Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol hoca tolga denen cibiliyeti bu senede oynatırsa hemşerisine torpil yaptığını düşünüp silerim kendisini babam teknik direktör olsa tolgayı oynatsa onu da silerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

Ama fena borcu var. Seneye potada olurlarsa nasıl ikna edecekler UEFA'yı?

O galatasarayin problemi. Herkes eleştirdi zaten serdar aziz transferinden dolayi

• Fabricio

Gökhan - Rhodolfo - Vida - Adriano

Tolgay - Atiba

Quaresma - Oğuzhan - Sosa

Gomez

Bence en güzel kadro bu olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

Fabricio

Tolgay - Atiba

Quaresma - Oğuzhan - Sosa

Gomez

Bence en güzel kadro bu olur

Kağıt üzerinde çok iyi. Panzeri merak ediyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

Ama fena borcu var. Seneye potada olurlarsa nasıl ikna edecekler UEFA'yı?

O galatasarayin problemi. Herkes eleştirdi zaten serdar aziz transferinden dolayi

Risk aldılar, bence hala teknik direktörden sıkıntıları var ve iyi futbolcuları da olsa çok iyi performans vereceklerini sanmıyorum.Üstte de dediğim gibi mesele Gs değil zaten. Mesele Şampiyon olmuş takımımızın Avrupa'da güçsüz kalması.

• ikinci bi yurt disi kampi olacak mi yoksa bundan sonra calismalara istanbul'da mi devam edilecek ?

• Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, siyah beyazlıların gündemindeki İtalyan golcü Mario Balotelli hakkında net bir ifade kullandı.

Eibar ile yapılan ve 3-0 kazanılan hazırlık maçının ardından Liverpoollu golcü hakkındaki düşüncelerini net bir ifadeyle dile getiren tecrübeli teknik adam, "Balotelli ile ilgili olumlu bir görüşüm yok" dedi.

haklı. Balotelli pislik gelmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ikinci bi yurt disi kampi olacak mi yoksa bundan sonra calismalara istanbul'da mi devam edilecek ?

Vakit yokki ikinci bir kamp için.2 Ağustos'ta Nevzat Demir'de toplanılacak ayın 7sinde Olympiakos maçı var.Ondan sonraki haftasonu kupa maçı var 13ünde.20'sinde de lig başlıyor.

Avrupa şampiyonası da olunca baya kısa bi kamp süresi oldu.Sezon içinde sıkıntı olmaz inşallah
  • Mario mario dediler. Yine bizim mario gelecek inşallah.

• Bu arada schweinsteiger bonservissiz gelebilir diyorlar alacagi para icinde 2 milyon imza parasi + 3 milyon yillik acikcasi ben pek istemiyorum eger boyle bir transfer olursa tolgay yine yedek kalir ben bu sene tolgayin oynamasını istiyorum bir orta saha alinabilir ama hem yedek kalmayi sorun etmeyecek hemde daha cuzi miktarlarda olmasini isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Mario mario dediler. Yine bizim mario gelecek inşallah.

Kalacak inşallah
    Halen gomezi bekliyoruz gibi.
    Gomezinde baska takıma gitmediği her an gelmesi yakınlaşıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Peki hocam. Suç bende aslında iyi niyetli yazdığınızı düşünüp yanıt veriyorum. Gs müthiş kadro kurdu işimiz zor vallahi. Bir gs kadar olamıyoruz. Kal sağlıcakla.

Mesele Gs değil. Mesele Şampiyonlar Liginde bir şeyler yapmak. Para olmadığını ben de biliyorum ama elindekini 3M gibi bir ücrete kiralıyorsun. Yerine getirdiğin adam Aras, kiralıkta bile kadroya girememiş ve bu adamı Şampiyonlar Liginde oynatmayı planlıyorsun. Para yoksa oyuncunu elinde tutacaksın. Bu gün Eibar'ı yendik ama oyun beni açmadı. Man City, Barca gelir 8'lik rekoru kırınca anlarız bunları.

Hedef her zaman ligde sampiyonluk olmali,ligde 2 3 yil sampiyonluk alalim ondan sonra bakilir cl ye,gidip 2.tura gecip ligi feda etmenin hic bi esprisi yok,brugge e elendik ligi kaybettik mesela ki o sene olucaktik sampiyon avrupa maceramiz olmasaydi,bu isler sirayla once ligde ust uste basari gelmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Bence orta saya bir takviye lazım sosa giderse 10 nr Oğuzhan'a emanet olmamalı

Sosa nın gidecegini hic sanmıyorum , yönetimde bu kafada bence ve herhangi bir orta saha almayacaklar.

Forvet ve stoper alıp transfer sezonunu bitiririz ki bence gayet yeterli olur en azından lig icin.

Sosa gitmez umarım. Sosa+Gomez kalsa sağlam stoper gelse yine oluruz şampiyon. Oturdu takım onlarla

Hayalimdeki kadro bu ama bunların gelecegini sanmıyorum.

Fabricio

Atiba - Oguzhan

Quaresma - Sosa - Dzsudzsak

Gomez

Yılın Balon Takımı ;

Denys Boyko
    Martin Linnes - Alexis Delgado - Semih Kaya - Güray Vural
    José Rodríguez - Ozan Tufan
    Balázs Dzsudzsák - Diego Ribas - Gökhan Töre
    Muhammet Demir

T.D : Vítor Pereira
    0 | |

https://forum.donanimhaber.com/m_116604388/tm.htm

Hiç yakışıyormu sana kardeşim....

• Rigsby kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğimiz isim Bastian Schweinsteiger hocam.

MUFC performansı yanıltmasın, bu adam Bayern'de banko oynuyordu.

Artık bunlara alışmamız lazım.

11 tane değil 18 tane as oyuncumuz olmalı.

Belki Tolgay formayı alır ve kulübede Bastian gibi bir gücümüz olur :)

• Valla ben Tolga'nın yaptığı saçmalıklara sevindim, ne olduğunu zaten biliyoruz ama sezon öncesi iyi bir görüntü çizmemesi hayırlı oldu bizim için.Üç hazırlık maçında doğal olarak üç kalecimize de şans verilmiş oldu, görünen o ki Fabri ikisinden de önde, antreman görüntüleri de çok iyiydi Fabri'nin.Olympiakos maçında hocanın kalede onunla başlamasını bekliyorum açıkçası, abartı saçmalamadığı ve Boyko gibi batırmadığı sürece kale onun olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Bastıan Schweinsteiger
    Man. United ile alacaklarına karşılık bonservisini alma konusunda anlastilar

Şu adamı takıma getirmenin yolu var mı acaba ? Bu adamın aldığı maaşı hiçbir kulüp veremez şu an. Verebilecek kulüplerin de Schweinsteiger'e ihtiyacı yok. Yıllık toplam gideri 5-6 milyon euro olsa masrafını kendi kendine çıkarır bu adam. Kazandıracağı maçlar, forma satışları, prestij vs kendi masrafını rahat çıkarır. Orta sahada eksiğimiz var zaten. Yolla Sosa'yı al Schweinsteiger'i.

Başkanın kafasına silah dayasalar yine de o kadar vermez üstüne imza parası dahil 3 yıllık 13-14 den fazla vermez

• Oh be balotelli falan gelmiyor. Şenol hoca yüreklere su serpti.

Şu Cibiliyeti de kestimi rahatız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

ikinci bi yurt disi kampi olacak mi yoksa bundan sonra calismalara istanbul'da mi devam edilecek ?

Vakit yokki ikinci bir kamp için.2 Ağustos'ta Nevzat Demir'de toplanılacak ayın 7sinde Olympiakos maçı var.Ondan sonraki haftasonu kupa maçı var 13ünde.20'sinde de lig başlıyor.

Avrupa şampiyonası da olunca baya kısa bi kamp süresi oldu.Sezon içinde sıkıntı olmaz inşallah

sosa 2 agustosa katilacak mi acaba onu dusundugumden merak ettim. bakalim o hazirliklara katilip katilmama durumuna gore gidip gitmeyecegi belli olur.

• 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.