Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3743. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37413742374337443745
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rüya görmem ben pek. FB-BJK maçı rüyama girdi :)

Spor kanalının tekini izliyorum o ara maç oynanıyor.Yorumcular konuşuyor işte arada maçta olanları :)

İlk gol geliyor Fener'den sonra neyse atarız biz şimdi ya felan derken ilk yarı sonlarına doğru 2. gol geliyor.

2. yarıyı görmedim. Çünkü 2. golden sonra kabus olarak algıladı bünye ve uyandım :)
  • Yeneriz diyorum, 2-1 yada 3-2.

Bizi hor gorenler FB'de ne cevher goruyor anlamadim...

Macin tek taktigi hucum pres, orta alan hakimiyetini kur al maci. Bu kadar basit Senol hocam fazla derin/felsefi takilma gozunu seveyim. FB'de ayni taktikle cikacak, kanatlardan gol ortasi/atagi yapmaya calisacaklar.

Zaten baska sanslari yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravoecho -- 2 Aralık 2016; 15:32:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikret Orman'dan Fenerium'a: 'Hayırlı işler'

http://www.futbolarena.com/fikret-ormandan-feneriuma-hayirli-isler-30136v/

• Ivanovic'i birden fazla yer yazmaya başladı ama ne kadar doğru bilemiyorum.
  • Sow Besiktasa karsı oynadıgı 7 macta 8 kez gol attı. Sowun dönmesine en cok Besiktaslılar üzülmüstür zaten. Van Persie formda. Van Persie ve Sow en az birer gol atar Besiktasa. Besiktasın Kadıköyde bu savunmaya gol atabileceğini sanmıyorum. Duran toptan da bir gol bulabiliriz. Besiktaslılar duran toplarda zaafiyeti var. Biz ise cok etkili kullanıyoruz. Stoch da sonradan oyuna girip bir tane sallayabilir. Volkan Sen de bu macta gol bulabilecegini düsünüyorum. Volkan Sen'i tutabilecek savunmaya sahip degil besiktas. Ağır kalacaklardır.

Maçı 4-0 5-0 gibi ezici bir üstünlükle kazanabiliriz. Cünkü Avrupa'da Besiktas'a en ters gelen takımlardan biri olabilir Fenerbahce. Advocaat resmen Beşiktaşı counterlayacak bir strateji kurdu sezon başından beri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

Sow Besiktasa karsı oynadıgı 7 macta 8 kez gol attı. Sowun dönmesine en cok Besiktaslılar üzülmüstür zaten. Van Persie formda. Van Persie ve Sow en az birer gol atar Besiktasa. Besiktasın Kadıköyde bu savunmaya gol atabileceğini sanmıyorum. Duran toptan da bir gol bulabiliriz. Besiktaslılar duran toplarda zaafiyeti var. Biz ise cok etkili kullanıyoruz. Stoch da sonradan oyuna girip bir tane sallayabilir. Volkan Sen de bu macta gol bulabilecegini düsünüyorum. Volkan Sen'i tutabilecek savunmaya sahip degil besiktas. Ağır kalacaklardır.

Maçı 4-0 5-0 gibi ezici bir üstünlükle kazanabiliriz. Cünkü Avrupa'da Besiktas'a en ters gelen takımlardan biri olabilir Fenerbahce. Advocaat resmen Beşiktaşı counterlayacak bir strateji kurdu sezon başından beri.

Yavaş kazanın

• quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

Bence Fener maçından çok Kiev'i düşünmeliyiz.

Fener maçının telafisi olur, lig uzun bir maraton. Ama Kiev maçını bir daha oynayamayız. Özellikle 3 puanı alamazsak gitti paracıklar :)

O yüzden parolamız şu olmalı; fener maçında çok yorulmadan alabilirsek "beraberlik", Kiev'den de "3 puan".

çok yorulmadan beraberlik
    ulan orta saha da topal souza Alper köpek gibi koşan adamlar hücum sert defans sert tribün var 2 maçıda kaybedeceksiniz bence

• Sow 1 haftaligina sakatlansa guzel olur yoksa kesin golu var..neyse fark yemeyelim de zaten her sene yeniliyoz alistik artik gsden farkimiz kalmadi

• quote:

Sow Besiktasa karsı oynadıgı 7 macta 8 kez gol attı. Sowun dönmesine en cok Besiktaslılar üzülmüstür zaten. Van Persie formda. Van Persie ve Sow en az birer gol atar Besiktasa. Besiktasın Kadıköyde bu savunmaya gol atabileceğini sanmıyorum. Duran toptan da bir gol bulabiliriz. Besiktaslılar duran toplarda zaafiyeti var. Biz ise cok etkili kullanıyoruz. Stoch da sonradan oyuna girip bir tane sallayabilir. Volkan Sen de bu macta gol bulabilecegini düsünüyorum. Volkan Sen'i tutabilecek savunmaya sahip degil besiktas. Ağır kalacaklardır.

yavaş canım yavaş gel nerde öyle 4-0 5-0 lig yeni kuruldu herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Three Dimensions

Bana kalırsa Kiev maçından çok FB maçını düşünmeliyiz. Sanılanın aksine Kiev'in bizi zorlayacağını düşünmüyoum. Bizden sonraki maçları Shaktar ile ve yenilirlerse şampiyonluk umutları bitmiş gibi oluyor Kiev'in. O yüzden maça asılacaklarını sanmıyorum ve rotasyonlu bir kadroyla çıkacaklar kuvvetle, hem adamların Avrupa Ligi iddaası da yok zaten. Eğer bizimkiler Kiev'in soğuyla başa çıkabilirlerse rahat bir galibiyet alabiliriz. Kiev Napoli'den puan alsaydı o zaman işimiz zor derdim ama bence Kiev Napoli maçıyla Şampiyonlar Ligini kafasında bitirdi. Belirttiğim gibi herşey bizimkilerin elinde. Soğuk ile başa çıkarlarsa ve saçmalamazlarsa çok rahat bir galibiyet alırız.

Asıl önemli olan yarın ki derbidir. Olası bi mağlubiyette FB ile aramızdaki puan farkı 1'e iniyor. Ayrıca takımın motivasyon kazanması için galibiyet önemli. FB galibiyeti ile Kiev maçına ekstra bir motivasyon ile çıkarlar ve o da galibiyeti getirir.

Bana kalırsa beraberlikte iyidir ama mutlak sonuç bizim kazanmamız olmalıdır.

Şampiyon zaten

ki,ebv kim arkadaş ya içerde defans yapamıyorlar zaten öyle böyle açık oynayıncada kalesine geçiriyolar topu geçen yıl 0-3 bitti olay çıkmasa kırmızı kart felan 0-5 biterdi shaktar bu sene şampiyon ligde sanırım 5-6 hafta kaldı ve 8-9 puan önde 2ncinin

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Buralar canlansin artik yarin mac var.

Ömer sismanoglunun.bebegi olmus umarim forma sansi bulur

Kimsenin umudu yok. Ondan forum sessiz..Adamlar her sene aynı tarifeyi uyguluyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

Sow 1 haftaligina sakatlansa guzel olur yoksa kesin golu var..neyse fark yemeyelim de zaten her sene yeniliyoz alistik artik gsden farkimiz kalmadi

ışık hızında blok
  • yarın baya iyi maçlar var öyle böyle değil nasıl bir gündür bunu kim ayarlar bilmem ama 3 aralık resmen futbol günü olmuş hiç kimseye söz vermeyin muhteşem maçlar var umarım beklediğimiz gibi olursa

15:30 Manchester City vs Chelsea

17:30 Borussia Dortmund vs Borussia Mönchengladbach

18:15 Barcelona vs Real Madrid

19:00 Fenerbahçe vs Beşiktaş (Saatinde değişiklik olabilir 20:00 gibi malum el classico var tabi koskoca dünya derbisi varken genel kitledeki çoğu kişinin bizim dandik lig maçı izleyeceğinisanmam açıkçası barcelona real maçları hep çekişmeli geçmiştir aslında realin sahasında hep hücuma odaklı barceloan sahasında ise paslaşmaya yönelik oynanıyor bakalım lig tv ne yapacak ama saati değişsin değişmesin önemi yok)

En çok istediğim yukarda dediğim gibi önem vermesemde taa eski yıllarda olduğu gibi saat 13 te 14 te oynanan derbiler mesela şuan ki ingilterede olduğu gibi mesela o maç ingiltere saatiyle 13:30 da oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CavaLieR-G

quote:

Sow 1 haftaligina sakatlansa guzel olur yoksa kesin golu var..neyse fark yemeyelim de zaten her sene yeniliyoz alistik artik gsden farkimiz kalmadi

ışık hızında blok

Son galibiyeti 2005te almisiz bloklasan da bu bir gercek

• quote:

quote:

quote:

ışık hızında blok

Adam haklı.

• yarın ki el classicoda realin defanstan başka şansı yok bale yok sakat kroos zaten yok moratada sakatlık geçirmiş benzema zaten 2 yıldır formsuz çok kötü bakalım ne olacak ama el calssicoda real için çok kötü geçebilir ama şundan eminim barça kaybetmez hatta yüzde 95 yener çünkü bu maç tam kilit maçı lig için ve son haftaların izini silmek adına

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Aralık 2016; 16:46:10 >
  • quote:

Eksik yazmışsın kardeş ya, Volkan kaleden iyi vuruyo bi tane o atar. Aziz Yıldırım oynarsa o da yazar iki tane. Cezalı ama bi tanede Bale KOYbaşı atar frikikten. Sandığından daha rahat geçer ya sen o kafanı yorma boşver.

• quote:

quote:

quote:

ışık hızında blok

ya tamamda arkadaş bunun ne önemi var biz içerde paçoz ederiz onlarda bizi içerde bu normal hatta dünya derbilerinde bile normal Allah Allah kupa almadıktan şampiyon olamadıktan sonra bana ne içerde bilmem kaç maç yenilmezliğinden yoksa buna kupa mı veriyorlarda haberim yok bahsi geçtiğiniz takım 29 yıldır türkiye kupasını alamadı (2012 de aldı) onuda diyen yok burada

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaklardan Gelen

5 euro degildir herhalde yazım yanlışı olmustur

5 euro ne lan rağbet mi görmüyo adamlar yönünü şaşırıp başka yerlere mi gidiyor yoksa
  • 
Sayfa: önceki 37413742374337443745
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.