Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Transfer Central TNC ‏@TransferNewsCen 23 sn. BREAKING NEWS: Leicester City striker Leonardo Ulloa has handed in a formal transfer request, to try to force through a move to Alaves.

Umarım bizimkiler bu adamın Alaves'e gitmesine izin vermez ve almaya çalışır.Oyuncu gitmek istemişken çok güzel koz geçmiş olur elimize.
  • şu adamı alsak fena olmaz

Salomon Kalou
  • Ben Mitrovic i beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz bu adama teklif yapmışız ama oyuncu türkiyeye gelmek istemiyormuş
  • bencede patron benim dedi q7 ye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 19 Ocak 2017; 23:46:43 >
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    Bize gelmek istemeyip Alaves'e gitmek istiyorsa vay ülkenin haline.Haklı adamlar böyle bi ortamda bende yaşamak istemezdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İlk yarı sakatlanıp oyundan çıkan kaleci orta okulda sınıf arkadaşımdı. Valla acayip üzüldüm. Ömer hainlik yaptı direk suratına doğru uzattı elini.

beckten gol yedi arkadaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 19 Ocak 2017; 23:34:12 >
  • Transfer sezonunun kapanmasina son 11 gün.Bi an önce bi forvet alalimda takima alissin adam ya yoksa aboubakar gibi leş atar

• Arkadaşlar bu akşam maçı izleyemedim. Aras 90 dk oynamış bugün. Nasıldı? Kerimden iyi mi kötü mü? Bir kaç maç sonra iyiye gider mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Transfer sezonunun kapanmasina son 11 gün.Bi an önce bi forvet alalimda takima alissin adam ya yoksa aboubakar gibi leş atar

Yönetime güveniyorum ama şenol hoca olunca bir duraksıyorum .

Transfer edilen kim olursa olsun hep yedek oluyor o yüzden dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: k62545

Kerim in gelişeceği felan yok. Adam 3.5 yıldır aynı.
    Ayrıca ben şans verilmediğini düşünmüyorum. Hem bilic hem Şenol hoca yeri geldiğinde oynattı.
    Kerim özellikle fiziksel olarak gelisemedi ve katkı yapamadı.
    200 bin Euro ya giden Olcay bu takıma çok şey katmıştı ama Kerim için böyle bir şey söyleyemeyiz.
    Sonuç olarak 2.5 milyona Kerim'i satmak başarılı bir hamledir.
    Yolu açık olsun.

şahsi fikrim kerim frei gibi bi oyuncuyu ligimizde her takım kadrosunda görmek ister hatta başakşehir istediğinde menajerine bana süper lig takımlarıyla gelme demiş.4-5 civarı bir şey verseler hadi neyse derdim de 2,5 çok az olmuş cidden.. gerçi forvet transferi için talisca,aboubakar kiralama bedeli gibi bi kaynak yaratılmış olabilir.. yine de kerimin gidişine olcaydan fazla üzüldüm.Türkiye kupasındaki özgüvenini lig maçlarına bi şekilde yansıtabilse o patlamayı yapardı her türlü.
    Kupada deplasmandaki darıca maçında sahada dediğiniz Olcay,İnler,Gönül gibi tecrübeli oyuncular varken hatta Necip,Ömer de varken bile tek güven veren oyuncu Kerim'di.Zaten o maçı tek başına almıştı yanlış hatırlamıyorsam.Lige de bi şekilde adapte olabilse küçük maçlardan başlayarak gol asist yapmaya 11 oynamaya başlayabilseydi şu an Oğuzhandan bile fazla piyasa değeri olabilirdi.. Bi türlü Türkçeyi öğrenememesi yüzünden takıma alışamadı herhalde yoksa her türlü o patlamayı yapardı neyse sağlık olsun umarım tekrardan döndüğü ingilteresinde başarılı olur da iyi yerlere gelir bizden çıkmış bir oyuncu olarak

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Transfer sezonunun kapanmasina son 11 gün.Bi an önce bi forvet alalimda takima alissin adam ya yoksa aboubakar gibi leş atar

almazlar kardeşim ne forvet ne kanat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerimin 2.5 a gidişine sevinirdim de yedekte aras bekleyeceğine kerim bekleseydi.

Kerim de gittiğine göre 3 kanat 2 santraforla sezon bitmez. Bi santrafor transferi her halükarda olacak sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

İlk yarı sakatlanıp oyundan çıkan kaleci orta okulda sınıf arkadaşımdı. Valla acayip üzüldüm. Ömer hainlik yaptı direk suratına doğru uzattı elini.

beckten gol yedi arkadaşın

sağlam vurdu yalnız haksızlık etme
  • PH_Ganso kullanıcısına yanıt
    Şu gökhan inlerden ne istiyosunuz anlamadım. Evet belki udinesede napolide gösterdiği performansı göstermiyor ama yine de stsl için çok kaliteli bi ortasaha. En basitinden 3-3lük benfica maçının baş kahramanıdır bana göre. Tek başına ortasahayı benficadan aldı o baskı altında tek hata yapmadı.

• Bana Sobol'u alıp transferi bitiririz gibi geliyor.

Aboubakar Konya maçından sonra döner. Babel-Talisca-Aboubakar baya can yakacak.

Ben bu saatten sonra forvet alacağımızı düşünmüyorum. Sene bitince daha iyi seçeneklerimiz olacak.

Tamamen Talisca'ya güveniyorum. Aboubakar sayesinde çok daha fazla gol atacak insallah.
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt
    Kerim in satılması bence forvet transferi içindi. 3-4m gibi bütçe oldu. Sobol ve forvet gelir, Aboubakar kadar forvet gibi oynayabilir duruma göre

• MrBlackEagle kullanıcısına yanıt
    İlk yarı sönük kaldı, daha doğrusu Quaresma çok parladı. İkinci yarı daha istekliydi genelinde, özellikle 60tan sonra pas, dribling ve adama Press konusunda hırslı gözüktü

11 için yetersiz ama kerim katkısı verir, şans bulursa daha da iyi olabilir çünkü oyun içinde zaman ilerledikçe daha iyi oldu

Not:Darıca ile süper ligi kıyaslamak doğru olmaz, maç genelde hazırlık maçı kıvamındaydı

• inş bu senede şampıyonuz ! [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu alttaki resimde bf de yaptıgım kunye bf1 cileri beklerim ıogjıorghjıreowhg :D:D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 44274428442944304431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.