Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46594660466146624663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tosic'e çok az para vermişiz en az 2m vermeliydik çünkü o Sabri'nin boğazını sıktı tabi bir de tankın önündeki pozu var yine de helal olsun yönetime yaptıkları her iş doğru asla hata yapmıyorlar.
  • Takımda minimum 4 stoper olması lazım önümüzdeki sezon.Marcelo,Mitrovic ve 1 stoper alınacak gibi duruyor.4. isim için bonservis bedeli ödemeden 1.25 milyon euroya Tosic performansı verecek isim önermeden Tosic eleştirisi komik kaçıyor.Kim alınsın buyurun söyleyin madem
  • Tosicle sözleşme yenilemeye gerek varmıydı? Sadece soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

hayirli cumalar dostlar yeni is yerinden yaziyorum ilk mesajim

Pazar gunu feneri gomelim

hayırlı olsun Allah utandırmasın

pazar gününü bekleyemiyorum vakit geçmiyor

edit: geçen sene attığımız tüm goller. belki başka vakit geçirmek isteyende vardır

eyw bro gaza geldim video yu ofistekilere gosterdim ztn besiktas saatim ve anahtarligimla ilk gunden beri besiktasin reklamini yapiyorum her yerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Takımda minimum 4 stoper olması lazım önümüzdeki sezon.Marcelo,Mitrovic ve 1 stoper alınacak gibi duruyor.4. isim için bonservis bedeli ödemeden 1.25 milyon euroya Tosic performansı verecek isim önermeden Tosic eleştirisi komik kaçıyor.Kim alınsın buyurun söyleyin madem

NOKTA
  • Uefa, Vodafone Arena'nın 2019 Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Süper Kupa finalleri için aday olduğunu duyurdu.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 3 Şubat 2017; 15:9:54 >
  • Derbide 3 tane atma şansımız kaç beyler

• deli gibi eleştiriyorlar !
    4,2 mito ya çok diye,
    hatta iftarı bile görmeye başladım ! komisyon vb.

kardeşim bizde bir alemiz,
    genç diye alıyoruz, askjhda.lskhfdiksalhjdiaskjfd
    parası çok, asklihfsdŞKF<ÖSDİCSDfjSDPOF
    maaşı çok, liksadnfdl.kfdn.encÖD.MB Csdl.mfnsd.rlkjFN
    ELDEKİNE İMZA ATTIRIYORUZ auwwıoewıoaifihllkisdnkfviklsadkjfsd

ne yapalım ?

bence FİKO BAŞKANIM gereğini yapıyor,
    başkanım ellerinde öperim devam...
  • khan_1903 kullanıcısına yanıt
    Süper Kupa'ya nasıl aday oluyoruz anlamadım. Süper Kupa fiks olarak Stade Louis II stadında oynanmıyor mu her yıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Uefa, Vodafone Arena'nın 2019 Uefa Avrupa Ligi ve Uefa Süper Kupa finalleri için aday olduğunu duyurdu.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

2019'da bir UEFA Kupası yakışır o zaman bize.

• khan_1903 kullanıcısına yanıt
    patlama işi biraz sıkıntı odu gibi ama hayırlısı
  • Cenk Tosun’dan açıklamalar

• MAAŞALLAH'ım var
  • Hocam belli ki eskilerden değilsin, yoksa bu mesajı atmazdın

Beni sevmen veya sevmemen önemli değil, Tosic'e yapılan sözleşmeyi ben sevmedim mesela bu sözleşmenin Beşiktaş'a zarar verdiğini düşünüyorum. Beşiktaş için zarar yazan şeyleri sevmemen benim için daha önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Francis

Süper Kupa'ya nasıl aday oluyoruz anlamadım. Süper Kupa fiks olarak Stade Louis II stadında oynanmıyor mu her yıl?

Eskiden öyleydi ama değişti artık dostum.Mesela geçen sene final Norveç'teydi.
  • Fernando! kullanıcısına yanıt

ne kadar eski olmamı istersin ?

15,
    20,
    25,
    30...

bırakın bu işleri,
    işiniz gücünüz BAŞKAN'a yönetime sallamak,
    size ÇORAPÖREN lazım ama yazamıyorum bile adını,
    BEŞİKTAŞ'ıma zaten ok acı çektirdi,

yazdıkların tutarsız !
    lütfen bana cevap yazma,
    sana SELAM olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Takımda minimum 4 stoper olması lazım önümüzdeki sezon.Marcelo,Mitrovic ve 1 stoper alınacak gibi duruyor.4. isim için bonservis bedeli ödemeden 1.25 milyon euroya Tosic performansı verecek isim önermeden Tosic eleştirisi komik kaçıyor.Kim alınsın buyurun söyleyin madem

Abi geç bunları yaw Gençlerbirliği uzatmamış Avrupa'da batırmış adamı neye arıyacam. Sırf şampiyonluk yolunda moral olsun diye opsiyonu kullanır 950k'dan 1 sene daha uzatırım.

Peki 33 yaşındaki 4.stoperin 1,25 Milyon Euro alırken ilk 11'e transfer etmek istediğin eli yüzü düzgün adamın en az 2 Milyon Euro alacağını inkar edebilir misin bana??

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

ne kadar eski olmamı istersin ?

15,
    20,
    25,
    30...

bırakın bu işleri,
    işiniz gücünüz BAŞKAN'a yönetime sallamak,
    size ÇORAPÖREN lazım ama yazamıyorum bile adını,
    BEŞİKTAŞ'ıma zaten ok acı çektirdi,

yazdıkların tutarsız !
    lütfen bana cevap yazma,
    sana SELAM olsun...

Ben yaş mevzusu yapmam, sadece beni tanıyan eski üyeler mizacımı bilir demek istediğim buydu. Tosic'e 950k'dan 1 sene uzatacakken alel acele 1,250'den 36 yaşına kadar söxleşme yapılıyorsa ve bunu beğenmiyorsan NEDEN DEMIRÖREN HAYRANI VE BEŞİKTAŞ DÜŞMANI ilan ediliyorum.

Neden yalaka yancı olmam lazım kardeşim??? Senin sevmediğin ben değilim senin sevmediğin benim Fikret Orman'ı eleştirmem.

Demirören'in 2008 yılındaki ibrasının iptal edilmesine yol açan kazanılmış Fulya Davası'nı temyize götürüp iptal ettirmek isteyen Fikret Orman değil mi? Açık net cevap ver buna lütfen.

• NİGHTROD kullanıcısına yanıt
    Şenol Hoca 10 gün önce sol stoper istedi abi tuttuğu falan yok abi geçen devre arası git kendine kulüp bul demiş. Hoca Necip'i bile denedi defansta, hala Tosic oynuyorsa bunun sebebi sadece ve sadece MECBURIYET.

Fabri'yi bile eleştiren hocanın Tosic'i beğeneceğini hiç düşünmüyorum bile. Hele sezon sonundan beri hakemler Beşiktaş'a kıyak geçiyo diyolar buna koz veren Tosic, her maç bi ekranda posyonu tartışılıyor sezon başından beri, bu hiç hoşuma gitmiyor

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    kardeşim ;
    yeni işinde başarılar dilerim,

İNŞALLAH pazar günü kazanacağız..
  • 
Sayfa: önceki 46594660466146624663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.