Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5004. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50025003500450055006
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oğuzhan'ı beğendiğimizi kim söyledi. İkisi de yetersiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Cenke 3 kisi basiyolar ve destek yok bizden,ayni sekil quaresma nin gotunden ayrilmiyor tutan oyuncu.

Bi aboubakar lazim defansini bozucak gs nin

Tabi şenol hoca kazanmak istiyorsa alır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk yarı 0-0 iyi skor. İkinci yarı daha baskılı oyun izleriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pas yapma, 3. alana top taşıma ve kanatlara oyunu açma yönünden çok kötü bir 45 dakika.

Oğuzhan çok geride kalıyor, Talisca kayboluyor, Babel top tutamıyor. Tabi bunda Gs'nin presli alanı daraltan oyunu da var.

Aslında Gs defansı önde adam akıllı araya kaçan olsa veya dikine gidebilen birileri olsa Gs çok açık verir.

Adamlar üçlü defans oynuyor ve kanat adamları ileri geri gidip geliyor. Bu oyun çok yorabilir Gs'yi. Artı yukarıda dediğim gibi baskı pres, kondüsyonu sınırlı olan takımı kötü etkileyebilir.

Belki de Şenol hoca Gs'nin bu oyununu tahmin etti ve buna göre plan yaptı. Plan şu olabilir: Gs'yi yor oyundan düştükleri anda sonuca git.

Ama bu oyun mantığında çok birşey değişeceğini sanmıyorum. Maç ya 0-0 yada atanın galip geleceği şeklinde oynanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Cenke 3 kisi basiyolar ve destek yok bizden,ayni sekil quaresma nin gotunden ayrilmiyor tutan oyuncu.

Bi aboubakar lazim defansini bozucak gs nin

sneijder'in "lan adamimi kaybettim" telasiyla arkasina sagina soluna bakip oguzhan'a yapistigini gordum ben

evet sneider oğuzhanı marke ediyo onu farkettim maçta ne oldu belli değil onun dışında aman sütüm dökülmesin hesabı oynuyo 2 tarafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Biraz futbolumuzu oynayalım yeneriz gs leş adamlar 5 defans çıkmış sanki galibiyete ihtiyacı olan onlar değil de biz
  • Imaginations kullanıcısına yanıt
    Dediklerin iyi güzel.

45+1'de kontraya çıkarken Babel'in topa basıp stop edip geriye oynamasına ne diyorsun? Bırak Allah aşkına 1 puana çıktıysak bile bu atak yapmadan maç tamamlamamız gerektiği anlamına gelmiyor. Keza asıl amaç 1 tane atıp üstüne yatmak olmalıydı. Çünkü galatasaray bir gol bulursa gol atmamız çok zor.

• üstte paylaştığım bir şeker kız var birde maviş vardı onu kaçırdım ah ya çok hızlı geçti

Allah sahibine bağışlasın

• Herkes PES mantığıyla maçı izliyor. Her ara pas gol olacak, hiç olmadı tehlike olacak. Takım gayet aklı başında top oynuyor. Geride eksik yakalanmıyor. Kanatları açmıyor. Hücum pres yapıp top çıkartmıyor. Bulursak atarız, yoksa bir puan gayet iyi. GS ile puan farkı açılmaz belki ama adamları da FB'nin kucağına itmiş oluyoruz. Şampiyonluktan ziyade arkadam gelene geçilmemekte çalşırlar.

• Ya o değilde bu gs değilmi en çok hava toplarından gol yiyen niye hiç bu yönde çalışmıyoruz.
  • Semih Kaya oynuyor sağ bekte , bunu değerlendirmemiz lazım.

• Imaginations kullanıcısına yanıt
    Beraberlik %90 ise kazanmak %100

Gs 3. Başakşehir bu hafta kazandı berabere kalırsak fark 2 hocam yapmayın

• Adamlar topun olduğu bölgeye ölümüne baskı yapıyorlar, hoca bunu düşünüp bir formül uretmiyor ! Atiba q7 başta olmak üzere adam adama oynuyorlar bunu görüp sürpriz adam koşu ve pasları yaptırmıyor bunu gorememek

• inler girmeli oğuzhanın yerine babel yerine de aboubakar düşünülebilir.
  • Lincoln Burrows. kullanıcısına yanıt
    Bek falan oynamıyor semih kaya.
    Maçı nasıl izlediğin belli. Galatasaray 5-4-1 oynuyor. Beklerde yasin ve carole var.

• Cenk Tosun kaleciye kosu yapmak ve Oguzhan Ozyakup top ayagina gelir gelmez geri pas yapmak icin uretilmistir :D

• mahsur kalan adam M kullanıcısına yanıt
    her maç asarız keseriz futbolunu ancak real,chelsea oynar bakma bunlara hocam.
  • Cenk'e saçma sapan sallamayı bırakın. Adam yapabileceği en iyisini yaptı şu ana kadar. Destek göremedi. Cenk'in bu maçın tamamını çıkarması lazım. Böylesine kapanan Galatasaray'a karşı yapılacak şey dikine dribbling oynayan bi oyuncu. O da her ne kadar söylemek istemesem de Tolgay. Ozi-Tolgay,Babel-Aboubakar değişikliği bize maçı getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 27 Şubat 2017; 21:3:3 >
  • Abou yu alırsa eğer maçın adamı olacak ahanda diyorum ya golü kaçırarak ya da atarak.

• Atınç Atınç diye çocuğun günahını aldı millet kabak gibi meydanda ki bayıldığınız Talisca Q7 kayıplarda..Tabi onlara bir şey denmez ..Çünkü biri gol atıyor arada diğeri de tirivela atıyor..

• 
Sayfa: önceki 50025003500450055006
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.