Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40754076407740784079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paulo Coelho

Çok kısa takılıp çıkacağım... Eto'o işi çok ciddiye bindi.

via. Serdar sarıdağ

binsin artik bi zahmet

radyospor twitterda yarım sezonluk anlaşıldı yazıyor

dogruysa; opsiyon vardir 1 sene daha belirli bi sarta bagli olarak. yoksa ikna olmaz eto yarim sezona

aynen etoo yarım sezonu kabul etmez

• bu forvet eksikliğinde eto ilaç olur. Seneye de durmasını isterim en kötü ihtimal mükemmel yedek olur.
  • Babel ve Eto geliyorsa ben fitim stoper vs istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 24 Aralık 2016; 1:51:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Babel ve Eto geliyorsa ben fitim stoper vs istemiyorum.

yook olmaz oyle illa 'idare eder' bi stoper gelir adi sani duyulmamis stopersiz devre arasi transfer sezonu mu olurmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eto o nun Antalya da 1.5 senelik sözleşmesi 4.5 milyon alacağı para var.

6 aylık imzalatırsanız transfer başarısı olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Babel ve Eto geliyorsa ben fitim stoper vs istemiyorum.

yook olmaz oyle illa 'idare eder' bi stoper gelir adi sani duyulmamis stopersiz devre arasi transfer sezonu mu olurmus

FC Lorient camiası stoperlerini feda etmek için hazır . Touré olanın ismi havalı abou'ya arkadaş olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Eto o nun Antalya da 1.5 senelik sözleşmesi 4.5 milyon alacağı para var.

6 aylık imzalatırsanız transfer başarısı olur

Çok başarılık bir durum yok. bizde o mevkinin yıllık gideri 5 mılyon seviyelerinde, toplamda 7 belki daha altı rakama hedefleri olan camiayı tercih etmesi şaşırtmaz.
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Toplamda 7 derken hocam ?

Eto o 6 aylık gelirse 1 milyon euro. +500 bin şampiyonluk gibi bir kontrat alır. Antalya da kalırsa 4.5 milyon euro yani 3 katını kazanacak

• quote:

Toplamda 7 derken hocam ?

Eto o 6 aylık gelirse 1 milyon euro. +500 bin şampiyonluk gibi bir kontrat alır. Antalya da kalırsa 4.5 milyon euro yani 3 katını kazanacak

6 ay antalyadan alacağı paramı 4.5 mılyon ? Zaten ilk dediğin olursa 'şampiyonluk' beşiktaş benzer kontratı yapar. Bu adamların yıllık alabileceği en yüksek kontrat türkiyede 5 mılyon seviyeleridir. Salt para olarak düşünürsek herkes çin yada katara giderdi. 3/5 mılyona kimse aç kalmaz keza bu adam yakın zamanda yıllık 9 mılyon euro alıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 24 Aralık 2016; 2:11:44 >
  • Am@deus A kullanıcısına yanıt
    Antalya da 1.5 senede yata yata 4.5 almak varken Beşiktaş a gelip 6 ayda 1.5 alıp sonra serbest kalıp kapı kapı kulüp aramak var işin ucunda

• quote:

Antalya da 1.5 senede yata yata 4.5 almak varken Beşiktaş a gelip 6 ayda 1.5 alıp sonra serbest kalıp kapı kapı kulüp aramak var işin ucunda

Tamam şimdi anladım... Eto gibi oyuncu kapı kapı gezmez illa birileri almak ister. Eto çok büyük paralar kazandı özellikle rusyadan yıllık 9 mılyon euro alıyordu buna rağmen hedefleri olan biryere gitmek istedi. Beşiktaş zaten 6 aylık anlaşma yapmaz büyük ihtimal maç adetine bağlı opsiyon olur 1 yıl daha kalır beşiktaşda böylece dediğiniz rakama yaklaşır.
  • Sezon başı etoo bedelsiz gelecekti antalya başkanı bırakmadı şimdi niye bıraksın
  • Etonun parayla işi kalmamış o yüzden Türkiye'ye geldi adam.Dünyanın en zengin futbolcularından birisi Etodur.Bize gelmek ister para son plandadır Eto için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: binLadin

Sezon başı etoo bedelsiz gelecekti antalya başkanı bırakmadı şimdi niye bıraksın

4 m euro ödeyemiyorlar bu yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Etoo ile 1.5 yıllık anlaşılır. Yıllık ücret 2 küsür olur bence.
  • Babel eto ve iyi bir stoper gelirse kanırta kanırta şampiyon oluruz .

Birde artık Ziraatı almak farz oldu.
  • Eto 2 küsur milyona gelirse takımda başta Quaresma herkesin maaşına yüksek zamlar gelir. İlk başta imza parası verip performans riskini göze almalıyız. Aboubakarda yapılan hatayı yapmamak gerek.
  • bugün maç var arkadaşlar neredesiniz
  • Arkadaslar Rakitksy gelirse Uefa da oynayabiliyor mu? Bi arkadasim baska takimda oynamis 2 oyuncu eklenebiliyor dedi
  • Talisca be .

Bugün kendisinden gol ve goller bekliyorum

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 
Sayfa: önceki 40754076407740784079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.