DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: norton772, Pitx1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 2 Mobil Cihaz  )
106.312
Cevap
211
Favori
3.532.551
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      1432 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:01:06
      Beşiktaş taraftar otobüsleri taşlandı; polis gaz ve toma ile müdahale etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 5 Kasım 2017; 18:01:21 >

• Yarbay
      2862 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:01:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

Bu city ne korkunç bir takım aman yarabbi tek kale oynuyorlar arsenale reali tercih ederim şu city'e :D

PSG'de aynı.
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Yüzbaşı
      520 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:06:27
      Psg ve city gelmesin elimize verirler. Real bile gelse daha iyi
      |
      |

• Yüzbaşı
      289 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:20:56
      Caicara ya verilen sarı karta bak, Galatasaray maçından cezalı &#128514;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      852 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:24:02
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

Beşiktaş taraftar otobüsleri taşlandı; polis gaz ve toma ile müdahale etti

Bu daha hiçbirşey Tr nin en pislik taraftar grubu...maçı kaybederlerse siz o zaman görün. Sahaya atlayanlar zıplayanlar mı dersiniz ..
      |
      |

Yükselmenin en alçakcası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir. - LaRochefoucauld
    • Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:37:07
      İlk 11:

Fabri
      Gönül
      Pepe
      Tosic
      Adriano
      Atiba
      Tolgay
      Quaresma
      Talisca
      Babel
      Cenk Tosun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1422 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:38:16
      Monaco maçında resmen akan kadroyu neden bozup yerine yine taliscalı kabız sisteme döndük? İzlemicem maçı gerçekten 24 yaşında saçıma ak düştü, sinir krizi geçirmek istemiyorum.

• Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:40:03

Oğuzhan haftada 2 maçı kaldıramıyor maalesef; 20. dakikada pes ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 5 Kasım 2017; 18:41:29 >
      |
      |
      Kairros. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1422 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:43:05
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

Oğuzhan haftada 2 maçı kaldıramıyor maalesef; 20. dakikada pes ederdi.

Zaten öyle sinirden yazdım hocam izlicem maçı

|
      |

• Teğmen
      148 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:43:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Monaco maçında resmen akan kadroyu neden bozup yerine yine taliscalı kabız sisteme döndük? İzlemicem maçı gerçekten 24 yaşında saçıma ak düştü, sinir krizi geçirmek istemiyorum.

+1903
      |
      |

• Binbaşı
      1422 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:47:16
      Taliscanın en sevdiğim fotoğrafı

• Yarbay
      11705 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:48:37
      Talisca bugün şaşırtsa beni keşke.
      |
      |

نادي بشكتاش الجمباز

# Football Manager Kulübü 2016 # [500+ Üye]

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla
      "Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:52:26
      Sakat oyuncular fedakarlık yapmış ama inşallah zorunlu değişiklik olmaz maçta.

|
      |

• Teğmen
      154 Mesaj
      05 Kasım 2017 18:56:46
      Talisca'nın golü var bugün, cl de kesik yiyince aklı başına gelmiştir. Bu arada yeni nickimle aranızdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kepler Laveran -- 5 Kasım 2017; 18:57:36 >

Bir aptalla asla tartışma. Seni önce kendi seviyesine çeker, sonra da tecrübesiyle yener
      - Mark Twain
    • Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:00:09

|
      |

• Yüzbaşı
      268 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:02:00

Ne yazık ki
      |
      |
      Kairros. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      232 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:05:03
      Bu maç konusunda çok endişeliyim. Kadroyu görünce daha da arttı endişem. Hafta içi gökhan, atiba ve tosic maçı tamamlayamadı. Bu durumda en azından medel banko oynayamaz mıydı?

Gökhan gönül için ayrı konuşmak istiyorum. İster kabul edin, ister etmeyin gökhan artık bitmiş. Ya sakatlanıyor, ya tempoyu yükseltemiyor. Geçen sezon oynadığı maçların çoğunda 65-70 gibi değişiklik hakkının birini kullanmak zorunda bırakıyodu bizi. Korkarım bu sezon da farklı olmayacak. Sakat adama 60 dakika idare edecek konumda değiliz. Vida filan bilmem ama mutlaka sağ bek almamız lazım.

Ayrıca taliscanın akıllandığını filan düşünmüyorum, umarım yanıltır beni. Son olarak, lan bu negredonun günahı nedir arkadaş?? Yakında lanet olsun diyip, parayı alıp yatmaya bakacak bu gidişle. Tamam lens istenen seviyeye gelemedi ama medel ve negredo bu takımda ilk günden itibaren banko oynamalıydı. Bizim hocanın 2 büyük sorunu var; 1-yeni geleni oynatmaz, 2- 12 kişiden başkasını rotasyona almaz. Hakkımızda hayırlısı artık...

without pain and sacrifice, we would be nothing...

• Yarbay
      5589 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:06:52
      Ah be hocam tam negredonun gol atip seriye baglayacagi macti oynat artik su adami.
      Bu oguzhanin da durumu ne olacak merak ediyorum safak sina yeni sozlesme imzalamadigini soylemisti performans dusuklugunde bu da etken türk topcular kontratlariyla ugrasmak yerine topunu oynayamiyor kafasi baska yerlerde kesik yemek kendine getirir umarim. Bazi kaynaklar imzalarin atildigini soyluyordu ama safak sina daha guvenilir kaynak. İmzalamamak gibi bir sey yapacagini sanmiyorum ben ama futbolunu etkiliyor bu. Menajeri kafasini karistiriyor muhtemelen.

|
      |

• Yüzbaşı
      966 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:08:05
      Cenk ligde yok neden ısrar ediliyor anlamadım. Moralli ve hazır Negredo varken o başlamalıydı. Skoru bulamazsak Cenk girerdi. Oğuzhan'ı tak diye kulübeye hapsetti Cenk hala oynuyor. Hoca çok tutarsız davranıyor bu konuda.
      |
      |

• Yarbay
      5589 Mesaj
      05 Kasım 2017 19:10:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

Bu maç konusunda çok endişeliyim. Kadroyu görünce daha da arttı endişem. Hafta içi gökhan, atiba ve tosic maçı tamamlayamadı. Bu durumda en azından medel banko oynayamaz mıydı?

Gökhan gönül için ayrı konuşmak istiyorum. İster kabul edin, ister etmeyin gökhan artık bitmiş. Ya sakatlanıyor, ya tempoyu yükseltemiyor. Geçen sezon oynadığı maçların çoğunda 65-70 gibi değişiklik hakkının birini kullanmak zorunda bırakıyodu bizi. Korkarım bu sezon da farklı olmayacak. Sakat adama 60 dakika idare edecek konumda değiliz. Vida filan bilmem ama mutlaka sağ bek almamız lazım.

Ayrıca taliscanın akıllandığını filan düşünmüyorum, umarım yanıltır beni. Son olarak, lan bu negredonun günahı nedir arkadaş?? Yakında lanet olsun diyip, parayı alıp yatmaya bakacak bu gidişle. Tamam lens istenen seviyeye gelemedi ama medel ve negredo bu takımda ilk günden itibaren banko oynamalıydı. Bizim hocanın 2 büyük sorunu var; 1-yeni geleni oynatmaz, 2- 12 kişiden başkasını rotasyona almaz. Hakkımızda hayırlısı artık...

Ben de istiyorum medel ile negredo oynasin ama ilk geldiklerinden beri 11 olmaliydilar demek pozitif ayrimcilik sirf yeni geldiler ve isimleri cenkle atibadan buyuk diye direkt 11'e yerlesecek halleri yok bunu yaparsan futbolcuya dayali takim olursun 'takim' olmak farkli bir sey.

Reklamlar
SEO
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,984
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.