Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44264427442844294430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Mitrovic nasil oynadi

iyiydi . Biraz daha fazla oynasa tosic ve marceolu yedekte kalır
  • Her zamanki gibi
    İnler vasat
    Ömer yetersiz
    Q7 bireysel saçma ortalar

Diğerleri ölçü değil,

Sadece utkunun kurtarışları güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 19 Ocak 2017; 21:23:17 >
  • MAÇIN ÖZETİ ŞUNU GÖSTERDİ WE NEED A FORMARD
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Ey Fikret orman kanat ya da forvet almazsan istifa et

Fikret Orman: tm

Sesli güldüm
  • güncel piyasa değeri 4,5m euro olan gelecek vaadeden kerim'i 2,5m euro ya satmak bir sonraki satıştan %20 pay falan olayı boş açıkçası şaşırdım kötü bi tercih oldu.800 bin euro falan geleceği söyleniyor satılan takım premier lige çıkarsa ama çıkmaları da imkansız 16. sırada gözüküyorlar.Tamamen yanlış bi hamle
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

Mitrovice 1.5 versek hatta 2 falan neyse derdim fena değil ama 4.2 lik kesinlikle değil yani ekstra bi artısı yok gibi bence tabi 1 maçtan belli olmaz ama anca yedekde bekler ligde

Toplam ucreti 4.2 M euro

Bu sezon bedeli 600 bin euro geri kalan sezonlar icin 1.2M euro yinede bos bi transfer bence de forvet almadan bu adami almak sacmalik

sadece bonservisi 4.2
  • Kaybedenler Kulübü

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Pedro Miloseviç delgado ersan rhodolfo gibi adamlara yatırılan parayla üst düzey stoper alabilirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan Aydoğan

https://www.instagram.com/p/BPcvoBYAmsF/?taken-by=oguzhan_ay97

Oğuzhan iyi bir Beşiktaşlı ama adamın yüzüne bakmıyor Şenol hoca. Diğer gençlerin oynayıp bunun oynamaması tuhaf.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Oğuzhan Aydoğan

https://www.instagram.com/p/BPcvoBYAmsF/?taken-by=oguzhan_ay97

Oğuzhan iyi bir Beşiktaşlı ama adamın yüzüne bakmıyor Şenol hoca. Diğer gençlerin oynayıp bunun oynamaması tuhaf.

Hocanın suratını kapıyı çarmış gibi bi söylenti var. Ne kadar doğru bilemem ama adam u21'de akıyor. Altyapısı, talipleri felan belli. Bi durum olmasa hoca neden oynatmasın ?

• Offf hala transfer yok

• kuarejzmaaa kullanıcısına yanıt
    Kerim in gelişeceği felan yok. Adam 3.5 yıldır aynı.
    Ayrıca ben şans verilmediğini düşünmüyorum. Hem bilic hem Şenol hoca yeri geldiğinde oynattı.
    Kerim özellikle fiziksel olarak gelisemedi ve katkı yapamadı.
    200 bin Euro ya giden Olcay bu takıma çok şey katmıştı ama Kerim için böyle bir şey söyleyemeyiz.
    Sonuç olarak 2.5 milyona Kerim'i satmak başarılı bir hamledir.
    Yolu açık olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkezin sırası var oğuzhanında sırası gelecek şu an kupa maçlarında oynayan çocuklar senelerdir emek veriyorlar oğuzhanada sıra gelecek u an as kadrodaki oyuncular arasına zaten giremez ama çk yetenekli çocuk önümüzdeki sene takıma ısındırılmaya başlarlar özyakup tolgay falan satılınca çok işimize yarayacak geleceğin yıldızlarından olacak
  • meten1903 kullanıcısına yanıt
    Bugün yedek kulübesinde 5 oyuncu vardı. En azından yedekte oturtulabilirdi. Bu da bir moral.

Tabii görsele bakınca biraz güçsüz gibi görünüyor. Kollar çöp gibi. Fizik olarak bayağı bir yol katetmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 19 Ocak 2017; 22:12:59 >
  • Şu Mitrovic'i öven arkadaşlar ne gördü bilmiyorum ama bence çok boş bi transfer. Rhodolfo'nun bitik hali bile 3 gömlek daha iyi. Gökhan İnler mümkünse Çin'e satılmalı. Ömer Şişmanoğlu çok geriye gitmiş, eskiden daha iyiydi. Kerim'in satılması çok doğru bir karar. Aras çok iyi oyuncu, umarım sürekli oynar.

• Mitrovic'i zorlayacak, kalitesini gösterecek bir maç değildi bu maç. En azından birkaç lig maçında oynarsa gerçek gücünü görürüz. Şenol hoca yedek oynatmak için almadık diyor ama Marcelo - Tosic ikilisini de bozacak gibi görünmüyor. Ha Tosic'i ille de oynatayım ama Mitrovic de oynasın derse sol beke Tosic'i koyar.
  • adam halen mitrovic'i eleştiriyor. Görende mitrovic sürekli oynayan bir oyuncu . Hele bir soluklan yiğidim . Adam daha yeni geldi takıma .

Bu takımda şu an eleştirilecek son kişi mitrovictir. Siz gidin tolga yı , q7 yi ,beck 'i eleştirin
  • Aynen öyle fizik çalışması lazım kesinlikle yoksa özyakup gibi küçük maçların büyük topçusu olur anca o fizikle kaybolup gidecek hiçbir zaman büyük bir yıldız olamayacak özyakup.eğer fiziğini geliştirmezse özyakup gibi avrupa kupalarında yerden kalkamaz kafasını kaldırdığı an topu kaptırır zaten fiziği olsa sosayı aramazdık şu an ama malesef 0 sertlik yumuşacık kibarcık çikinaz bi dlikanlı ve şişirdiğimiz bir yıldızcık
  • quote:

Orijinalden alıntı: PH_Ganso

Şu Mitrovic'i öven arkadaşlar ne gördü bilmiyorum ama bence çok boş bi transfer. Rhodolfo'nun bitik hali bile 3 gömlek daha iyi. Gökhan İnler mümkünse Çin'e satılmalı. Ömer Şişmanoğlu çok geriye gitmiş, eskiden daha iyiydi. Kerim'in satılması çok doğru bir karar. Aras çok iyi oyuncu, umarım sürekli oynar.

Gökhan inler kiralık ... çinliler yerse

• 
Sayfa: önceki 44264427442844294430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.