil porto 1-0 öne geçti hemen dalgaya başladılar beraberliği yakalayınca rakibi tutan renklilere söyledik yani kimse durduk yere laf atmıyor

yav bu atışmaları fenerlilerde yapıyor galatasaraylılarda beşiktaşlılarda. ama dürüst olalım en çok siz yapıyorsunuz.
    Mesela bugün görecez. özellikle forumu ve ekşisözlügü takip edecem ve özellikle ekşi sözlükteki beşiktaşlılar o kadar çirkinleşecek ki konuya ss'leri koyarım.

ya boş yapma zaten neye güvenip koyduk mu muhabbeti yapacaksın vardarı öasdıahsd eleyip mi koyduk mu yazacaksın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ya boş yapma zaten neye güvenip koyduk mu muhabbeti yapacaksın vardarı öasdıahsd eleyip mi koyduk mu yazacaksın

işte benim bahsettigim aklı evvel itici bjk taraftarları bunlar. ben koyduk mu diye birşey söyleyeceğimiz iddia ettim mi ??

diğer beşiktaşlı arkadaşlarımdan özür diliyorum.
    maç zamananına kadar daha da mesaj atmam. umarım farkla yenersiniz. hatta umarım şampiyonlar ligi şampiyonu olursunuz.

bu arada cevabını alıntıladıgım ileri zekalı arkadaş sakın cevap yazma. zira bloklu olacaksın. hadi yallah
  • Leipzig - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçı 22.45 çarşamba izlemek isteyen arkadaşlar pm atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: abivos

Yalnız tüm 2.olan takımalrın teknik direktörleri çıkıyor açıklama yapıyor Beşiktaş'ı isteriz diye bu biraz içimi acıtmıyor değil ama gerçekler bu avrupada Türk takımlarının prestiji yok

Kim gelirse gelsin Beşiktaş kolay lokma olmayacak, belki yeniliriz ama takım 60-70 dk Avrupa standartlarında oynayabiliyor eğer uzatmaya gitmezse maçlar öyle absürd bir durumla karşılaşmayız.
  • Orkan lens negredoyu ayni anda görürüz umarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maçı tabletten nasıl izleyebilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. Turda rakibe göre 5'li oynamalıyız bence.
    -------------Cenk
    Babel-Medel/Atiba-Tolgay-Lens
    Adriano-Tosic-Pepe-Vida-GG77

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mebasta

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bu üçlüden biri gelirse ve 2 veya daha az fark yenirse galibiyet filan sayarım ben. Shaktar veya Basel gelmez bence. %90 dev bir takım gelecek diye düşünüyorum.

asıl bomba bunlardan biriyle eşleşip elersek patlar efsane olur
  • harbi hic mac havasinda degilim. tr kupasi maci varmis gibisinden bir gun. bu keyfi bize yasattigin icin buyuksun senol hoca.
  • quote:

Yav he he. Satılık televizyonlarda sabahtan akşama kadar "yov bu beşiktaş fork yor, gropton folon cokumoz soyluyorrrurum" diyip algı yaratmaya çalışan, her futbol konuşmasında lafı 8-0'a getiren, cl dolayısıyla maç takviminin sıkışık olduğunu belirten Beşiktaş teknik direktörüyle "filozof ağlıyo xdd" diye eğlendiğini zanneden, her maç öncesi "x'in bjk'ye döşeyeceği y" diye başlıklar açan sonra da Beşiktaş kazansa bile çamur atan mesela geçen yılın cl yarı finalistini yıkınca "yov kolay gruba düşdüğnüz" diyen, her galibiyet sonrası 20 yıllık paslı kupaları gözümüze sokmaya çalışan "kardeşler" suçlu değil, Beşiktaş taraftarı suçlu öyle mi? Beşiktaş'ın ve Beşiktaş taraftarının kimseye kendini "sevimli" gösterme ya da kimsenin sempatisini kazanma gibi bir durumu yok, ister destekleyin ister desteklemeyin gelip "sizi destekliyoruz ha" sevimliliğiyle alttan alttan bize yalanları yutturmaya çalışmayın. Çünkü yarın 6-7 gol yersek -ki bunda rezil bir şey yok; diğer takımların bütçeleri belli, bizim bütçemiz belli- sizi destekliyoruz diyenlerin dalga geçmek için en ön sırayı kapacaklarını biliyoruz. Kimse de dostluk felan demesin, daha geçen hafta derbide olanları kimse konuşmuyor, eğer Beşiktaşlı oyuncular aynı şeyleri yapsa yahut hatalı kararlar lehine olsa ortalık yıkılırdı bunu da biliyoruz. İnanın Başakşehir'e Osmanlıspor'a o iki takıma beslediğimden daha fazla sempati besliyorum. Yıllarca hakkı yenilen Beşiktaş taraftarına kimse gelip böyle konuşamaz, eğer gerçekten Clde aldığımız her galibiyet içinizi yakmıyorsa bu mesajları takmazsınız, bir kaç fanatik yazmış der geçerdiniz ama öyle olmamış görüyoruz ki. Umarım Beşiktaş Türk futboluna yeniden aydınlık getirir, diğer iki kulübün ne yaptığı umrumda bile değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Yav he he. Satılık televizyonlarda sabahtan akşama kadar "yov bu beşiktaş fork yor, gropton folon cokumoz soyluyorrrurum" diyip algı yaratmaya çalışan, her futbol konuşmasında lafı 8-0'a getiren, cl dolayısıyla maç takviminin sıkışık olduğunu belirten Beşiktaş teknik direktörüyle "filozof ağlıyo xdd" diye eğlendiğini zanneden, her maç öncesi "x'in bjk'ye döşeyeceği y" diye başlıklar açan sonra da Beşiktaş kazansa bile çamur atan mesela geçen yılın cl yarı finalistini yıkınca "yov kolay gruba düşdüğnüz" diyen, her galibiyet sonrası 20 yıllık paslı kupaları gözümüze sokmaya çalışan "kardeşler" suçlu değil, Beşiktaş taraftarı suçlu öyle mi? Beşiktaş'ın ve Beşiktaş taraftarının kimseye kendini "sevimli" gösterme ya da kimsenin sempatisini kazanma gibi bir durumu yok, ister destekleyin ister desteklemeyin gelip "sizi destekliyoruz ha" sevimliliğiyle alttan alttan bize yalanları yutturmaya çalışmayın. Çünkü yarın 6-7 gol yersek -ki bunda rezil bir şey yok; diğer takımların bütçeleri belli, bizim bütçemiz belli- sizi destekliyoruz diyenlerin dalga geçmek için en ön sırayı kapacaklarını biliyoruz. Kimse de dostluk felan demesin, daha geçen hafta derbide olanları kimse konuşmuyor, eğer Beşiktaşlı oyuncular aynı şeyleri yapsa yahut hatalı kararlar lehine olsa ortalık yıkılırdı bunu da biliyoruz. İnanın Başakşehir'e Osmanlıspor'a o iki takıma beslediğimden daha fazla sempati besliyorum. Yıllarca hakkı yenilen Beşiktaş taraftarına kimse gelip böyle konuşamaz, eğer gerçekten Clde aldığımız her galibiyet içinizi yakmıyorsa bu mesajları takmazsınız, bir kaç fanatik yazmış der geçerdiniz ama öyle olmamış görüyoruz ki. Umarım Beşiktaş Türk futboluna yeniden aydınlık getirir, diğer iki kulübün ne yaptığı umrumda bile değil.

ağzına sağlık
  • Ajans Beşiktaş - Zorlu karşılaşma öncesinde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bein Sports'a açıklamalarda bulundu;

"Stresi az bir maç bizim için. Leipzig kuvvetli takım, bizim stresimiz Pazartesi yaşanır. Beşiktaş için hayırlısı neyse o olsun. Geçen sene de iyi bir kura çektik ama İskoç cellat olmasaydı geçen sene son 16 yapacaktık. İnşallah iyi bir şekilde gidiyoruz. Bizim için önemli olan şey saygı görmek.

Bugün hem Bayern hem Chelsea hocalarının söyledikleri bizim için çok gurur verici bir şey. Rotasyonda kullanılacak isimler de çok kuvvetli isimler."

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Skorer, A Spor vs. Fikret Orman'ın bu İskoç celladı sözünü haber yapıp UEFA'ya şikayet edecektir. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 6 Aralık 2017; 18:46:29 >
  • Elimizde orkan disinda vitrine cikartabilecegimiz genc oyuncu olmaması acı bir sey. Fatih ve utku var bu seviye icin cok yetersizler. Ve kotu bir sonucta ilk sorumlu olacaklari icin boyle macta oynatmak onlarin ozguveni icin de iyi olmaz. Bu yaz umut bozok, ferdi kadioglu, kerem atakan kesgin gibi genc yerlilere yatirim yapmak lazim. Yine en iyi ihtimal slye gittik diyelim seneye bu sefer iki baba takim cekip uefada devam edersek orada da vitrine cikartip tecrube kazandirabiliriz bu oyunculara. %1000 kâr ettirme ihtimalli oyuncular bunlar hatta daha fazla. Surekli hazir olmus oyuncu almak basta guzel geliyor ama bunun sonu yok ve surdurulebilir degil. Slye gidemedigin ilk sezon bu oyuncularin goturdukleri o zamana kadar kazandirdiklarindan misliyle fazla olur. Hem uefayi ozledim ben o izbe butik statlar, tarihinde ilk defa oralara gelmis takimlar ve onlarin heyecanli taraftarlari vb. Guzel bir atmosfer bence

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 
Sayfa: önceki 30953096309730983099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.