Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21042105210621072108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: drkayzer

Ne demiş hocam şuan netteyim duymadım

diğer deidklerine bişey dimem haklısında ama rhodolfo kendi ağzıyla hazır değilim hızım yok falan filan diye laflar etti yanı hoca buna sormuşsa bile hazır değilim dmeiş olabilir
  • Karşılaşmanın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

İşte Güneş’in açıklamaları:

-YEDİĞİMİZ 2 GOL DE ÇOK BASİT-

"Bütün oyuncular oyun disiplini içerisinde kazanmak için oynadı. Fizik olarak bir sorun yoktu. Son 10 dakikalık bölümde rakip 1 kişi fazla olmasına rağmen pozisyonlar verdik. Golden sonra oyunu tutabilirdik. Yediğimiz iki gol de çok basit. Bunları düzelteceğiz. Kazanmak için oynayan takım bizdik. Sert ve agresif bölümler oldu. 2 puan kaybettik, üzgünüz. Son 10 dakikaya bakarsak maçı da kaybedebilirdik. O zaman 1 puana seviniyoruz. Böyle bir maçta 2 puanı kayıp olarak görüyorum. " dedi.

-ALİ ÇAMDALI 3 DEFA ATILMALIYDI-

"Necip'in Ayağa kaydı kırmızı yedi. Ali Çamdalı 3 defa atılmalıydı. Türkiye'de baskı etki yapıyor. Hakemin kim olduğu önemli değil. Hakem zaten iyi hakem. Ali Turan'ın santradan koşup gelmesi, Tolga'nın onu sakinleştirmesi lazımdı. Necip'in pozisyonunda sarı çıkmayabilirdi" dedi.

-ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ KONUŞMAK İÇİN ERKEN-

"Şu anda herkes her şeyi görebilir ama benim için konuşmak erken. Şampiyonlar Ligi'ne daha çok var. Önce milli takıma gidecek oyuncularımız. Kalan oyuncular dinlenecek. Sonrasında Karabük maçımız var ve ardından bu maçları konuşuruz." dedi.

Haber Kaynağı: HABER1903

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

hoca basın toplantısında tolgadan yana bir olumsuzluk göremedim dedi mi

Bu takımın bir artısı bir değeridir Tolga demiştir
  • 1kom kullanıcısına yanıt
    Hoca yetersiz buluyor Aras'ı.Oysa bu çocuk Gökhan Töreyi aratmayacak bence şans verilirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Helal olsun, Necipin kırmızı görmesi gerektiğini herkes kabul etmiş.

Ben hakem olsam maç başlar başlamaz kırmızıyı çakarım sahte kabadayıya elini kolunu açıyor dik dik bakıyor

• Arkadaşlar sakin olun geçen sene bizi YENEN takımı çöp kadromuzla yenecek durumdaydık. Olmadı berabere kaldık, fenerin gsnin falan 3 puan alabileceğini mi düşünüyorsunuz konyadan?

• quote:

Hocalık durum yok mu?

Madem kenarda stoperin var neden ısrarla Necip?
    Necipin atılacağını herkes öngördü hoca göremedi
    Tolgay bas bas bağırıyor ben 10 numara oynayamıyorum diye, dolaşıyor sahada
    Tolgayı atibanın yanına çekmek yerine oyundan alıp orta sahayı tüketti
    Tosic solda 1/20 isabet oranıyla orta yaptı
    Gökhan yedek oturdu Bek oynadı sağda hiç bir hücum etkinliği yoktu
    Herkesin lanet ettiği Tolga banko oynuyor

Daha sayayım mı yeter mi?

stoper yok takımda hoca ne yapsın,
    adriano sakat olmasa hoca şöyle kuracak defans hattını
    beck-marcelo-tosic-adriano
    gg sakat olmasa beck yerine oynar
    necip in olduğu her oyun sıkıntı olur ama adam eksikliğinden dolayı kadroda mecbur oynuyor
    ayrıca konyayı yabana atmayın geçensene ki iç saha durumuna bakın,1 puan iyi sonuç

• WhoAml W kullanıcısına yanıt
    Hmm, tamam o zaman Necip doğru tercih olmuş. Teşekkürler Şenol hoca
  • Muhabir:Tolga'ya taraftar tepkisi arttı..Dinlendirmeyi düşünüyor musunuz?

Güneş:Çirkin bir soru.Kendiniz hüküm verip,kendiniz soruyorsunuz

Kafayı yiyeceğim
  • Transferler daha erken olabilirdi buradan 3 puan çıkabilirdi. Yönetimi eleştirin. Tolga konusu dışında hocayla ilgili eleştirilere katılmıyorum 2.haftadayız.

• sasaell kullanıcısına yanıt
    Aralık ayında şl'den elenip devre arası da hoca gittiğinde de böyle savunursanız diyecek bişey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

Muhabir:Tolga'ya taraftar tepkisi arttı..Dinlendirmeyi düşünüyor musunuz?

Kafayı yiyeceğim

tolga ts li olduğu için kalede diyeceğim ağır olacak ama dahada bişey demiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih2085

• quote:

Orijinalden alıntı: Turk7

Muhabir:Tolga'ya taraftar tepkisi arttı..Dinlendirmeyi düşünüyor musunuz?

Kafayı yiyeceğim

Hakan Gündoğar ilk defa tebriği haketti , hoca biz Tolga'yı çok beğeniyoruz sanıyor galiba hocamm sosyal medyayı takip et biraz
  • 1 adet adriano'yu yedekleyecek seviyede veya imkan var ise onu öne itebilecek seviyede sol bek ile kariyerinde en az 70-80 maç sol stoper oynamışlığı olan, üst düzey veyahut üst düzeyin bir tık altı bile olsa ana mevkisi kesinlikle ama kesinlikle stoper olan bi stoper gerekli. kale konusuna giremiyorum ne yazık ki.

defans 5'lisi, kaleyle birlikte özellikle sol tarafından oluk oluk kan akan büyük bir yara gibi.
  • Yillardir sacma sapan basit goller yiyoruz. Bunlar yuzunden gereksiz puanlar kaybediyoruz. Bu sorunu bi gun asarsak bizi tutan olmayacak ama bakalim. Su transferler de gelsin, milli mac arasindan sonra daha guzel olacak. Kalede de Fabricio'yu gorelim artik, ben iyi isler cikaracagina inaniyorum.

• sasaell kullanıcısına yanıt
    Fabricio da Karadeniz'e işediği için mi oynamıyor peki?
  • Bu Tolga bu maçtan sonra da yedek olmazsa daha da olmaz.

• quote:

Aralık ayında şl'den elenip devre arası da hoca gittiğinde de böyle savunursanız diyecek bişey yok

şenol hocayı kovmak ahmaklıdır
    bu maç için fatura kesilecekse bu hoca değil yönetimdir niye stoper yok sorusunu sormayıp hocayı suçlayanlarla futbol tartışmam
  • 
Sayfa: önceki 21042105210621072108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.