Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4434. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44324433443444354436
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kerim konusunda hem yönetim hem hoca suçlu. Önceki sene süre bulduğu her dakika iyi işler yapmış adamı Caner, Cenk ya da Adriano'yu kanatta oynatmak için 6 ay kulübede beklettiler. Madem böyle bir düşünce vardı yazın satılsaydı. 5 gol 5 asist yapmış geçen sene. Töre Olcay ya da Quaresma'dan daha fazla katkı yapmış aldığı süreye göre. Sadece farkı artıran goller değil tek başına kurtardığı maçlar da oldu. Gs Sivas Rize vs. Milli takıma bile çağırıldı bi ara formu sayesinde. O haliyle yazın satılsa en az 5-6 m euro ederdi. Ama bizim yönetim ne yaptı. Potansiyeli var diye satmadı ama 6 ay kulübede bekletti. Yemişim Caner'ini Adriano'sunu. Sen 3 senelik topçuna güvenmezsen, sürekli oynatmazsan böyle ucuza gönderirsin. Varsın sol kanat çalışmasın. Zaten koca devre tek kanattan atak yaptık. Oynaya oynaya gelişir oyuncu.
  • Yönetim forvet al yoksa sene sonu çok ses cikar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jackson Martinez derdimize çare

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayaller Torres,Jackson Martinez

Gelicek olan Mitrovic gibi bilinmeyen bir adam

• Hayaller Jackson Martinez, Fernando Torres

Umarım Hayatlar Leonard Kwuekue olmaz.

• Kweuke'ye razı bir dünya taraftar var bende dahil

O değilde yerli oyuncu sayımız çok azaldı aman dikkat diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lazzow -- 20 Ocak 2017; 23:54:1 >
  • Bu kadar sessizliğin ardından Kerim'in bi anda satılması ve Metin Albayrak'ın trasnfer yapmayacağız ama bi sürprizde olabilir demeside eklenince bence gelecek o Forvet trasnferi.
  • kwuekue gelse kotu olmaz. ben olumlu karsilarim.

senol gunes bursadaki fernandao gibi kullanir onu.
  • Budkivsky felan almayacağımız kesin alırsak çoğunluğun kabul edeceği ismi cismi olan birini alırız

• Ntv gent maçini izledimde Kalu diye bir kanat oyuncusu almislar cok begendim.

Buda transfermarkt'i;http://www.transfermarkt.com.tr/samuel-kalu/profil/spieler/424051

Kendisinin resmi olmasada zenci brumaya benzeyen bir arkadas

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremus -- 21 Ocak 2017; 0:26:10 >
  • Kweuke 'yi bende seviyorumda oda çok fazla kendini yere atıyor ceza sahasında
  • ulloa gelecek gibi hissediyorum ayrılmak istiyor

• Martinez gelir

• Bana da ulloa yakin geliyor. İngiltere piyasasiyla aramiz iyi. O budvinsky falan gelmesin de. Adam ukraynali mehmet batdal.

• Çinden santrafor geliyor ama martinez değil. Pivot santrafor özelliği olan, avrupa kökenli bir oyuncu. Kiralık geliyor, daha fazla detay veremiyorum maalesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flo_Rida

Çinden santrafor geliyor ama martinez değil. Pivot santrafor özelliği olan, avrupa kökenli bir oyuncu. Kiralık geliyor, daha fazla detay veremiyorum maalesef..

• quote:

Çinden santrafor geliyor ama martinez değil. Pivot santrafor özelliği olan, avrupa kökenli bir oyuncu. Kiralık geliyor, daha fazla detay veremiyorum maalesef..

Yok yavv

• quote:

• Flo_Rida F kullanıcısına yanıt
  • kapanan takimlari bir turlu acamadigimiz maclar olacak, son dakikalarda cenk yada abu nun kale icinde kacirdigi da...ve sonunda traftar isyan edecek... bence bunu biliyor olmali yönetim,ama istediginiz özelliklerde ve fiyatta forvet bulamadigimizi tahmin ediyorum...ki bulsak hemen alirlardi...

yani düşünun, tores i örnek alalim;kendisinin gelmek istedigini varsayalim..ok

takimiyla gayet makul anlasma yaptik ..ok

sonra yönetim söyle dusunuyor olabilir mi ki sizce,forvet haytimiz yeterli ,babali de taliscka yida forvete koyabiliriz ,bicze gerekli degil...

olayin özeti dedigim gibi.bize uygun forvet bulamiyoruz.bulsakta mali durumumuz uygun degil

• 
Sayfa: önceki 44324433443444354436
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.