Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22392240224122422243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bana göre bütün kararlar doğru bir müdahale diğer liglerde verirler mi bilmiyorum hakeme kalmış durum ben verirdim
  • Pepe daha Jannsenle baş edemiyor Gomis maymun eder bunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Penaltı tartışılır.Quaresma'nın kırmızısı doğru.Zaten onu vermese 2 dkya yine atılırdı.Bu adam bu işte.Gitmeliydi.Neto'nun kırmızısı net doğru.Ozan'ın pozisyonu tam göremedim bir daha bakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde de talisca çıkmalı lens girmeli talisca yok gibi birşey
  • maç inşallah ikinci yarı daha da sertleşir... hakem iyi maç yönetiyor, ben daha da kırmızı bekliyorum ...

berabere bitmesi de çok muhtemel...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haraco -- 23 Eylül 2017; 20:36:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Maç,dönme havasına girdi.Erken müdahale galibiyeti getirir o kadar diyim

Erken müdahaele mi? Hoca Q7 yi çıkaramadı.
  • OĞUZHAN'IN YERİNE TOLGAY ŞART. İlk yarı sahada yürüdü kaptanlığı da zerre hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EruhluMuhdi

Son adama faul yapmak ne ara sari oldu futbol kurallarini yenidenmi yaziyorsunuz

Orada son adam olarak görmedim ben.Futbolun kuralını falan yazdığım yok.Arkadan hemen arkadan 2 adam geliyordu.Cenk topu yana attığında düşmese adamlar da yetişecekti zaten.

• Q7 len
    Rabona len
    Konya'nın içinden geçti len
  • Antalya maçı sonrası penaltı pozisyonunu görmedim diyen şenol güneş'in maç sonu açıklamasını sabırsızlıkla bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: rakkasi

quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Vallahi Tolgay'a yaz Tolgay'a adamın resmen hakkı yeniyor. Oğuzhan ilk 11 oyuncusu değil isterse 2.yarı hatric yapsın.

hocam şunu bir tek şenol hoca anlamıyor. tolgay bu takımın banko 11 inde olmalıdır.

Oguzhani burada kollayanlar var. Biz söyleyince mantıksız konuşuyorsun diyor bazıları. Yahu Ekici kazmasi orta sahayı koşarak geçiyorsa bunun en büyük nedeni Oğuzhan dir.

Hamle oyuncusu olması gereken oyuncu oğuzhandir tolgay değil.

• Beşiktaş biraz oynasa şu feneri darmadağın eder ama bugün nedense tadı yok Beşiktaşın. Neto da atıldıki 20 yarı Tolgay kesinlikle girmeli Oğuzhan yerine. Babel yerinde lens girmeli oradada oynar lens.

• quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Maç,dönme havasına girdi.Erken müdahale galibiyeti getirir o kadar diyim

Erken müdahaele mi? Hoca Q7 yi çıkaramadı.

Çıkarmasına vakit mi kaldı ?

• YEMİNLE, Q7 sarı kart gördüğü anda aha atılacak hocam çıkart hemen çıkart bunu dedim herif atıldı. Beklemedi bile hakemin önünde daldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Hakem makem diye bik bik yazmayın..Hakemlik bir şey yok.Aksine Cenk'in pozisyonu sarı idi adam kırmızı verdi.

Oynayamıyoruz .Fenerbahçe öndeki 4 oyuncuyu iyi kitledi.Medel 'in yerine alışamaması defans hattına yabancı olması Q7 'ye yabancı olması sıkıntı yarattı.Bizim göbek kitlendiği zaman kenardan Babel diğer kenardan Beck ve Adriano GG gibi isimler orta alana sık sık gelip oyunu dağıtıyorlardı , Medel bunu yapamaz idi yapamadı da.Babel de etkisiz olunca bizim orta alan tıkandı etkili olamadık.

Babel pasif olunca çok sorun çektik ilk yarı.Ozi de top ile çıkıp dağıtamayınca dikine gidemeyince biz Caner'in ayağına ver oradan bir şeyler yapalıma döndük 15.dakikadan sonra..Tam 30 dk bu şekilde oynadık.Talisca aslında yine aktif oynadı ama etkili olamadı çünkü yapısına uygun oyun oynamadık 45 dk'da.

Mutlaka Babel aktif olmalı.Tolgay mutlaka girmeli mutlaka.Sanırım ayrıca Lens girecekse girdiğinde etkili oynarsa biz bir anda gol hatta goller bulabiliriz.Tolgay girmez ise işimiz çok zor.

Medel çok kontrolsuz çıkıyor.Sanırım hocanın demek istediği buydu.Zıplamıyor boyu kısa değil ama kontrolsüz.O penaltıyı yaptıran Necip olsa şimdi ne Necip kalmıştı ne Şenol hoca kalmıştı herkes maçı bırakıp sövüyordu..

Necip zaten 2.yarı kesinlikle oyuna dahil olacaktır.Bakalım Negredo girecek mi ? Q7 yok,Medel yerini yadırgıyor kırmızı alma potansiyeli var bilmiyorum ne olacak o taraf ? Şu anda Şenol hoca orada Necip tercihi yapsa kimse gak guk dememeli.

Boş yapma boş

Her maç izliyoruz bu senaryoyu

Hep fener maçı

Galatasaray maçında neden olmuyo

Yahu at ekici yi sonrada at Quaresma yı

Nasıl Beşiktaşlısın sen

Her kötü bişey olduğunda çıkıp pisliğinizi bırakıp gitmeyin

• Takimi yak sonra arma goster sov yap. Yallah cine katara ahlaksiz

https://twitter.com/futbolarena/status/911645070687899648

• Beraberlik iyidir beyler bize yarar 😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

Beşiktaş biraz oynasa şu feneri darmadağın eder ama bugün nedense tadı yok Beşiktaşın. Neto da atıldıki 20 yarı Tolgay kesinlikle girmeli Oğuzhan yerine. Babel yerinde lens girmeli oradada oynar lens.

Amma ağladın ha.
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    Taraflı davranmayark söylüyorum, penaltı değil. Pratikte ceza sahasındaki her faul'e penaltı verilmiyor, kural öyle olabilir ama uygulansa her maç 3-5 penaltı olur.

Ayrıca ordaki önemli detay Jansen'in topa hareketlenmek yerine penaltıyı almak için oynaması. Adam topa doğru ileri hamle yapacağına Medel'in temas edeceğini bildiği şekilde ve yere düşüyor.

Biraz objektif olarak analiz etmeye çalışın lütfen. Bu penaltı bize verilse yine çok ucuz olduğunu düşünürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Kardeşim öyle şey mi olur? İlk pozisyonda yanlış yaptı, onu 'düzeltmek' için bir yanlış daha yapılır mı? Bu nasıl bir mantık? Buna eyyam deniliyor benim bildiğim.

Yani ilk pozisyonda kırmızı görmeliydi ama ikinci kartı skandal.

yahu ne eyyamı ilk kez mi maç izliyorsun adamın çıkması gerekiyordu gerekeni yaptı kaldı ki ikincide de direkt sarı değildi diyemezsin. gözünüzle izleyin şu maçı koca adamı ağlattı be bu kadar şerefsizlik olmaz.

• 
Sayfa: önceki 22392240224122422243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.