Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.701
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

2. yarı çabuk yorulabilir Galatasaray. Sık sık tempoyu düşüreceklerdir olay çıkartıp. İnşallah Oğuzhan bebesi oynamaz çok etileniyor böyle şeylerden.

TOLGAY OYNAMALI BU ARAD GENELE SESLENİYORUM MİTROVİÇ İYİLEŞTİ MUHAKKAK O OYNAYACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

MİTROVİÇ MARCELO 2 LİSİ VE ADRİANO GÖNÜL BEKLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06Sabrossa89 -- 27 Şubat 2017; 2:48:20 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: 06Sabrossa89

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Galatasarayın mutlak kazanması gereken bir maç. Bu nedenle sert bir maç olacağını tahmin ediyorum. Kazanıp kazanamayacağımız önemli değil. Alternatifi olmayan mevkilerde uzun süreli sakatlık vermeyelim, başka bir şey istemiyorum.

Tudor karabükte bizi 11 kişi defans yaparak yendi

Gs de bunu yapamaz yaptıramaz

Herkes ümidini tudora bağlamış

İlk golü atarsak hiç şansları yok

evet savunma oyuncusu anlayışından birincil önceliği savunma ama bura Türkiye 3 takım fb gs bjk aslen hücum takımıdır kimse 25 bin 35 bin 40 bin kişi takımının defans yaptığını görmek isteyerek 100 ....+ ücret ödeyip maça gelmez defans yapmak acizliktir ama deplasmansan bu maruz görülür derbilerde normal ama ev sahibi olarak bu stratejiyi ön görüyorsan yuhalanırsın bunun karşısında tudorun ne yapacağını düşünüyorum bizim şu kadar yıldızımız var bak uefadan 1 yıllığına aldığımız sonra bibloları müzemizde olan 2 güzide kupamız var ballandıra ballandıra anlatıyoruz tek avuntumuz diyen güruh adına defans odaklı başlatırsa yönetim istifa sesleriyle maç izleriz

max 60 dakkalık kondisyonu ki eğer yoğun baskı yaparsa daha erken kırılabilir önemli olan ilk 10 dakka nasıl başlayacak oyuna kontrollü mü yoksa Allah ne verdiyse

KONTROLLÜ OLURSA İLK YARI BERABERE FİT

OLMADI HURRA DERSE KONTRADAN BİNDİRMEYLE ATARIZ 1 TANE KAPANIRIZ GERİ SONRA GENE AÇIK BULURSAK KONTRA KAFA GOL

SLOGAN

KAFA+GOL BUNA ÇARE BULAMAZLAR ÇARE İSTİYOLARSA 5-5-0 OYNASINLAR

Oyunun ilk yarısında bir gol bulup önde kapatırsak. Bence 2.yarı fişi çekeriz.

Ara ara Çok Tehlikeli Etkili hucümlarla Galatasarayda "Allah'ını seven defansa gelsin" modu ortaya çıkıcaktır

• Binbaşı
    1417 Mesaj
    Gs maçtan 2-3 gün önce yıldızlar ile ilgili gönderme yapmış peki soruyorum size kaçı hakkınız? Biz gururla İlhan mansız ve Sergen yalçın formaları giyebiliyoruz. Siz hakan şükür ve arif erdem formaları giyip sokağa çıkabilirmisiniz ? Başarısızlıklar üst üste gelince hemen yıldız sayısı muhabbetine giriliyor. Helal olan 14 şampiyonluk, haram olan 20 den büyüktür bunu unutmayın. Yıldızlarınız kadar şerefinizde RETRO.

Orijinalden alıntı: Kairros.

Gs maçtan 2-3 gün önce yıldızlar ile ilgili gönderme yapmış peki soruyorum size kaçı hakkınız? Biz gururla İlhan mansız ve Sergen yalçın formaları giyebiliyoruz. Siz hakan şükür ve arif erdem formaları giyip sokağa çıkabilirmisiniz ? Başarısızlıklar üst üste gelince hemen yıldız sayısı muhabbetine giriliyor. Helal olan 14 şampiyonluk, haram olan 20 den büyüktür bunu unutmayın. Yıldızlarınız kadar şerefinizde RETRO.

sanırım müzemiz müzemiz diye bahsediyorlar sorsunlar müzelerinde bu yıldızları uefa kupalarını getiren kadroda yer alan bu kişilerin neden forması yok neden emek vermedi mi acaba yoksa bizim bilmediğimiz başka sebepler mi
    |
    |
    Gsliler bu maca asiri konsantreler takimda da aynisi vardir muhtemelen. Asiri konsantrasyon zarar verir. Bunu lehimize cevirmeliyiz. Macin basinda gs coskulu baslamaya calisacaktir o dakikalarda topu ayagimizda tutup hem onlari kosturmamiz gerek hem de seyirciyi sogutmak gerek. Tempoyu dusuk tutacagimizi dusunuyorum. Igor da arkada acik vermek istemeyecektir zaten semih bek oynayacakmis. İlk yari 0-0 bitmesi muhtemel. Mac sonu da 0-0 olursa sasirmam. Ama %90 alt olacaktir maks 1-1 biter.

|
    |

Yine kanserli zor bir maç olacak. Kimse rahatlık beklemesin. Hatta berabere kalırsak müthiş olur.
    |
    |

iPhone 8 - Bang&Olufsen H3
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: GökyüzüMavi

quote:

Orijinalden alıntı: 06Sabrossa89

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Orijinalden alıntı: Furuichi

Galatasarayın mutlak kazanması gereken bir maç. Bu nedenle sert bir maç olacağını tahmin ediyorum. Kazanıp kazanamayacağımız önemli değil. Alternatifi olmayan mevkilerde uzun süreli sakatlık vermeyelim, başka bir şey istemiyorum.

Tudor karabükte bizi 11 kişi defans yaparak yendi

Gs de bunu yapamaz yaptıramaz

Herkes ümidini tudora bağlamış

İlk golü atarsak hiç şansları yok

evet savunma oyuncusu anlayışından birincil önceliği savunma ama bura Türkiye 3 takım fb gs bjk aslen hücum takımıdır kimse 25 bin 35 bin 40 bin kişi takımının defans yaptığını görmek isteyerek 100 ....+ ücret ödeyip maça gelmez defans yapmak acizliktir ama deplasmansan bu maruz görülür derbilerde normal ama ev sahibi olarak bu stratejiyi ön görüyorsan yuhalanırsın bunun karşısında tudorun ne yapacağını düşünüyorum bizim şu kadar yıldızımız var bak uefadan 1 yıllığına aldığımız sonra bibloları müzemizde olan 2 güzide kupamız var ballandıra ballandıra anlatıyoruz tek avuntumuz diyen güruh adına defans odaklı başlatırsa yönetim istifa sesleriyle maç izleriz

max 60 dakkalık kondisyonu ki eğer yoğun baskı yaparsa daha erken kırılabilir önemli olan ilk 10 dakka nasıl başlayacak oyuna kontrollü mü yoksa Allah ne verdiyse

KONTROLLÜ OLURSA İLK YARI BERABERE FİT

OLMADI HURRA DERSE KONTRADAN BİNDİRMEYLE ATARIZ 1 TANE KAPANIRIZ GERİ SONRA GENE AÇIK BULURSAK KONTRA KAFA GOL

SLOGAN

KAFA+GOL BUNA ÇARE BULAMAZLAR ÇARE İSTİYOLARSA 5-5-0 OYNASINLAR

Oyunun ilk yarısında bir gol bulup önde kapatırsak. Bence 2.yarı fişi çekeriz.

Ara ara Çok Tehlikeli Etkili hucümlarla Galatasarayda "Allah'ını seven defansa gelsin" modu ortaya çıkıcaktır

Sen ben burada yırtınsakta önemi yok önemli olan takımın başındaki teknik adamın ne düşündüğü takımın patronu o hatalar hamleler taktikler tercihler her neyse her şeyin sebebi ve sonucu o maçın adamı yada maçın günah keçisi olacak kişi belki maç sonrası çok konuşulacak yere göğe sığdırılamayacak belkide yerin dibine sokulacak dediğim gibi biz sadece tartışırız taraftarız destekleriz katkıda bulunuruz gerektiğinde sen ben o fb gs bjk büyük klüpleriz (100 yıllık çınarlar)ayağımız yere vurdu mu o stadı inletiriz biz varsak takım var biz yoksak takım yok ruh yoktur onların oynamaya da bir sebebi yoktur bekleyip izleyip göreceğiz ondan sonra tartışacağız biz izleyiciyiz verdiğimiz emeğin beklentinin karşılığı içerisindeyiz inanıyorum ki istediğimiz sonucu alacağız hayırlısı olsun kazasıyla belasıyla biter inşallah umarım yarın bu saatlerde imkan olursa futbol konuşuruz pozisyonları konuşuruz

İyi geceler
    |
    |

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Talisca şöyle uzaktan bir yapıştırsa ne güzel olur be hadi kartalım!

Bak bak bak Rıdvana bak sen..Azizle görüşmüş gene almış talimatı şimdide yabancı kuralı için zemin hazırlamaya çalışıyor.Küme düşünce 14 yabancıyı ne yapacaklarmışta mış mış.. Şimdimi aklınıza geldi küme düşen takımı halini anlamak..
    Ulan Şeytan Rıdvan çok fenasın.Ama yemezler !

Orijinalden alıntı: Kairros.

bir kaç velet kupalarımızın çoğunu fetö ile aldığımızı demeye getirmiş. ulan cahil,türk futbol tarihinin en yetenekli jenerasyonu 96-2000 arasında bizdeydi,üstüne üstlük hagi,taffarel,capone gibi adamları da transfer etmişiz. ne yapacaktık şampiyon olmayacak mıydık? iyice şımardınız siz,yarın bir alalım aklınızı da kim büyük kim küçük öğrenin.

• Yarbay
    2439 Mesaj

Cevap yazmayım dedim ama duramadım. Pardon da hangi çapınıza, oyuncunuza, oynadığınız oyuna güvenerek bunu yazdın merak ediyorum. Oynadığınız futbol ortada, kaleciyle bir orta saha oyuncusunun oyunuyla buraya kadar geldiniz. Akşama belli olacak herşey heyecanlısınız biliyorum ama geçecek heyecanınız.

|
    |
    Olivier17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

With Donanımhaber since 2005
  • Yarbay
    2439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Atınç oynayacaksa 3-4 tane atar Gs.

Yoh a....

|
    |

With Donanımhaber since 2005
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    ŞAMPİYON FENER LEN.

SÜT KUPASINDAYIZ LEN.

LENS 100 MİLYON OLM.

İTAAT ET LEN.
    |
    |
    Umarım yanılırım, fener puan kaybetmişken, lig farkı açılmasın, ligde, maça gelen taraftar ve mac satın alan izleyici sayısı düşmesin diye yine bir katakulli olacaktır. Zaten hakemin yanlı kararlar verdiğini biliyoruz. Derbi maç var neden Cüneyt Çakır i vermezsin anlamıyorum.

Necip, elinde bomba geziyor sahada, bazen o kadar akilsiz hareket yapıyor ki anlam veremiyorum. Umarım takım sinirine de hareketlerine de dikkat eder..

Akşam maçı izleyip göreceğiz. İnşallah hakemlerin yanlış karar vermediği bir maç izleriz

|
    |

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4694 Mesaj

Rıdvan ne derse #Hayır len.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    Ricardo Quaresma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7818 Mesaj
    Günaydın hayırlı haftalar olsun inşAllah beyler.

|
    |
  • Binbaşı
    1837 Mesaj
    Geçen 23 ocakta doğum günümdü, maçı kazanmıştık. Çifte kutlama oldu, bugünde iş görüşmem var uzun bir aradan sonra hadi bugünde çifte kutlama yapalım kartalım
üniversite
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.