Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (5003. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 50015002500350045005
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Cenk'e laf ettirmeyip Gomeze boş kale golcüsü diyenler napıyonuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beklediğimden iyiyiz ama orta yapmıyoruz

• Beraberlik yeterli sonuç ama yine kendi futbolumuzu oynamıyoruz ne yazık ki.
  • Bu Oğuzhanın hala büyük maçlarda yok olduğunu kabul etmeyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.yarıya Abou ile başlarız umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Klasik derbi beşiktaşı 0 oyun oğuzhan 0 babel 0 talisca eh biraz çabalıyor q7 0 filozof babeli çıkarır defansif adam alır 2. yarı 1 puana oynar

• Oğuzhan iyice delirmeye başladı toptan kaçıyor artık. Atiba 45 dakika boyunca oyun kurmaya çalıştı ya. 10 numaraya koyarız yok oynayamam dersin 8 numaraya koyarız forvetten çıkmazsın. Delireceğim ya.

• bana bizim beceriksizligimizden cok gs top bizdeyken topun arkasina 5-4-1 seklinde direk dizildigi icin oynayamadik gibi geldi. karabuk macinda yaptiginin bi benzerini yapiyor tudor, durdurmaya yonelik oynuyor gs.

fakat galibiyete kesin ihtiyaci olan taraf biz degiliz, onlar biz orta sahadaki etkisizligimizi kiracak bi hamleyle baslayabiliriz belki. cok kalabalik yerlesiyolar cunku.

• Kairros. kullanıcısına yanıt
    Topçu falan değil her kaptırdığı top gol oluyor, Liverpool'a attığı golün ekmeğini yiye yiye bugünlere kadar geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenke 3 kisi basiyolar ve destek yok bizden,ayni sekil quaresma nin gotunden ayrilmiyor tutan oyuncu.

Bi aboubakar lazim defansini bozucak gs nin

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Topçu falan değil her kaptırdığı top gol oluyor, Liverpool'a attığı golün ekmeğini yiye yiye bugünlere kadar geldi.

Size oğuzhan denen hanım evladı müstahak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Ah tolgay ah keşke şu oğuzhana verilen şans sana verilse

oynayınca görüyoruz Tolgay'ı küçük maçların adamı

Tolgayı kaç kere atibanın yanında izledin bu sene, merakımdan soruyorum? Mevkisi olmayan 10 numara pozisyonunda ne bekliyorsunuz bu adamdan anlamıyorum ki.

bu sezon 30 maça çıkmış yarısını da Atiba'nın yanında oynamış bir oyuncu hepimizin büyük beklentileri var ama ne yazık ki bekleneni veremiyor tabi bu maç için konuşursak 2.yarı Ozzy-Tolgay değişikliği olmalı
  • Oğuzhan göstere göstere bir kez daha bizlere demek istiyorki ben kocaman bi balonum küçük maçların büyük topçusuyum.
  • Arkadaş bu maçtan 1 puan almak demek %90 şampiyon olmak demek sizin kafanız almıyor mu bunu?

Halen korkak futbol oynuyoruz, top çeviriyoruz diye hocaya kızan adam var. Yahu hoca 1 puan alabileceğinin ve o 1 puanı aldığı an 7 puan gerideki gs nin piskolojik olarak biteceğinin farkında. Neden gereksiz risk alıp kazanmaya oynasın ki? Hadi oynadı ve kazara kaybettik. Puan farkının düşmesini geçtim gs o gazla çok zor puan kaybedecek. Bize Şenol Güneş vallahi fazla. Bize bütün maç atak yapmaya çalışıp maçı kaybedip maç sonunda futbolcularımla gurur duyuyorum diyecek teknik direktör lazım.
  • Cenk'in ne yapmasını bekliyorsunuz anlamıyorum ki? Geriye geliyor adam kovalıyor ve istekli de. Oyunu kendi sahamızda kabullendiğimiz bir taktik var ve beraberliğe oynuyoruz. Cenk tek başına orta sahayı mı geçip gol atacak. Hala Gomez muhabbeti yapan var, al o zaman ikinci yarı Gomez'i sokarsın oyuna artık, yahu adam seni istemiyor hala derbi esnasında arkasından güzelleme diziyorlar. İnanılacak gibi değil.
  • Kanatların çalışması lazım. Ortadan delmek zor 11 kişi kapaniyorlar

• Cenk çöp abou girisn. Ozidr yine leş.

Atınçın yaptığı penaltı falan değil öyle ucuz penaltı olmaz ama atınçın bu dengesizlikleri 2. Yarı penaltıya vs sebep olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Cenke 3 kisi basiyolar ve destek yok bizden,ayni sekil quaresma nin gotunden ayrilmiyor tutan oyuncu.

Bi aboubakar lazim defansini bozucak gs nin

sneijder'in "lan adamimi kaybettim" telasiyla arkasina sagina soluna bakip oguzhan'a yapistigini gordum ben

• Yav bu Cenk size ne etti ? Adam hiç durmadı pres yaptı çalıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Oğuzhan göstere göstere bir kez daha bizlere demek istiyorki ben kocaman bi balonum küçük maçların büyük topçusuyum.

oğuzhan ve cenk zaten

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 
Sayfa: önceki 50015002500350045005
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.