Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (695. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitterda Kolarov bitti geyiği dönüyor yine bari kap map bir şeyler gelse de sakinleşse ortalık
  • Son Dakika:

Kolarov ile anlaşan Beşiktaş,
    http://M.City ilede her konuda anlaştı!
    Via @SafakSina1903

Arkadaşlar sevinçten ağlayabiliriz, Şafak Malatya twitter aleminin en güvenilir kişisidir :) HAYIRLI OLSUN KOLAROVUMUZ :)
  • Fabri gelince gg haberi ile susturmuşlardı. Şimdi de töre gitti kolarov ile susturuyorlar Gustavo gomez ile ospina da gelsin clde ezilmeyecek uefada iş yapıcak takım oluruz.
  • Kendi takımının taraftarlarını da blokluyorum ,forumda rahat rahat post okuyorum. Bu kadar cahilce söylem olamaz yahu.Töre gitmiş şampiyonluk gitmiş he? Vay anasını sayın seyirciler,vay anasını !!! Adam değil takım tutun takım.Cahiller sürüsü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu twitterda raskolnikov denen biri yönetici felan mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    Kamil gelemeyeceği için diğer oyuncular gelirse süper olur.

robben alıp sol kanat mı oynatmayı düşünüyorsunuz? cidden asasdas:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

Fabri gelince gg haberi ile susturmuşlardı. Şimdi de töre gitti kolarov ile susturuyorlar Gustavo gomez ile ospina da gelsin clde ezilmeyecek uefada iş yapıcak takım oluruz.

Hocam hala Ospina diyorsunuz fabri den sonra öyle bi ihtimal kalmadı unutun artık.

• Portekiz'i yarı finale çıkartan Quaresma
    Şok presin, pas oyununun, defansif kanat anlayışının şahı Kral Golcay Şahan
    EPL tecrübesi olan, genç, yetenekli, hırslı ve hızlı Kerim Frei
    Ve kapalı kutu olsa da yetenek anlamında Gökhan'dan bir eksiği bulunmayan Aras Özbiliz.

Elde kanat yok falan diyorsunuz şaka gibi ya. Kaldı ki Sosa falan da oynayabiliyor kanatta daha.

Kolarov falan açıklansa bir an önce de şu yamyam taraftar gidip stadı yıkmaya falan kalkmasa. Hep söylüyorum bu takımın önündeki en büyük tehdit bilinçsiz taraftarıdır.
  • Töre nin gidiş şekli canımı sıktı ya.

keşke direk 15 e gitseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Fabri gelince gg haberi ile susturmuşlardı. Şimdi de töre gitti kolarov ile susturuyorlar Gustavo gomez ile ospina da gelsin clde ezilmeyecek uefada iş yapıcak takım oluruz.

Hocam hala Ospina diyorsunuz fabri den sonra öyle bi ihtimal kalmadı unutun artık.

2 yabancı kaleci olabiliyor sadece yedeklerde olamıyor. Fabri rezilliğini kabullenmek istemiyorum

• Fabri'yi kiralamak icin almis olabilir miyiz acaba ya Aras hesabi

• Bestanden kullanıcısına yanıt
    Hangi saçmalığı savunduk? Ben düşüncemi söyledim,Bir Türk takımında topçu ne kadar yetenekli olursa olsun avrupadan 15 M dan 1 kuruş fazla versinler bir Türk topçuya bir daha yorum yapmıcam ben.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    E yani keş para 15'e gitse benim de hoşuma giderdi de karşı taraf vermiyorsa FFP'yi delmemek için yeni alternatifler üretmek gerekiyor. Böylece hem bu sene hem önümüzdeki sene kasaya iyi para girecek. Aslına bakılırsa eğer bu seneki transfer hedefleri gerçekleştirilebilirse çok sağlam iş. Seneye Gökhan'ın dönüp Quaresma'nın satılma şansı da olabilir duruma göre. He ama beklenen transferleri yapamazlarsa o zaman çarşı karışır.
  • Buyuk ihtimal alexis bonservis parasi gelcek ben butce olmadigini dusunmuyorum butcemiz var tek istegim rhodolfonun takima bir an once donmesi bu elemani ozledim nedense

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

Aras bu sene töreyi unutturacak.
    töre seneye geri döner.

Kardeş arasın kaç maçını izledin harbi söyle

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

2 yabancı kaleci olabiliyor sadece yedeklerde olamıyor. Fabri rezilliğini kabullenmek istemiyorum

Hocam onu bende kabullenmek istemiyorum ama oldu maalesef kaldıki 2. yabancı kalecimizde Boyko daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Hangi saçmalığı savunduk? Ben düşüncemi söyledim,Bir Türk takımında topçu ne kadar yetenekli olursa olsun avrupadan 15 M dan 1 kuruş fazla versinler bir Türk topçuya bir daha yorum yapmıcam ben.

O zaman satalım 15e seneye satsak ne faydası olucak zaten ffp sınırlaması kalkıyor. Elindeki en büyük para kaynağını kiralamak saçmalıktan başka bişey değil. Elimizde kalsa en kötü 5 maç aldırırdı ki şenol hoca hep töreden bahsetmişti bu sezon çok daha iyi bir performans vereceğini bekliyordum. Hem para kazanamadık hem de önemli bir adamımızı kaybettik ne faydası oldu bu transferin bize ?
  • Robson kanu , kolarov , g.gomez yeterli olur mu acaba

• Bestanden kullanıcısına yanıt
    Kafasinda bizi bitirmis eleman ne kadar fayda alacaksin senol hoca tv çıktığıninda her konusmasinda gokhan takimda olacagini ve ivme kazanacagini soyledi ama gidecem diyen birini gitme kal diyemezsin ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Töre gitmeseydi keşke ya. Tamam kiralık para da iyi ama satın alma opsiyonu çok az. Yarı sezonda 18 20M avrolar konuşuluyordu Atletico vs.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 693694695696697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.