Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.776
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bloody Hell

quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Tolga bugün hatalı gol yesin Fabri büyük şans elde eder

Tolga sakatlanmadıkca şenol güneşin gözdesi kalacak boşa umutlar ospinayı getirsek bile yine tolgayı oynatır şenol güneşte türk kaleci fetişi var birde tolgayı evladı gibi görüyor

Niye öyle diyosun ki abi? Adamın eline başka kaleci mi geçti Beşiktaşta. Boyko'nun ne olduğu zaten belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oha Sedef Orman Gomez resmi koymuş ne iş????????????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

https://twitter.com/SedeffOrman

Son RT

Ne zaman reweet etmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

quote:

Bence orta saya bir takviye lazım sosa giderse 10 nr Oğuzhan'a emanet olmamalı

Sosa nın gidecegini hic sanmıyorum , yönetimde bu kafada bence ve herhangi bir orta saha almayacaklar.

Forvet ve stoper alıp transfer sezonunu bitiririz ki bence gayet yeterli olur en azından lig icin.

Sosa gitmez umarım. Sosa+Gomez kalsa sağlam stoper gelse yine oluruz şampiyon. Oturdu takım onlarla

Hayalimdeki kadro bu ama bunların gelecegini sanmıyorum.

Fabricio

Gökhan - Rhodolfo - Vida - Adriano

Atiba - Oguzhan

Quaresma - Sosa - Dzsudzsak

Gomez

Yılın Balon Takımı ;

Denys Boyko
    Martin Linnes - Alexis Delgado - Semih Kaya - Güray Vural
    José Rodríguez - Ozan Tufan
    Balázs Dzsudzsák - Diego Ribas - Gökhan Töre
    Muhammet Demir

T.D : Vítor Pereira
    0 | |

https://forum.donanimhaber.com/m_116604388/tm.htm

Hiç yakışıyormu sana kardeşim....

Yahu belki dolu birsey yazmıssındır diye aciyim dedim gercekten boşmussun.

Yılın balon takımına Dzsudzsák ı yazmısım ve suanda Dzsudzsák i istemememi takıldın ?

Arada cok ince bi cizgi var Dzsudzsák yukarıdada yazdıgım gibi " yılın balon " udur cünkü beklenen performansı verememistir. Tekrar ediyorum oyuncu " yılın balon " larından biridir yani genel anlamda leiva gibi " balon " degildir sadece yılın balonudur.

Ki zaten avrupa sampiyonasındaki oyununu eger izlediysen hak verirsin ama büyük olasılık sen o saatlerde kreşteydin.

Bide gitmis acıgımı bulmak icin saatlerce ugrasmıs fakat oda boşa gitti , ne bicim bi işsizsin sen ya

Hadi macınız baslamadan bi bileklik daha al belki mac saatine kadar bi transfer daha yaparsınız senin sayende.

• Klasik ntv spor; Gomez'e öfkeymiş.

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Fabri yetim mi

• İşte taraftarın gücü; tepkiyi görünce tweeti sildiler, başlığı da değiştirdiler

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • http://www.football-italia.net/88561/benfica-or-leverkusen-hernanes

Hernanes gelir Gomez kalırsa geçen seneden çok daha iyi oluruz ama çok zor be
  • Beşiktaş Transfer Dedikoduları tolga nın sene sonunda bitecek olan sözleşmesi kesinlikle yenilenmiyecek dedi Pektemeği de eto ile takaslarsak Boyko da vida ile keyfine diyecek yok

• Trtspor fırat günayer açıklama yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: binLadin710

quote:

Orijinalden alıntı: ucabor

Bastıan Schweinsteiger
    Man. United ile alacaklarına karşılık bonservisini alma konusunda anlastilar

Şu adamı takıma getirmenin yolu var mı acaba ? Bu adamın aldığı maaşı hiçbir kulüp veremez şu an. Verebilecek kulüplerin de Schweinsteiger'e ihtiyacı yok. Yıllık toplam gideri 5-6 milyon euro olsa masrafını kendi kendine çıkarır bu adam. Kazandıracağı maçlar, forma satışları, prestij vs kendi masrafını rahat çıkarır. Orta sahada eksiğimiz var zaten. Yolla Sosa'yı al Schweinsteiger'i.

Başkanın kafasına silah dayasalar yine de o kadar vermez üstüne imza parası dahil 3 yıllık 13-14 den fazla vermez

Gomez 3.5 net ücret alıyordu. Bonuslarla vs. yine 5den aşağı almamıştır bu sene. Schweinsteiger mevkisi gereği temiz 3 sene oynar. Ortada tek güvencemiz Atiba. Bir sakatlansa ya da ceza alsa otoban olur orta sahamız. Bonservissiz Schweinsteiger bulunmaz nimet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: Nirvana.

quote:

quote:

quote:

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

Ama fena borcu var. Seneye potada olurlarsa nasıl ikna edecekler UEFA'yı?

O galatasarayin problemi. Herkes eleştirdi zaten serdar aziz transferinden dolayi

Risk aldılar, bence hala teknik direktörden sıkıntıları var ve iyi futbolcuları da olsa çok iyi performans vereceklerini sanmıyorum.Üstte de dediğim gibi mesele Gs değil zaten. Mesele Şampiyon olmuş takımımızın Avrupa'da güçsüz kalması.

Transfer dönemi bitmeden böyle yorumlar yapmak pek mantıklı değil.

• Gomez ttsi şu an dünyada 4. sırada. Tüm dünya seferber oldu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Galatasaray şu durumdayken Serdar Azizler'i, Lucas Leivalar'ı alabiliyor, İkisi de Beşiktaş'a direkt katkı yapabilecek oyuncular. Şampiyonlar ligine Gs mi gidiyor yoksa anlamadım.

Galatasarayin ffp anlasmasi yok

Ama fena borcu var. Seneye potada olurlarsa nasıl ikna edecekler UEFA'yı?

O galatasarayin problemi. Herkes eleştirdi zaten serdar aziz transferinden dolayi

Risk aldılar, bence hala teknik direktörden sıkıntıları var ve iyi futbolcuları da olsa çok iyi performans vereceklerini sanmıyorum.Üstte de dediğim gibi mesele Gs değil zaten. Mesele Şampiyon olmuş takımımızın Avrupa'da güçsüz kalması.

Transfer dönemi bitmeden böyle yorumlar yapmak pek mantıklı değil.

Transfer dönemi veya kadro mevzusu değil bu. Galatasaray'ı dışardan desteklemezlerse zor toparlanır.

• zlatan bir gol atmış

gomez olsun bari de böyle takımlara karşı boynu bükük başlamayalım
  • Amma naz yapti. Cok naz asik usandirir..gomezella...bu arada tore ucuza gitti diyenler salihi romaya 4.250 m kiraladiklarini dusununce tore ucuza gitti bencede..bilic bi kiyak gecmedi gitti gideli..

• @evrenmanchester

Besiktas

2 forvet birden ... #soon ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Gomez ttsi şu an dünyada 4. sırada. Tüm dünya seferber oldu

Haberi var Mıdır gomezin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

quote:

quote:

quote:

quote:

Bence orta saya bir takviye lazım sosa giderse 10 nr Oğuzhan'a emanet olmamalı

Sosa nın gidecegini hic sanmıyorum , yönetimde bu kafada bence ve herhangi bir orta saha almayacaklar.

Forvet ve stoper alıp transfer sezonunu bitiririz ki bence gayet yeterli olur en azından lig icin.

Sosa gitmez umarım. Sosa+Gomez kalsa sağlam stoper gelse yine oluruz şampiyon. Oturdu takım onlarla

Hayalimdeki kadro bu ama bunların gelecegini sanmıyorum.

Fabricio

Gökhan - Rhodolfo - Vida - Adriano

Atiba - Oguzhan

Quaresma - Sosa - Dzsudzsak

Gomez

Yılın Balon Takımı ;

Denys Boyko
    Martin Linnes - Alexis Delgado - Semih Kaya - Güray Vural
    José Rodríguez - Ozan Tufan
    Balázs Dzsudzsák - Diego Ribas - Gökhan Töre
    Muhammet Demir

T.D : Vítor Pereira
    0 | |

https://forum.donanimhaber.com/m_116604388/tm.htm

Hiç yakışıyormu sana kardeşim....

Yahu belki dolu birsey yazmıssındır diye aciyim dedim gercekten boşmussun.

Yılın balon takımına Dzsudzsák ı yazmısım ve suanda Dzsudzsák i istemememi takıldın ?

Arada cok ince bi cizgi var Dzsudzsák yukarıdada yazdıgım gibi " yılın balon " udur cünkü beklenen performansı verememistir. Tekrar ediyorum oyuncu " yılın balon " larından biridir yani genel anlamda leiva gibi " balon " degildir sadece yılın balonudur.

Ki zaten avrupa sampiyonasındaki oyununu eger izlediysen hak verirsin ama büyük olasılık sen o saatlerde kreşteydin.

Bide gitmis acıgımı bulmak icin saatlerce ugrasmıs fakat oda boşa gitti , ne bicim bi işsizsin sen ya

Hadi macınız baslamadan bi bileklik daha al belki mac saatine kadar bi transfer daha yaparsınız senin sayende.

Saatlerce ugrasmadim google ye nickini +balon yazinca direkt cikti 1 dkmi almadi yani ..saatlerce ugrassam neler cikar kim bilir

• əvrən
    @evrenmanchester
    Besiktas

2 forvet birden ... #soon ..

Eğer birisi kanat özellikli değilse boş transfer olacak.10 numara mı almayacaklar acaba ? Remy pahalı geldi demişlerdi ama onun dışında kanat özellikli alabileceğimiz de çok aklıma gelmiyor
  • 
Sayfa: önceki 11481149115011511152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.