Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
181
Favori
3.021.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 41144115411641174118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Saçmalamayın hiçbir oyuncuyı bonservisiyle vermemeliyiz Etoo zaten anı kurtarmak için geliyo ama Ömerin önü açık bitiriciliği iyi 27 yaşında üstleik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömer önümüzdeki sene 28 yaşında olacak. Yaz döneminde FFP de kalkacağı için bizde bir daha forma şansı bulabileceğini sanmıyorum ki şu anda bile zar zor forma giyiyor. Ömer'in verilmesi güzel hamle. Kerim'in de maç tecrübesi ve ritmi kazanması için kiralanması mantıklı geliyor bana. Şenol hoca şu haliyle sadece kupada oynatıyor. Antalya'ya giderse ligde düzenli oynama şansı bulacak. Belki bu sayede önümüzdeki yıllarda Kerim'den maksimum şekilde faydalanabiliriz.
    Antalyaspor bu teklifi kabul ederse iki taraf da kârlı çıkacaktır. Hayırlısı olsun.
  • Bugün halkın takımı atkısı satışa çıkmış yeni gördüm. Aradım kalmamış. Arkadaş kaç senedir bulamadık şu atkıyı şaka gibi
  • yazık ronaldinho'yu da alalım bari.
  • Etoo işi olur insallah

Şu son maç Cenk'e gelen toplar Etoo'ya gelse 2sini takardı :)

Etoo ve Aboubakar sürekli oynarsa muhteşem olur. Cenkte artık Etoo yorulunca girer.
  • ömer takımda kesinlikle kalmalı bence cenkden kötü bir oyuncu değil kerim potansiyelli ama bir türlü kendini gösteremedi zaten fazla şansda alamadı bence 2 oyuncuda takımda kalmalı aslında etoyu kiralayabiliz böylece antalyanında üstündende yıllık ücret kalkabilir antalyayada cüzi bir ücret verilebilir ama ömer ve kerimin gitmesine razı olmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Aboubakar, en az 3 ay olmayacak sanırım. Yerini Eto'o en iyi şekilde doldurur. Sezon sonu da Porto'ya geri göndeririz Aboubakar'ı.

Yok hocam sadece 3 ya da 4 maç kaçıracak Aboubakar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Övünç Özdem ?@ovuncozdem

Rıza Çalımbay: Kerim Frei istedik ama henüz kesin bir cevap almadık. Ömer ve Necip için de teklif yaptık. Eto'o'yu bırakmak istemiyorum ama kendisi gitmek ister ve kulüpler anlaşırsa transfer olabilir.

Ömeri bonservisli Kerimi kiralık verelim

Aha resmen bu arkadaş yapmış teklifi
  • Eto geçen sezon 20 gol 6 asist yapmış bu sezon 12 maçta 5 gol 2 asist yapmış. Geçen sene şut gol yüzdesi olarak Gomez'den daha iyiydi ve 1. ydi.

Kısacası Eto, Abou ve Cenk'in kaçırdıklarını kaçırmaz sezon başı almadığımız hata..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajzen

quote:

Orijinalden alıntı: Ryad Boudebouz

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Övünç Özdem ?@ovuncozdem

Rıza Çalımbay: Kerim Frei istedik ama henüz kesin bir cevap almadık. Ömer ve Necip için de teklif yaptık. Eto'o'yu bırakmak istemiyorum ama kendisi gitmek ister ve kulüpler anlaşırsa transfer olabilir.

Ömeri bonservisli Kerimi kiralık verelim

Aha resmen bu arkadaş yapmış teklifi

Valla en mantıklısı buydu kulüpte o şekilde teklif yapmış transfer olursa memnun olurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 gol attı diye sovulen Aboubakar yerine 2 gollü(penaltısız) 36 yaşındaki Eto'o'yu almak tam bizlik hamle. 36 yaşındaki oyuncuya da bonservis vererek tarihe geçebiliriz. Millet hala geçen senenin etkisinde, göbek bağlamış adam.

• [Eren] kullanıcısına yanıt
    Bonservis verilmeyecek ki.

Ömer bonservisiyle verilecek Kerim kiralık olarak verilecek. Artı para sayılmayacak.

Ömer'den bir cacık olacağı yok zaten. Kerim de gidince form tutar sürekli oynar. Eto'o ise bize bu yılı kurtarır görüşündeyim ben. Özellikle şampiyon olduğumuz yılın ardına tekrar şampiyon olmak rakipler açısından da büyük bir avantaj olacağından ne gerekiyorsa yapılmalı bunun için. En nihayetinde çok işe yarar olmazsa olmaz adamlar çıkmıyor elimizden. Yılı kurtarmak için en iyi hamle Eto'o. Seneye zaten ffp yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

3 gol attı diye sovulen Aboubakar yerine 2 gollü(penaltısız) 36 yaşındaki Eto'o'yu almak tam bizlik hamle. 36 yaşındaki oyuncuya da bonservis vererek tarihe geçebiliriz. Millet hala geçen senenin etkisinde, göbek bağlamış adam.

Kimi alalım hocam cidden merak ediyorum kafanı. Gördün yarım sezon forvet sıkıntısını, devre arasında forvetini yollayacak bi takım buldun. Biz golde değiliz, forvet dediğin adamda bi vuruş hissi ne bileyim bi koşu bi ayak içi falan olur da atamadı dersin.Abobakar gollerine hiç baktın mı ? Napoliye attığı goldeki vuruşu bi forvetin yapması normal mi ? Drogba geldiğinde 20 yaşında mıydı Türkiye ligine ? Eto'o ulan bu Eto ne ara Eto'ya burun kıvırır oldunuz. Cenk, Aboubakar müstehak aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

3 gol attı diye sovulen Aboubakar yerine 2 gollü(penaltısız) 36 yaşındaki Eto'o'yu almak tam bizlik hamle. 36 yaşındaki oyuncuya da bonservis vererek tarihe geçebiliriz. Millet hala geçen senenin etkisinde, göbek bağlamış adam.

Kismen katiliyorum. Ama eto gelirse aboubakarin degil cenkin yerine alinmis olacak bence. Aboubakar antep macindaki gibi oynayacaksa sag kanatta quaresmayi keser, kesmeli. Katildigim kisim etonun katkisi. Gelince sampiyonlugu ilan edecegimizi dusunenler var. Oyle bir sey olmayacak.

• Bilmem farka mısınız ama Eto bu Mart ayında 36 yaşına girecek. Seneye de 37.
  • Günün anlam ve önemi.

Noah Hutchinson. 😍

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Bonservis verilmeyecek ki.

Ömer bonservisiyle verilecek Kerim kiralık olarak verilecek. Artı para sayılmayacak.

Ömer'den bir cacık olacağı yok zaten. Kerim de gidince form tutar sürekli oynar. Eto'o ise bize bu yılı kurtarır görüşündeyim ben. Özellikle şampiyon olduğumuz yılın ardına tekrar şampiyon olmak rakipler açısından da büyük bir avantaj olacağından ne gerekiyorsa yapılmalı bunun için. En nihayetinde çok işe yarar olmazsa olmaz adamlar çıkmıyor elimizden. Yılı kurtarmak için en iyi hamle Eto'o. Seneye zaten ffp yok.

Para yerine adam veriyorsun o bonservis değil mi? Ömer'in bonservisi 0 lira mi? 1 milyondan satışa koysan 2-3 kulüp ister en az. Kaldı ki bir cacık olmayacağını nasıl anladın bilemiyorum kimse 1. forvet olarak değerlendirmiyor zaten ona rağmen 160dkda 2 golü var bu sene. Sonradan girip bir sürü maç çevirmişliği var bu sene bile Kayseri maçını çevirdi. 160dk oynamasına rağmen Eto'o ile de penaltısız gol sayıları eşit.

• Eto dan daha çok Rakistky i istiyorum.
  • Attigim resim ve gelen cevaplar silinmis,sasirmadim
  • Gelse keşke de yeni bir Boyko vakası olması beni korkutuyor açıkçası, oradalardan gelenlerden pek iş çıkmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 41144115411641174118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.