Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gol koklayan kanat
    Rhodolfo ve tosicin durumuna göre stoper
    Adriano her an eror verebilir o yüzden sol bek

Bunlar kesin gelmeli eğer bir de olursa sahayı iyi gören teknik 10 numara lazım. Ozzy ve tolgay bu konuda eksik taliscada iyileşip gelse bile çalım atıp gol atma derdinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt
    Zaten sosa'nın yeri boş hala.Oğuzhanda tolgayda öyle değil.Sosa olsa aboubakar çok daha iyi işler yapabilirdi.

Fener boş takım.Lensi kitlersek başka hücum varyasyonları yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BforzaJçArşıK

Alakasi yok zipzip. Birini ogleden sonraya birini aksama koyarsin olur biter. Genislet beyin damarlarini dusunce girsin iceri.

Yok ya bjk hem derbiye fb'den fazla dinlenmiş olarak çıkçak, hem fb bjk ile aynı gün maç yapcak yine fb daha az dinlenmiş olcak.Sen geçicen bu aynştayn ayaklarını ligi iyice bjk ligi sanmaya başladınız, federasyon sagolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Zaten sosa'nın yeri boş hala.Oğuzhanda tolgayda öyle değil.Sosa olsa aboubakar çok daha iyi işler yapabilirdi.

Lens yok,feyenoord macina bile belki diyorlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu takımın tek ilaci Kanat + Talisca ve alınırda aboubakarın yanına önüne arkasına bir forvet.

Gökhan Töre+Talisca bile ayağa kaldırır bizi sıkıntı yok.

Fenerbahçe bizim oynadığımızın yarısını oynamıyor,Lens DIŞINDA efektif adamları yok.Van persieyi saymıyorum Ada'm GS maçı dısında pek piyasada yok bu sene de o Maçda ta aktif olarak ne yaptı bilmiyorum.

Fenerbahçe bizi yenebilir içerde bence ligin sonu değil bize gelecekler , sadece kanat alsak dahi şampiyon olabiliriz.

• ooooo niye algı operasyonu başlamış taglar açılmış twitler atılmış bizim tepkimiz

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 27 Kasım 2016; 1:34:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Maalesefhttp://m.fanatik.com.tr/2016/11/22/lens-in-gozu-besiktas-macinda-1263583 var.

• Zangieff kullanıcısına yanıt
    Beyin ya Rab. Pazar öğleden sonra Beşiktaş oynayacak lig maçını akşamına da fener. O kadar basit.

Avrupa'da bunu uyguluyorlar, onlar yok yaaa diyor mu? Sonra neden ülke bu halde aha temsili sensin işte.
  • https://www.instagram.com/p/BG6VHv0MhCi/

Bu fotonun altında ana bacı küfür edenler vardı

• Nicomedia66 N kullanıcısına yanıt
    Harbi mi?her yer var yazıyor
  • Böyle bir şey buldum.

• Hocanın yönetimden ilk isteği net bir santrafor.Öyle biri bulunursa aboubakarı bakambu gibi kullanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tou Meijin

Ezmek değil de seriyi bozabiliriz bu sene. Çünkü Napoli'de bozduk. Sürprizlerin takımı olduk deplasmanda. Yine neden olmasın?

Geçen sezon daha iyi oynuyordunuz bence bu sezona göre ama bozulmadı.Bu senede sanmıyorum ama yinede belli olmaz derbi sonuçta kesin konuşmak yanlış.

• Hakikati görmekten uzak rakip takım taraftarlarını kaale almayın lütfen.

Bu takıma daha Caner - Talisca - Aras gelecek.

Kerim ve Olcay ne kadar formsuz olsalar da önemli futbolcular ve ihtiyacımız olursa layıkıyla yerine getirirler görevlerini.

Cenk ve Aboubakar kötüler. Fakat 12-13 gole katkı verdiler.

Üçüncü forvet Ömer Kayseride 3 puanı tek başına aldı 2 golü var ligde.

Ozzie daha ısınamadı, Inler yavaştan ısınıyor, Tolgay bazen error veriyor, Atiba BJK kariyerindeki en kötü performansını sergiliyor.

Beck ve Gökhan'dan hiç biri banko değil. Garantisi yok formanın.

Tosic ve Rhodolfo sakat. Atınç eh işte.Marcelo'ya nazar değmesin.

Takımın en iyilerinden biri Fabri. Geldiğinde herkes ana avrat kayıyordu.

Quaresma ise yıllanmış şarap. Tütütü maşallah.

OLUMSUZLUKLARLA DOLU ŞU TABLODA BEŞİKTAŞ NAMAĞLUP!

İçeride dışarıda Benfica ve Napoli, GTrabzon -Başakşehir -Konyaspor-Akhisar gibi geçen sene takıldığı takımlara da vurmuş geçmiş.

Ben Arfa, Brahimi, Burak,Gomez, Lazaar, Shaqiri,Berahino, Taison,Töre gibi adamlar konuşuluyor ve elbet transfer olacaktır.

Beşiktaş geliyor. Hem de gümbür gümbür. Bu daha fragman!

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

Böyle bir şey buldum.

Kadıköyde kanınızı içiçez hocam doğru bilgi

Lan utanmasan 2000'de doğacakmışsın, yürü git sümüğünü sil uğraştırma beni.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zılatan

Hakikati görmekten uzak rakip takım taraftarlarını kaale almayın lütfen.

Bu takıma daha Caner - Talisca - Aras gelecek.

Kerim ve Olcay ne kadar formsuz olsalar da önemli futbolcular ve ihtiyacımız olursa layıkıyla yerine getirirler görevlerini.

Cenk ve Aboubakar kötüler. Fakat 12-13 gole katkı verdiler.

Üçüncü forvet Ömer Kayseride 3 puanı tek başına aldı 2 golü var ligde.

Ozzie daha ısınamadı, Inler yavaştan ısınıyor, Tolgay bazen error veriyor, Atiba BJK kariyerindeki en kötü performansını sergiliyor.

Beck ve Gökhan'dan hiç biri banko değil. Garantisi yok formanın.

Tosic ve Rhodolfo sakat. Atınç eh işte.Marcelo'ya nazar değmesin.

Takımın en iyilerinden biri Fabri. Geldiğinde herkes ana avrat kayıyordu.

Quaresma ise yıllanmış şarap. Tütütü maşallah.

OLUMSUZLUKLARLA DOLU ŞU TABLODA BEŞİKTAŞ NAMAĞLUP!

İçeride dışarıda Benfica ve Napoli, GTrabzon -Başakşehir -Konyaspor-Akhisar gibi geçen sene takıldığı takımlara da vurmuş geçmiş.

Ben Arfa, Brahimi, Burak,Gomez, Lazaar, Shaqiri,Berahino, Taison,Töre gibi adamlar konuşuluyor ve elbet transfer olacaktır.

Beşiktaş geliyor. Hem de gümbür gümbür. Bu daha fragman!

Şöyle de ekliyeyim bu sene 2. Yarı iyi oynayan bir takımız daha önceki 4 yıl ise ilk yarı iyiydik ve ligin 2. Devresi başlamadı

• Takımdaki dalgalanma endişe verici. Maç maç seçiyoruz sanki. Başakşehir maçına mental açıdan zayıf çıktık. Hazırlık maçı modu açıldı kapatamadık gibi

Halen benficanın etkisinden çıkamadık. Takımın özgüveninde ani dalgalanmalar oluyor gibi. bir yarı siirt köy hizmetleri diğer yarı barça oluyorsak bazı maçlarda odaklanma sorunu çok ciddi boyutta demektir. Gs - Benfica vs gibi. Artık uzmandan destek mi alacaklar ne yapacaklarsa yapsınlar. Kendi kendilerine gereksiz baskı veriyorlar. Bugün başakehiri ezmeliydi ama avrupa dönüşü Tr ligine bir rehavetle çıkıyoruz. Şunu unutmamak lazım. Şampiyon olmak daha önemli. Sen odaklan avrupaya ama şu ligi de es geçme. Tam rotasyona ihtiyacımız olan dönemdeyiz nerde kerim ? patates oldu hepsi.

Olcay ve kerimi 10/10 performansla geri kazanmalıyız. yoksa ilk yarıyı bitiremeyiz. rodi gitti tosicte olmayınca mıcıoz.

Tosic sakat olmasaydı bence basaksehir bu kadar rahat olamazdı. Çok pis top kesiyordu.

bjk-fb-gs-başakşehir bu takımların şampiyonluk şanslarını ortak görüyorum. Gs dalgalanıyor performansı ama biz de öyleyiz.

Başakşehir açıklamalarında diyorki ; bjk liderle oynayacak. Yani özgüven budur. Bjk en büyük rakibimiz ama onlarda liderle oyhnayacak diyor. Yani konuşmadaki hırsa bakın. Rakipte olsalar alkışlamak lazım. Buraya kadar harikaydılar. fb ve gs yi yanılmıyorsam sahalarında devirdiler. resmen patates ettiler adamları. Bizi de neredeyse öyle yapıyorlardı.

fb yükselen grafik çiziyor. Toparlanmaları her hafta artıyor. Sanki rehabilite oldular sessizce yaklaşıyorlar. Bunun bizim takımı ateşlemesi lazım. Ateşlemezse 2. veya 3. olmamız kaçınılmaz.

Fikstür bahane olmamalı artık. Fikstür Ağustos ayında açıklanıyor. Ozaman söyleyeceksin kardeşim böyle böyle diye. Her maçta fikstürü mü bahane edeceğiz. bi maç çarşamba c.tesi oluyorsa h.içi kupa olacak. e pazara alsa kupa sıkışacak yani illa biryerden birileri yaklaşacak. 10 günde 5 maç oynayacağız yeri gelecek. bunlar olan şeyler. ama kuyruk sıkışınca federasyona söylenmek olmaz. Ya başta söyle gelin konuşalım de itiraz yap, ya da söyleme. Haa sen en başta başvuruları yapmışsındır ama sonuç alamamışsındır, sezon boyunca söylen gene ona da eyvallah.

Fabriye ayrı satır açmak lazım. Tam bir kilit makinası. Hem libero hem stoper hem kaleci. Timing hatası desen yok. Müthiş konsantrasyonla oynuyor. Dokunamayacağı topa zıplamıyor ve zıplasa da adamı düşürmüyor. freni patlak kamyon gibi değil çok kontrollü. Daha iyi kaleci bulamayız artık. 3-4 sene fabri kalır. illaki fabrinin bir kaç hatası olmuştur ama en iyi kalecilerin hataları kadar olmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeepImpact.

quote:

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Maalesefhttp://m.fanatik.com.tr/2016/11/22/lens-in-gozu-besiktas-macinda-1263583 var.

4 gun oncenin haberi bu,bugun fenerliler yazdi benim dedigimi,daha toplu idman bile yapamadi adam

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bayburtlu

quote:

Böyle bir şey buldum.

Kadıköyde kanınızı içiçez hocam doğru bilgi

Lan utanmasan 2000'de doğacakmışsın, yürü git sümüğünü sil uğraştırma beni.

Anlıyorum

• Gidişat iyi değil ama bu sene sanırım 2 hafta puan kaybı olmadı.Haftaya buna göre yenmemiz lazım.Derbilerdeki şansızlık biter umarım.Hissiyatım yeneceğiz bu sefer.

• 
Sayfa: önceki 36793680368136823683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.