Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
132.187
Cevap
198
Favori
2.889.766
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    4247 Mesaj

Bunlar neden böyle ya
    |
    |
    Leonardo DiCaprio. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beşiktaş Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Metin Albayrak, tecrübeli oyuncunun sözleşme detaylarıyla ilgili olarak bilgilendirmede bulundu. Sezon başında yapılan imza töreninde Başkan Fikret Orman’ın yaptığı, “Aboubakar’ı kiraladık ama 4 yıllık anlaşmamızı şimdiden yaptık. 10 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu var” sözlerine açıklık getiren Albayrak, “Aboubakar’ın bonservisini almadık. Sadece opsiyonu var. Başkan, bu opsiyonu almamız halinde 4 senelik kontratımız olduğunu belirtmişti. Sezon sonunda durumuna bakarız, istemezsek almayız” ifadelerini kullandı.
  • Binbaşı
    1516 Mesaj
    Fabri

GG Marcelo Rakitsky Adriano(Caner)

Atiba Tolgay

Q7 Talisca Babel

Eto

Yedekler:

Tolga

Tosic

Beck

Oguzhan

Cenk

Aboubakar

Kerim

Beğenmeyen yoktur herhalde
    Rakitsky'nin fifa profiline bakayım dedim de bu adamın pas özelliği neymiş yahu öyle, Bonucci, Badstuber gibi adamlardan yüksek yapmışlar. Ramos haricinde pası 75 veya yukarısında bir stoper oyunda var mı hatırlamıyorum açıkçası, enteresan şekilde uzaktan şutları da çok iyi gözüküyor, hızı da yeterli.Gerçek hayatta iyi bir stoper olduğunu biliyoruz da oyunda da fena yapmamışlar.
    http://www.futhead.com/17/players/22281/yaroslav-rakitskyi/

Babel gelmiş artık, bir de Rakitsky ve Eto'o'yu halledebilsek şimdilik tamamdır aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 22 Aralık 2016; 13:17:59 >
    |
    |
    |
    |

Tolgay <> İnler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Circassian81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9895 Mesaj
    Rakitsky gelirse UEFA da olmaz yalnız..

Zaten gerek yok stoper için..Forvet olsun yeter.
    |
    |
    Gelmeden oynamadan laf eden bir sürü insan doldu ortalık yine. Biraz sabır ben hatırlıyorum Gomez'e bile burada katar golcüsü diyen vardı 2 ay sonra tapınmaya başladı herkes :). Biraz bekleyelim göreceğiz hepbirlikte sonucunu

Gomez nere Babel nere saçmalamayın.
    Gomez in seviye Bayern in 1 numaralı golcüsü olmaktır.
    Babel Bayern yedeği olacak oyunu bile gösteremedi.

Neyse artık Babel inş başarılı olur.

Tosiç ve Fabri den gelirken beklentim düşüktü. 2 side çok acayip oynamadı, hele Tosiç vasat bir oyuncu olduğunu defalarca gösteri ama gene de iş yaptılar.
    Babel de bonservissiz gelip iş yapabilir.
    Diğer kanatta q7 varken özellikle iş yapabilir diye düşünüyorum.

Ama risk aldık gene elimizde patlayabilir. Kerim aras olcay yanına babel i de yedek diye yazmayız inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    okko kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

İnsan kalbinde ne taşıyorsa, dünyaya bakınca onu görür. / Goethe
  • Teğmen
    149 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

O değilde Balotelli nin bu seneki performansını izledikçe ah diyorum eğer biz alsaydık bizdede aynı tempoyu yakalar belki dahada üstüne..

Daha iyi performans sergilerdi bizim taraftara karsi suan en kotu 10 golu vardi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Babel hayırlı olur inş, birde Eto'o yu bağlasak şampiyonluğu garantilemiş oluruz, ikinci yarı Talisca'da kadroya dahil olduğunda bizi kimse tutamaz, şu son iki maçı da puan kaybetmeden tamalarsak yolumuz açık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: HanVincenzo

Beşiktaş Yönetim Kurulu Basın Sözcüsü Metin Albayrak, tecrübeli oyuncunun sözleşme detaylarıyla ilgili olarak bilgilendirmede bulundu. Sezon başında yapılan imza töreninde Başkan Fikret Orman’ın yaptığı, “Aboubakar’ı kiraladık ama 4 yıllık anlaşmamızı şimdiden yaptık. 10 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu var” sözlerine açıklık getiren Albayrak, “Aboubakar’ın bonservisini almadık. Sadece opsiyonu var. Başkan, bu opsiyonu almamız halinde 4 senelik kontratımız olduğunu belirtmişti. Sezon sonunda durumuna bakarız, istemezsek almayız” ifadelerini kullandı.

Doğruysa bugün aldığım en güzel haber.
    |
    |

http://www.ntvspor.net/futbol/transfer-ryan-babel-besiktas-ta-585b6417c416894558022264
    |
    |

Gerçi şenol hoca böyle gençleri sevmiyor. Oynatsa kerimi oynatır. neyse
    |
    |

• Yüzbaşı
    550 Mesaj
    Oynanacak yıldızlar karması maçının kadrosuna talisca da davet edilmiş ne iş?

Orijinalden alıntı: Lawagolem

benim dusuncem rakitsky simdi alamiyorsak hic stoper almayalim bu devre arasi. sene sonuna birakip rakitsky, daley blind ayarinda bi adam almak daha mantikli.

Rakitsky niye bu kadar takılıyorlar anlam veremedim zaten oynayacağın en yüksek seviye fb ve gs maçları adam uefa'da yok. Olsa bile hiç ukranya dışına çıkmamış. ne vereceği belli değil. Rus topçular nadir yurtdışında başarılı oluyor. Sezon sonu özellikle ingilterede çok stoper yollanacak.
    |
    |
SEO
Canlı Tv izle
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.