Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tore ilk devre efsane oynadi sonra yok oldu gitti. Adam gitse soversiniz gitmese soversiniz. Tore kafasinda tr yi bitirdi. Birakin gitsin oynasin orda. Elimizde kerim, olcay, q17 ve aras gibi 4 tane kanat oyuncusu var yeter de artar. Kanat Alinmasina gerek yok. Defansi halletsinler kafi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabah gazetesine konuşan Ahmet Nur Çebi, gitmek isteyen ve maaşında iyileştirme bekleyen futbolcuları açıkladı.
    SOSA VE ATİBA GİTMEK İSTİYOR

''İçerde Sosa, Oğuzhan, Tolgay, İsmail Köybaşı, Necip… Tüm bu arkadaşlarımızın beklentisi var, biraz daha iyileştirme istiyorlar. Sosa ile Atiba gitmek istiyor. 'Biz görevimizi yaptık müsaade edin gidelim' diyorlar. Bir aydan beri bunlarla uğraşıyorum. Bu benim transfer komitesi üyesi olmamı gerektirmiyor. Ben baba rolüne bürünmüşüm. Tabii ki kulüp benden faydalanacak.''

• Bence 16 ya satılmışta olabilir bizde sosa yı kiralamış gösterip sonradan bonservisini yatırmıştık. Ffp için böyle gösterilmiş olabilir. Araba ve sosa da gidecek herhalde.

• Bu Aras'i Kerim'i gommeyi de anlamiyorum.Fenere koysan ikisi de banko oynar biz begenmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Gs'ın en iyi zamanı demedim,Arda'nın en iyi zamanı dedim.

Gittiği sezon ligde 2 gol 2 asist ve 800 küsür dakika, gitmeden önceki sezon 2200 küsür dakika ve 7 gol 14 asist yapan Arda'nın 2g2a yaptığı sezon mu iyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HERKESE BENDEN CAY

Sabah gazetesine konuşan Ahmet Nur Çebi, gitmek isteyen ve maaşında iyileştirme bekleyen futbolcuları açıkladı.

''İçerde Sosa, Oğuzhan, Tolgay, İsmail Köybaşı, Necip… Tüm bu arkadaşlarımızın beklentisi var, biraz daha iyileştirme istiyorlar. Sosa ile Atiba gitmek istiyor. 'Biz görevimizi yaptık müsaade edin gidelim' diyorlar. Bir aydan beri bunlarla uğraşıyorum. Bu benim transfer komitesi üyesi olmamı gerektirmiyor. Ben baba rolüne bürünmüşüm. Tabii ki kulüp benden faydalanacak.''

Buyur hocam mişmiş değil yönetici açıklaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

Sabah gazetesine konuşan Ahmet Nur Çebi, gitmek isteyen ve maaşında iyileştirme bekleyen futbolcuları açıkladı.

SABAH

• Aras bu sene töreyi unutturacak.
    töre seneye geri döner.

• Basını galeyana getiriyordur umarım yönetim gözleri transferlerden uzaklaştırmak için. Resmen rezalet yoksa. Tamam gitsin diyordum da transfer bütçesi açmadan bu kadar ucuza gitmesi akıl alır gibi değil çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeffJason

quote:

quote:

SABAH

Fatih Doğan özel haberi gazetede yanyana fotoğrafı var Ahmet Nur Çebi ile. Ahmet Nur Çebi yem atmış, strateji yapıyor falan dersen saygı duyarım.

• quote:

quote:

İnanmadığımdan değil, çok kullanmışsın mış miş i yazasım geldi.

• Fernando! kullanıcısına yanıt
    Yani şunu mu demek istiyorsun arda iyi falan değildi 12 M bonservis ve yıllık 2,5 M atletico madrid berbat istatistiğe verdi adamlar müneccimlik yaptı,hey yarabbim

• quote:

Yani şunu mu demek istiyorsun arda iyi falan değildi 12 M bonservis ve yıllık 2,5 M atletico madrid berbat istatistiğe verdi adamlar müneccimlik yaptı,hey yarabbim

6 sene önceki piyasayla şuanki piyasa aynı mı sanki ? O zaman 40 milyonluk transfer çok pahalı oluyordu şuanda en çöpü 40a gidiyor. 12 milyon 6 yıl önceye göre çok iyi onun karşılığı şuan en az 20 milyon tamam yönetim iyi ama her saçmalığı da savunmaktan vazgeçin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Laf sokacağım diye saçmalamayın EPL oyuncusu hele ki Liverpool veya Arsenal gibi takımdaysa bize gelmek için neden can atsın akıl var mantık var. Yok favlamış falan geçin bunları.

Gökhan'ın şu an 10 m euro üstü satılacağını düşünen varsa Ahmet Bulut yerine o gitsin menajeri olsun, Gökhan'ın buna karşı çıkacağını düşünmüyorum. Buralardan konuşmak kolay.

Hiçbir kulüp kendi menfaatleri karşılanmadan oyuncusunu bırakmaz. Burası dingonun ahırı değil isteyen istediği gibi girip çıkacak ben gidiyorum diyince gidecek ben kalıyorum diyince kalıcak. Geçen sene Sosa da gitmek istiyordu. Ne oldu? Kaldı seni şampiyon yaptı. Töre'nin bu sene aldığı Fb ve Gs maçları bile 3M'den fazla gelir getirdi kulübe ki sezon başında aldığı Anadolu maçları var son maçlarda bile kornerden asisti var Avrupa maçındaki attığı gol var.

Mustafa Pektemek açıklama yapmış gitmeyeceğim burada kalıp forma savaşı vereceğim diye. Ne demek buyursun kalsın, Ismail ve Tolga Zengin de kalmak istiyormuş Fabri de gelmek için can atıyormuş Oğuzhan Sosa Atiba Gökhan da gitmek istiyormuş.... Böyle mi gelişecek bu takım???

Sosa kim Gökhan kim profesyonellik konusunda? İkisini aynı kefeye koymak bile Sosaya hakaret.

Onun dışında bu klübün menfaatleri önemliyse gitmek isteyen ama gönderilmediği için sorun çıkartan, tam performansını ortaya koymayan, yata yata maaşını alan adam da bu klübün menfaatlerine aykırıdır. 3 milyona adamı kiralık gönderiyoruz, şu an satsan bundan ne kadar fazla ederi var sanki Gökhan'ın.

Gerçi diyorum ya Ersan gibi vasat stoper rekor ücrete satıldı ama bizim taraftar ortalığı ayağa kaldırdı, neymiş şampiyonluk satılmış. Gördük neyin satıldığını. Gökhan'ın kiralanmasına tepki bu açıdan normal. Ben diyorum ki bırakın işte, gönderenlerin var bir hesabı

• quote:

Ben öyle birşey demiyorum nerden çıkardın hocam. "Türk topçusu ağzıyla kuş tutsa 12-15 Milyon arasından fazlasını vermezler.
    arda en iyi zamanında gitti 12 ye.
    Geçen sene oynamamış bir gökhanı 12 ye zaten satamazsında dediğin asistleri yapsa bile max 12 lira." Bu mesajı atmışsın bende bu yanlış diyorum Arda en kötü sezonunda 12M'e gitti diyorum

• quote:

quote:

quote:

Laf sokacağım diye saçmalamayın EPL oyuncusu hele ki Liverpool veya Arsenal gibi takımdaysa bize gelmek için neden can atsın akıl var mantık var. Yok favlamış falan geçin bunları.

Gökhan'ın şu an 10 m euro üstü satılacağını düşünen varsa Ahmet Bulut yerine o gitsin menajeri olsun, Gökhan'ın buna karşı çıkacağını düşünmüyorum. Buralardan konuşmak kolay.

Hiçbir kulüp kendi menfaatleri karşılanmadan oyuncusunu bırakmaz. Burası dingonun ahırı değil isteyen istediği gibi girip çıkacak ben gidiyorum diyince gidecek ben kalıyorum diyince kalıcak. Geçen sene Sosa da gitmek istiyordu. Ne oldu? Kaldı seni şampiyon yaptı. Töre'nin bu sene aldığı Fb ve Gs maçları bile 3M'den fazla gelir getirdi kulübe ki sezon başında aldığı Anadolu maçları var son maçlarda bile kornerden asisti var Avrupa maçındaki attığı gol var.

Mustafa Pektemek açıklama yapmış gitmeyeceğim burada kalıp forma savaşı vereceğim diye. Ne demek buyursun kalsın, Ismail ve Tolga Zengin de kalmak istiyormuş Fabri de gelmek için can atıyormuş Oğuzhan Sosa Atiba Gökhan da gitmek istiyormuş.... Böyle mi gelişecek bu takım???

Sosa kim Gökhan kim profesyonellik konusunda? İkisini aynı kefeye koymak bile Sosaya hakaret.

Onun dışında bu klübün menfaatleri önemliyse gitmek isteyen ama gönderilmediği için sorun çıkartan, tam performansını ortaya koymayan, yata yata maaşını alan adam da bu klübün menfaatlerine aykırıdır. 3 milyona adamı kiralık gönderiyoruz, şu an satsan bundan ne kadar fazla ederi var sanki Gökhan'ın.

Gerçi diyorum ya Ersan gibi vasat stoper rekor ücrete satıldı ama bizim taraftar ortalığı ayağa kaldırdı, neymiş şampiyonluk satılmış. Gördük neyin satıldığını. Gökhan'ın kiralanmasına tepki bu açıdan normal. Ben diyorum ki bırakın işte, gönderenlerin var bir hesabı

Uzun mesaj yazdım ama sildim, Töre için 3M'e satılması bile iyi fiyatın yata yata para kazanıyor diyorsan fazla tartışmaya gerek yok

• Onu bunu bırakın da. En azından artık şu, bu, o bu kadar bonservis eder dediğimiz oyuncular satılıyor. Ersan kazmasının satılmasına bile inanılmaz bir olay

Demba Ba
    Atınç
    Ersan
    Gökhan Töre

Yönetim satma işini iyi becereiyor demek ki değerini bulanı satacaksın arkadaş.
  • Fernando! kullanıcısına yanıt
    Öyle demiyorum usta. Töre yata yata kazanmıyor ama quaresmanın feda sezonundaki hali gibi takımla bağları koparıp doğru dürüst oynamadan maaş alma riski var diyorum. Yeterince profesyonel değil diyorum. Onun dışında 3 mdan fazla eder ama şu an satsak da öyle 10 m Euro üstüne satamayız. Muhtemelen Biliç de iyice ölücülük yapmaya kalktı, bizimkiler de bunu yemedi. Töre gitsin en kötü ihtimal bir sene EPL tecrübesi ile taş gibi döner takıma

• Yata yata veya haksız kazanç olayına gireceksek bu listenin en alt diplerinde yer alır Töre böyle de bir gerçek var...
  •  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
    Kamil gelemeyeceği için diğer oyuncular gelirse süper olur.
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.