Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3683. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 36813682368336843685
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Julian Draxler

fabri bir gün çok fena patlayacak yazın kenara umarım kadıköyde olmaz tolga ya olan nefretimizden adamı neuer falan sanıyoruz şu an

sen kalecine laf atacağına gerizekalı stoperlerine laf at, rıdvan dilmen ile güntekin onay açıkladı futbolun ilk kuralını yapmıyor takım, stoperler korner direğine açılacak beckler ileri çıkacak orta saha atiba inler sıra ile gelip topu alacaklar ded,
    Futbolun doğrusu yapmadılar. Şenol güneşde kaleciye kızacağına stoperlerine orta sahasına kızması lazım , acele ile ileri vurunca top hep rakipte kaldı hiç bizim oyuncular boşa çıkmadı.
    Fabri istiyorsa kadıköyde açılarak gol yesin çalım atarken gol yesin , adam ruhsuz gibi maç içinde sadece o anki pozisyona odaklanıyor ne skora ne başka bir şeye.
  • quote:

fabri bir gün çok fena patlayacak yazın kenara umarım kadıköyde olmaz tolga ya olan nefretimizden adamı neuer falan sanıyoruz şu an

Fabri benim için Gençlerbirliği maçında patladı zaten. Tolga'dan farkı yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Yanlis biliyorsun basaksehire %73 top oynamayla o kadar pozisyona rağmen 1 şut cekip galip geldiler bu arada deplasmanda yenildik evimizde degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

sen kalecine laf atacağına gerizekalı stoperlerine laf at, rıdvan dilmen ile güntekin onay açıkladı futbolun ilk kuralını yapmıyor takım, stoperler korner direğine açılacak beckler ileri çıkacak orta saha atiba inler sıra ile gelip topu alacaklar ded,
    Futbolun doğrusu yapmadılar. Şenol güneşde kaleciye kızacağına stoperlerine orta sahasına kızması lazım , acele ile ileri vurunca top hep rakipte kaldı hiç bizim oyuncular boşa çıkmadı.
    Fabri istiyorsa kadıköyde açılarak gol yesin çalım atarken gol yesin , adam ruhsuz gibi maç içinde sadece o anki pozisyona odaklanıyor ne skora ne başka bir şeye.

haklısın atınç hele 5000 kere geri döndü bi kaleciye bu kadar geri dönülmez adam elbet saçmalar bi yerde mesela tolga ya dönmüyolardı bu kadar güvenmedikleri için
  • quote:

Nasıl ya ?

Şimdi TOlga olduğu için mi Fabri oynuyor sanıyorsunuz siz halen ? Tolga bu kadar kötü olduğu için mi Fabri iyi sanıyorsunuz ?
    Genelleme yapacak olursak cidden bunu düşünenler var mı ? Yapmayın etmeyin ya.

Tolga ile alakası yok bu Fabri iyi kaleci.Gerçekten iyi ..

Fabri bala şansa mı yapıyor yani o hareketleri bu performansı ? Öyle patlayacak falan da demişsin de sanki şans faktörüymüş gibi.

Şans mans yok arkadaş .Evet yarın hata da yapabilir doğaldır..İnsan hali.Özel bir forvet elemanı yani yetenekli akıllı olan bir hücum oyuncusu bu adamın özelliklerine iyi çalışır ezberler baskıyı ona göre kurar ve hata yapmasına neden olur falan filan..Mesela RVP ?

Bu durumda sonraki maçlarda Fabri yine bunları yapar ? Yapmasından da doğal şey yoktur.Adamın özelliği bu çünkü ? Yararı da var ? Niye yapmasın ?

Fabri sayesinde rahat +5-6 puanımız var bizim..Adam oyuna katılıyor rakip takım kontra giderken onları bozuyor..Karşılaması iyi..Güveni var..Yenmeyecek golleri yemiyor..
    Oyunu başlatıyor oyuna dahil oluyor..

Lenn afederseniz de daha ne istiyorsunuz ? Manyak mısınız ? Yok Gençler maçıymış da yok kaleyi onde tutup geriyi boş bırakıyormuş da golü o yüzden yemişiz de..Bilmiyorsunuz oyunu öyle konusuyorsunuz...
    O Gençler maçındaki hataya neden olan özelliği sayesinde Fabri bize katkı yapıyor...Elbet hataları olacak..50 kerede 1 hata..Normal mi ? Normal tabi.

"Bu son mesaj genel yorumdu"
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Biz 7 aralıkta kiev ile oynadıktan sonra 10 aralıkta bursa ile oynuyoruz. Fener 8 inde feyenord ile oynadıktan sonra 12 sinde maç yapıyor. Hiçbir avrupa maçı olmayan gs 12 sinde maç yapıyor. Bu nasıl fikstür? Kim hangi akıl ile hazırlamış? Oldu olacak Beşiktaş ın maçını 8 aralığa koyun,adamlar uçaktan inip maça çıksın!

Bizim maç 6 aralıkta hocam.
  • Arkadaşın birisi paylaşmış geçen sene Bursa ya iki maçta da attığımız paslaşmalı goller var bu sene atamıyoruz diye hakikaten haklı.

dünkü maçta denediler ama uyumsuzluktan dolayı yapamadılar.

Hücum yönünden üretemiyoruz bu da çok normal. Gökhan Töre Sosa Gomez gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

quote:

Owww tek hata da adamı sildin..Süper..Kim gelsin peki kaleye ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrBlackEagle

quote:

Dusunce yapisina bak. Siz futbol falan izlemeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Arkadaşın birisi paylaşmış geçen sene Bursa ya iki maçta da attığımız paslaşmalı goller var bu sene atamıyoruz diye hakikaten haklı.

Giden adamlar ile alakası yok. Takım oturmadı. Her maç farklı 11. En olmadı 2 revizyon. Atiba Ozi Tolgay ya da diğer varyasyonların üst üste oynadığı 2 maç yok.

Şu Kiev ile berabere kalalım da hem paramızı alalım hem lige odaklanırız.
  • Geçen sene atıyorum 1-0 öne geçiyoruz sonra 1-1 oluyor sonra 1-2 öne geçiyorduk ardından maçı kopartıp 3-4 yaptığımız oluyordu bu sene olmuyor. tamam pozisyona bir şekilde giriyoruz ama ciddi derecede bitiricilik eksikliği var Aboubakar daha iyi olacak ama zaman alır ya gerçekten dün bir pozisyon var kafasıyla vursa gol ayağına almak istedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

quote:

Arkadaşın birisi paylaşmış geçen sene Bursa ya iki maçta da attığımız paslaşmalı goller var bu sene atamıyoruz diye hakikaten haklı.

Giden adamlar ile alakası yok. Takım oturmadı. Her maç farklı 11. En olmadı 2 revizyon. Atiba Ozi Tolgay ya da diğer varyasyonların üst üste oynadığı 2 maç yok.

Kiev ile berabere kalsak Napoli yenilse biz çıkıyoruz değil mi? Benfica maçının ikinci yarısına bakıyorsun Gökhan İnler taş gibi top oynuyor takımı toparlıyor diyorsun ki Başakşehir de ilk 11 başlasın başlıyor ama etkisiz. Bazen hoca ya hak veriyorum
  • Dün defansın dengesini Atınç bozdu Marcelo Tosic ikilisi hiç bozulmamalı. Fabri çok risk alıyor ama dün maçta hoca kızdı Atınç hocam bakın bu 3 oldu dedi artık sanmıyorum yapacağını..

• quote:

quote:

quote:

Kiev ile berabere kalsak Napoli yenilse biz çıkıyoruz değil mi? Benfica maçının ikinci yarısına bakıyorsun Gökhan İnler taş gibi top oynuyor takımı toparlıyor diyorsun ki Başakşehir de ilk 11 başlasın başlıyor ama etkisiz. Bazen hoca ya hak veriyorum

Benfica yenemez Napoli'yi de. Yenilmeden elenelim istiyorum ben. Savunma yetersiz. Gerek yok. İstiyordum tur atlamak maddi açıdan ama. Farklı bir takım gelir ise duman eder bizi. Atınç'lara falan kaldıysak eyvah eyvah.
  • Visca haberleri çıkıyordu artık çıkmamaya başladı yönetimin oyunu mu acaba Devre arası olmaz zannetmıyorum ama gelecek sezon bu adamı almalıyız.

Kadrodaki oynamayan oyuncularlada yolların ayrılması lazım maaş yükü.

Özellikle Veli,Aras,Kerim,Olcay,Tolga,Pektemek gibi adamları göndermek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 27 Kasım 2016; 11:35:20 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Benfica yenemez Napoli'yi de. Yenilmeden elenelim istiyorum ben. Savunma yetersiz. Gerek yok. İstiyordum tur atlamak maddi açıdan ama. Farklı bir takım gelir ise duman eder bizi. Atınç'lara falan kaldıysak eyvah eyvah.

Elenmeyiz hocam niye elenelim çıkarız gruptan.

Şubat ta 2.ön eleme turları futbol bu Kiev i yenersek berabere kalırlarsa Benfica ve Napoli lider çıkıyoruz.

Muhtemelen değil kesinlikle transfer yapar Fikret Orman lider çıkarsak yapmalıda zaten. belli de olmaz başkanın sağı solu Sosa ve Gomez in dönüşü bile olabilir.

1 tur daha atlayalım geliri var prestiji var. UEFA da elenmektense Ş.Liginde bir üst turda elenelim
  • İkinci tura çıkan takımlara ekstra 5,5; çeyrek finalistlere 6 milyon ve yarı finalistlerlere ise 7 milyon Euro daha ödenecek.

5.5 milyon euro az para değil hocam çıkalım gruptan
  • Gökhan inlerden bir ben mi memnun değilim.beni hiç tatmin etmiyor hatta bazen çok saçmalıyor.sadece benfica maçında karakter ortaya koydu.

• Quaresma ve Fabri bu takım için Atiba'dan önce gelir. Hala Fabri'yi beğenmeyenleri görüyorum ne diyeyim

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Elenmeyiz hocam niye elenelim çıkarız gruptan.

Şubat ta 2.ön eleme turları futbol bu Kiev i yenersek berabere kalırlarsa Benfica ve Napoli lider çıkıyoruz.

Muhtemelen değil kesinlikle transfer yapar Fikret Orman lider çıkarsak yapmalıda zaten. belli de olmaz başkanın sağı solu Sosa ve Gomez in dönüşü bile olabilir.

1 tur daha atlayalım geliri var prestiji var. UEFA da elenmektense Ş.Liginde bir üst turda elenelim

Cl sonrası takım puan kaybediyor sürekli. Fizik olarak düşüyoruz. Şu maçı alsak çok farklı şeyler konuşuyor olurduk ama alamıyoruz. Güçleri yetmiyor.

Şu maçı galip gelsek haftaya gideceğimiz deplasman sıradan bir deplasman.

30 puan olup gsye 7 puan an itibariyle fbye 9 puan fark atacaktık. Ciddi avantaj kaybettik. Üzücü puan kaybı. Ha maça bakacak olursan Başakşehir kaçırdı galibiyeti.

Hoca takımla zırt pırt oynamayı kesmeli. Beck Atınç falan olmaz. Ptt topçusu bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 36813682368336843685
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.