Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (4075. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lawagolem

rakitsky'nin gerek kalite, gerek oyun yapisi olarak her turlu uyacagini ve ihtiyaci karsilayacagini dusunuyorum. shakhtar'in avrupa maclarinda, ukrayna milli takiminin euro 2016 maclarinda (kotu olsalarda) ozellikle dikkat etmistim. 1.80 boyu aldatmasin, kirilgan bi oyuncu degil sertligi olan bi oyuncu.

fakat iste çatpat ingilizce bile bildigini sanmiyorum ukrayna disina cikipta basarili olmus oyuncu yok gibi bisey. fransiz falan olsa su an daha ust seviye oyuncu olabilecek yeteneklere sahip konoplyanka bile anca idare ediyor hem sevilla da hem schalke de. sevilla da idare bile edemedi. adamlar yapamiyolar ulke disinda.

Premier lig görmüş oyuncular bizde daha başarılı oluyor sezon bitince stoper alsınlar. Sonra bunla boyko'ya her yıl takım bakmayalım keza az parada değil hadi serbest kalsa neysede. Başkan yine yanlış yolda zaten transfer işinde ne zaman fikret orman devreye girip; oyuncuyu çok beğendim diyorsa. sorun yaşadık. youtube'dan bütün gün oyuncu izliyor sanırım

• arkadaşlar rakitsky bitmiş diyorlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: PedroFranco

arkadaşlar rakitsky bitmiş diyorlar .

Shaktar 8m euro istedi arkadas her duydugunuzu yazmayin nereye bitiyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Realist- kullanıcısına yanıt
    6m euroya düşmüşler. boyko gibi olmasa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

quote:

Shaktar 8m euro isterken yanlarindaydin galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hayırdır sana bi özgüven patlaması gelmiş . Admin felan olacağım diye geçen hava atıyordun ne oldu olamadın mı

Birde banlayacaktın beni ?

Bu arada da 8 € istediğini sen nereden duydun . Kaynağın varsa paylaş bizde bilelim .

Öyle yazmayla olmuyor .

• Biraz yorum okudum kafam dağıldı. Üzüntüden geberiyordum resmen
  • Velinin yabancı olduğuna neredeyse eminim. 14 yabancı olduktan sonra başka milli takım için oynayan herkes yabancı değilmi? Siz emin misiniz

• Messias Besiktasa hayirli olsun.
  • quote:

Messias Besiktasa hayirli olsun.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

rakitsky'nin gerek kalite, gerek oyun yapisi olarak her turlu uyacagini ve ihtiyaci karsilayacagini dusunuyorum. shakhtar'in avrupa maclarinda, ukrayna milli takiminin euro 2016 maclarinda (kotu olsalarda) ozellikle dikkat etmistim. 1.80 boyu aldatmasin, kirilgan bi oyuncu degil sertligi olan bi oyuncu.

fakat iste çatpat ingilizce bile bildigini sanmiyorum ukrayna disina cikipta basarili olmus oyuncu yok gibi bisey. fransiz falan olsa su an daha ust seviye oyuncu olabilecek yeteneklere sahip konoplyanka bile anca idare ediyor hem sevilla da hem schalke de. sevilla da idare bile edemedi. adamlar yapamiyolar ulke disinda.

Premier lig görmüş oyuncular bizde daha başarılı oluyor sezon bitince stoper alsınlar. Sonra bunla boyko'ya her yıl takım bakmayalım keza az parada değil hadi serbest kalsa neysede. Başkan yine yanlış yolda zaten transfer işinde ne zaman fikret orman devreye girip; oyuncuyu çok beğendim diyorsa. sorun yaşadık. youtube'dan bütün gün oyuncu izliyor sanırım

rakitsky alinabilir bi risk gibi geliyor bana cunku fikret orman yonetiminin su ana kadar aldigi en ust duzey stoper olacak alinirsa. fakat olmuyorsa sene sonuna biraksinlar.

mesela benim istedigim isim daley blind.

• Risk ? Bende onu diyorum ne gerek var, belki adam nokta atisi olacak ama uzerine 2 milyon koy uluslararasi birini al. Everton ve place'in stoperleri iki kjaer gucunde onlardan biri olur mesela biri arjantin digeri brezilyaliydi sanirim.
  • quote:

Risk ? Bende onu diyorum ne gerek var, belki adam nokta atisi olacak ama uzerine 2 milyon koy uluslararasi birini al. Everton ve place'in stoperleri iki kjaer gucunde onlardan biri olur mesela biri arjantin digeri brezilyaliydi sanirim.

everton'un ki fuenes mori. bizim eskisehirde oynayan fuenes mori'nin kardesi, sol ayakli. river plate'den aldilar 13 milyona. alamayiz hocam onu bonservisiyle, cok zor

bu arada eskisehirde ki santrafir olan mori'yi meksikaya satti benfica, orda yardiriyor, 15 macta 10 golu varmis bu yil.

• Ey Fikret orman forvet almazsan istifa et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Risk ? Bende onu diyorum ne gerek var, belki adam nokta atisi olacak ama uzerine 2 milyon koy uluslararasi birini al. Everton ve place'in stoperleri iki kjaer gucunde onlardan biri olur mesela biri arjantin digeri brezilyaliydi sanirim.

everton'un ki fuenes mori. bizim eskisehirde oynayan fuenes mori'nin kardesi, sol ayakli. river plate'den aldilar 13 milyona. alamayiz hocam onu bonservisiyle, cok zor

bu arada eskisehirde ki santrafir olan mori'yi meksikaya satti benfica, orda yardiriyor, 15 macta 10 golu varmis bu yil.

Bu sezondan arti durumdayiz onumuzdeki sezonun yapilanmasiyla alinabilir, zaten 4/5 yila yayiliyor taksit. Abou bile 10 milyon. He adam gelmek istemez orasi ayri.

• rakitsky haberlerine inanıyor musunuz cidden :D o adamı bize bırakır mı shaktar ellerindeki en iyi stoper.Hatta ukraynanın en iyi stoperi bence.
  • quote:

quote:

quote:

Bu sezondan arti durumdayiz onumuzdeki sezonun yapilanmasiyla alinabilir, zaten 4/5 yila yayiliyor taksit. Abou bile 10 milyon. He adam gelmek istemez orasi ayri.

ben hep diyorum hocam 6 ayligina motta misali bi sol bek kiralasinlar; stoper isi sene sonuna kalsin.

• Babel'le Beck yine aynı takımda buluştu

• quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

rakitsky haberlerine inanıyor musunuz cidden :D o adamı bize bırakır mı shaktar ellerindeki en iyi stoper.Hatta ukraynanın en iyi stoperi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Babel'le Beck yine aynı takımda buluştu

youtube'da babel'in hoffenheim doneminden "unlucky season" baslikli 15'er dakikadan toplam yarm saatlkk iki video hazirlamislar.

11 12 sezonundan bahsediliyor, babel 30 mac oynayip 5 gol atmis, hoffenheim 11. sirada bitirmis ligi. 2 yil once falan izlemistim o iki videoyu, gecen tekrar izledim, dribling yetenegi ve yaptigi isler muazzamdi fakat gonderilmis sene sonu. izlemenizi tavsiye ederim vakit bulursaniz.

• 
Sayfa: önceki 40734074407540764077
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.